Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Светът на Дж. Р. Р. Мартин и Песен за огън и лед - 32

• 20 189
  • 623
  •   1
Отговори
# 615
  • Русе
Кога беше то 2013-4 г., когато дискутирахме тук редовно, обсъждаха се разнообразни теории и детайли, сегиз-тогиз излизаха рекламни нови глави от Вековете и ги превеждахме, а сериалът беше в топ вихъра си.

Добри времена, колко вода изтече оттогава. Млади бяхме.

# 616
аз дойдох  тук 2011, идването ми почти съвпадна с излизането на "Танца" тогава форума бе във вихъра си. После излязоха "Историята" и "Странстващият рицар" и имаше какво да се коментира. А сега? Тъжноооо.. Дори и новият чакан сериал го отложиха - първо решиха, че няма да е по темата, която подготвят - за Дългата нощ, а сега с корона вируса още ще се забавят. иначе трябваше да започнат снимки в началото на идущата година.

# 617
  • Вестерос

# 618
  • Варна
Гадняр...
Преработвал е и спойлерни глави...
" inch closer"  ....  Гадняр.. да е жив и здрав да довърши.. Simple Smile

# 619
Кой му дава правото да преработва нещо вече готово (четено пред стотици хора)?  Щом преработва значи и той не знае вече какво иска. Убеден съм че друг ще го довършва. Моля се все някога да излезе "Ветровете", ясно е вече -  "Мечтата" ще я пише друг.

П.С. Щом ще се преработват готови глави вече не съм сигурен дали е по-добре "Вековете" да излязат изпод перото на Мартин, или просто в случай, че почине, някой да вземе материалите писани дотук плюс спойлерните глави и просто да ги пусне в печат, а останалото да дописва.

# 620
  • Вестерос
Е правото си е негово, но е тъпо да..

# 621
Пак добре се е ориентирал защо му четем постовете.

# 622
Понякога сигурно пише и по буква ...

# 623
Разкошни портрети!
https://www.instagram.com/denismaznev.art/
Robb Stark | The Young Wolf

Blood of the North

The Black Bastard of the Wall

Скрит текст:
House Tyrell

Lions of Casterly Rock

The Maid of Tarth