Клуб "Полицейска съпруга" - 7 тема

  • 75 325
  • 792
  •   1
Отговори
# 60
  • Г. О.
  • Мнения: 1 721
Благодаря за изчерпателните отговори, много сте отзивчиви и мили. Как стоят нещата с плажуването - близо ли е плажната ивица? Вие къде ходехте на плаж - до базата или с кола до по-отдалечено място?

# 61
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
В Несебър плажът е близо, но е платена зона. Една идея по- нататък е свободната, но щом сме вървели с дете на 2 г и плажни аксесоари, значи е ок.
Созопол- били сме на градския плаж Хармани, около 10 мин е ходенето. Друг вариант е с кола до Златна рибка, Градина, Смокиня, Каваци. Ние сме били на Смокиня през 2017 преди да ремонтират заведението на плажа и да завземат част от плажа. Беше извън сезона и буквално имаше освен нас още 2 семейства. Голям кеф.

# 62
  • Мнения: 4 208
Благодаря за изчерпателните отговори, много сте отзивчиви и мили. Как стоят нещата с плажуването - близо ли е плажната ивица? Вие къде ходехте на плаж - до базата или с кола до по-отдалечено място?
За Несебър с кола е трудно да се иде където и да е. Излезеш ли веднъж от паркинга после няма да си намериш място. Аз писах по-напред, че паркингът много ме дразни там.
Ние плажуваме два пъти на ден - сутрин от 9 до 11/11,30 и след обяд от 18 до 19/19,30 ч.
Сутрешното ходим до безплатната зона, но не през плажа, а по тротоара на пътя и после надолу към морето по дървените скари. Около 10 мин. е пътя, като по-голямата част е на сянка под дърветата.
Следобедното - на платената зона, която след 18 ч. вече не е платена. Сгъват чадърите и вдигат шезлонгите, но ние тогава само се къпем и мятаме хавлиите на някой обърнат шезлонг.

# 63
  • Мнения: 77
От две години в Несебър платените зони се редуват с безплатни, на прилични интервали. Почти до главните стълби, и от двете страни, има безплатни зони. И free wi-fi 😉

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 362
Момичета при вас дойдоха ли бройките на картите?Как е положението!

# 65
  • Мнения: 287
В на мъжа ми работата е само 1 бр карта. Ужас! Дано имаме късмет, до сега не сме ходили никога, казва че колеги между 40-50год кандидатсват и то за 3-5 път, а на нас е първи и сме по-млади( мъжа ми 31). Дано ни удобрят за Несебър. Кога излизат резултати?

# 66
  • София
  • Мнения: 562
А вие си мислите, че ще има море при тази ситуация в която се намираме?
Кажете как се справяте с това, че мъжете ни са изложени нон стоп на риск, а не мисля че са им осигурени някакви защити от по-висок клас. Ще видим сега картинката с тестването на 1000-та подбрани полицаи.

# 67
  • София
  • Мнения: 3 457
Тя картинката се вижда и се знае...ПРосто ще стане  официална Sad

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 362
При нас риска е по равно,работя в банка и всекидневно контактувам с хора така ,че не го мисля много.Главата ми е луднала какво да правя с детето защото няма кои да помага и само правя гимнастики.При тях картата пък за този период които искаме е 1 бр.затова попитах за Долна Баня.

# 69
  • София
  • Мнения: 562
sssani - определено,  въпроса е дали щаба, ще каже абе аджаба не е добре работата......

# 70
  • София
  • Мнения: 3 457
ама вие  чакате някой да ви  кажи в очите  информацията , която  е очевадна ли ? КАкво ме грее какво   казва щаба при условие че и аз и мъжа ми сме на първа линия в тая ситуация... КАквото и да констатират ей така на сухо, не променя реалността нито ежедневието ни.ТОва  са фактите.Стига сме си заривали главите в пясъка

# 71
  • София
  • Мнения: 562
Абсолютно сте права, това върлува може би още от преди нова година, ама сега нали почнахме да изследваме и видиш ли появиха се. Дано оня горе ни пази, че тежко ни.

# 72
  • Мнения: 4 208
При ММ списъка с картите за кандидатстване дойде миналата седмица. Толкова много го чаках, даже списък с близко разположени обекти от 100НТО бях направила. Обаче се отказахме. Тази година няма да ходим на почивка, изгоря ми и екскурзията в чужбина. Със седмокласник и възрастни болни родители решихме, че в тази обстановка е по-добре да не ходим на почивка.
Тъпо ми е, но поне имаме селска къща и се надяваме да пооправим там тази година.

# 73
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
При мм картите дойдоха преди 3-4 дни. Решихме да кандидатстваме. Ситуацията е сложна, но не е сигурно и дали ще ни одобрят. За всяка база и смяна има само по една карта с 4 легла или 2+2. Харесваме Велинград, но не ни позволиха за море и планина да кандидатстваме. Избрахме Созопол, 30.07.-06.08. защото наши приятели вече имат одобрена карта за тогава. Ако нещата станат по- сериозни, купуваме за двора басейн и така ще мине лятото. Само да сме на работа и здрави. Аз за момента работя от нас, но не се знае до кога ще е възможно.

# 74
  • Мнения: 287
Момичета, къде мога да видя цените за Несебър за Лазур за тая година?

Общи условия

Активация на акаунт