Седми клас 2019/2020 - тема 1

  • 30 731
  • 802
  •   1
Отговори
# 510
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
И един снайперист да дебне тоалетната.

Oхххх JoyJoyJoy

# 511
  • Мнения: 3 040
JoyJoyJoyАко ще има снайперист за тоалетната, може да ги принуждават да ходят до тоалетната.

Чакаме правилата за тази година. Imp

# 512
  • Мнения: 6 581
И един снайперист да дебне тоалетната.

Oхххх JoyJoyJoy
Врагът не спи- ходи до тоалетна...
Солничка, 😅😅😅

# 513
  • Мнения: 5 833
МОН имат люде на високи позиции, които мекат-ще решимЕ как да постъпимеЕ. Визирам Ваня Кастрева и не само. Такива хора, които не знаят нещо, което се учи в 3 клас, някак си губят моето уважение.

# 514
  • София
  • Мнения: 2 277
което се учи в 3 клас
във втори - извинете за намесата, далече съм от седмокласните неволи, но ви наглеждам.

# 515
  • Мнения: 5 833
Извинена сте. И аз наглеждам, но и се намесвам. Полезно ми е, защото съм баба на седмокласник, която ще действа по математика. Младежът ми каза, че се учудва на моето притеснение, защото матурите били чак догодина!!!

# 516
  • софия
  • Мнения: 25 203
МОН имат люде на високи позиции, които мекат-ще решимЕ как да постъпимеЕ. Визирам Ваня Кастрева и не само. Такива хора, които не знаят нещо, което се учи в 3 клас, някак си губят моето уважение.
Само това да й бяха пропуските по БЕЛ на госпожата... Че и заместник-министър беше. Незаменимата и вечна Амбър на бг образованието е тя, достойна конкуренция на Янка Такева.

Последна редакция: ср, 14 авг 2019, 10:09 от zvаnchе

# 517
  • Мнения: 569
И "Ще изучават автора Робинзон Крузо" . Уникат е Кастрева.

# 518
  • Мнения: 6 581
И "Ще изучават автора Робинзон Крузо" . Уникат е Кастрева.

Е, щом се налага:)

# 519
  • Мнения: 5 833
Това кога и къде?

# 520
# 521
  • Мнения: 24 467
И "Ще изучават автора Робинзон Крузо" . Уникат е Кастрева.
Crazy
Ще да е български тоА автор и сигурно ще да попада в програмата за изпита на децата по тоА повод.
Па нали авторА "се учи в шести клас"...

# 522
# 523
  • Мнения: 24 467
Аз, таковата, добря че е тоа форум, та да са информирам и аз. Кат не гледам много-много ТВ.
Иначе ка-щяло да се сетим с дятиту да си го припомним за НВО-то?

# 524
  • Мнения: 21 436
За осъществяване на интердисциплинарна връзка между БЕЛ и Музика, може в учебната програма по втория предмет да се включи песента на Искрен Пецов - На самотен остров.

Общи условия

Активация на акаунт