Седми клас 2019/2020 - тема 1

  • 30 765
  • 802
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 5 122
Дадох телефона си на бубчето15, чакам да ми звънне.

# 271
  • Мнения: 800
Благодаря и аз на Ганис за доблестта, честността и откритостта! А между другото се нагледах на физиономии в този сайт за учители.бг.

# 272
  • София
  • Мнения: 4 035
Чух се с г-жа Симеонова, дадох й телефона на дамата от Дарик, отново говорих и с нея, все се надявам този път да е адекватно отразяването и интерпретацията.

# 273
  • Мнения: 3 873
Днес тъкмо си мислех какво ли ще стане ако в някой район на страната в деня преди НВО стане природно бедствие.. Вече се е случвало значи!

# 274
  • Мнения: 6 584
Бубче, на страницата на учители .бг във ФБ , в дискусията по нашата тема имаше пост от една майка, която споделяше , че миналата година нейното дете не е могло да се яви на НВО поради заболяване( вирусен менингит). Може и нея да потърсим .

# 275
  • Мнения: 6 924
Бубче, на страницата на учители .бг във ФБ , в дискусията по нашата тема имаше пост от една майка, която споделяше , че миналата година нейното дете не е могло да се яви на НВО поради заболяване( вирусен менингит). Може и нея да потърсим .
Да, журналистката се е свързала с нея и ѝ е взела интервю за репортажа си.

# 276
  • Мнения: 3 048
Браво на този журналист. И с учител, и с ощетени ще говори. Не е като да поискаш да говориш с дете и да му объркаш три (3)-буквеното име.

Кога се очаква репортажът?

# 277
  • Мнения: 6 924
Е, за името здраве да е Simple Smile. Но както и Дидева писа, ако не бяха направили гафа с "поправителния" нямаше да стане разправията в учители БГ и можеше да не се стигне до третото интервю. Та всяко зло за добро. Остава и МОН да се размисли.

# 278
  • Мнения: 47 963
Страхотни сте! Благодаря ви, мами и учители Simple Smile

# 279
  • София
  • Мнения: 5 122
Чух се с журналиста от Дарик, утре ще ми се обади към 10,30 за интервю.

# 280
  • Мнения: 6 584
Благодаря, Ganis!

Бубче, Мария, кога да ви слушаме?Simple Smile

# 281
  • Мнения: 6 924
Благодаря, Ganis!

Бубче, Мария, кога да ви слушаме?Simple Smile
Аз няма да бръмча този път. Чух се с журналистката, но решихме, че не е добре все един и същ човек да се изказва. Така, че този път без мой запис. Но и аз да споделя, че изключително добро впечатление ми направи тази жена.

# 282
  • Мнения: 4 966
Момичета, ще насоча вниманието на репортери от БНР към проблема. При интерес ще ги насоча към вече изявилите тук готовност за коментари.

# 283
  • София
  • Мнения: 2 437
Журналистката от Дарик е много точна и съвестна (имах контакт с нея) и очаквам този път вярно и точно интервю, а не интерпретации по темата. Благодаря за усилията, които полагат и Мария, и Бубчето, а сега и Ганис. Не съм оптимистка за МОН, но дано пък вземайт да се вслушат в нас - все пак и те са родители. М/удругото получих отговор на писмото от ДАЗД, които ми отговарят, че нямат основание да се намесят, защото за да са равнопоставени децата датата за всички трябва да е една. Отговор от МОН продължавам да чакам!!!

# 284
  • Мнения: 6 924
То е най-важно да се стигне пак до мон и там да им се зададат правилните въпроси и подготвен журналист да може да отговори или зададе контра въпрос при отговор тип "науката за тестовете".
В учители бг много постове изчезнаха, а двама-трима признаха, че да, прави сме, друго били разбрали. Та имаше смисъл от толкова дообяснения.
Кой е подписал отговора на ДАЗД?

Общи условия

Активация на акаунт