Клуб "Полицейска съпруга" - 7 тема

  • 75 408
  • 792
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 606
Подкрепям, ужасни са. На старата дограма дори имаше райбери. За мен банята в Несебър е малко тясна е неудобна в апартаментите, точно срещу входна врата
 На балкона изобщо не се излиза и минус са ми бързолетите, подобни на лястовици но ужасно шумни. На високите етажи си е и ветровито. Били сме на 9, 11, 14.

# 781
  • Мнения: 456
стая 44 се намира на четвърти етаж, не на 11-ти. Иначе терасите са същите, онзи ден бяхме до базата и ги видях. Стаите на етаж са от едно до пет, като има и апартамент, който е с буква "А" отпред, т.е. ако сте в "А4" значи сте в апартамент на четвърти етаж

# 782
  • Мнения: 155
Здравейте! Имаме карта за Китен от 22.06. Не сме били там. има ли някои, които са били миналата година за да споделят отзивите си за базата, кухнята и всичко

# 783
  • Мнения: 430
Здравейте! Имаме карта за Китен от 22.06. Не сме били там. има ли някои, които са били миналата година за да споделят отзивите си за базата, кухнята и всичко
Ние също не сме били, но съпругът ми миналата година целият месец май беше командирован там заради охраната на границата. Половината смяна беше в апартамент с още двама - каза, че е бил достатъчен, имало място за багаж и сядане. После се прехвърлиха в тройна стая - тясна и неудобна. Харесало му е местоположението, на плажа, от който ги делели само дюните, тихо, без постройки и заведения наоколо. Храната била вкусна и много евтина, но по-бедна откъм разнообразие - едно готвено, една супа , един десерт, закуската - компле всяка сутрин. Като цяло беше с добри, да не кажа много добри впечатления - харесало му спокойствието, нормалните цени, кухнята. Чистели от време на време, имало и барче, което не е ведомствено - под наем, там цените били като в останалите заведения, но пък приятно за вечерно питие или сутрешно кафе. Караше ме да кандидатстваме това лято за там, но ние сме с три деца и според отпуснатите стаи и бройки, нямаше как да влезем цялото семейство. Писахме Несебър, и ние сме от 22 юни там. То че за море няма да става с тези дъждове, но поне да си починем и разходим.

# 784
  • София
  • Мнения: 19 249
На Китен точно срещу хотела преди години имаше една оборотна кръчма, където гостуваха Глории и тем подобни и се чуваше екстра. Но не зная съществува ли още, не съм ходила много години

# 785
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Ние ходихме на Китен преди две години и нямаше едно ядене и една супа. Имаше си избор от няколко, но се заявява няколко дни по-рано, както и на другите бази, беше много вкусно. Може би когато са командировка е по-различно от уредбата за почиващи. На нас ни хареса, бяхме в стая на висок етаж и с гледка. Минус беше, че нямаше климатик, но това беше проблем предимно на ММ 😁

# 786
  • Мнения: 290
Момичета, да имате случайно телефон на базата в Созопол?

# 787
  • Бургас
  • Мнения: 240
През март бяхме на Боровец и вече на терасите има 2 стола и маса.

# 788
  • Мнения: 430
Днес една дама от Почивно дело ми обясни "любезно", че нямало как да удължим престой с 2-3 нощувки, дори при свободни места, "че имали такава заповед- само за 7 нощувки". Някой има ли практика от предходни години? Интересувах се, че ако вземе пък ни хареса много на Несебър другата седмица, може да останем от четвъртък - 29-ти, до неделя 2 юли. Ама не можело...Все си мисля, че на място нещата може да изглеждат не толкова софийско:)

# 789
  • София
  • Мнения: 19 249
По принцип такива "нарушения" на смените са във властта на директорите на съответните домове. Но сигурно и тях ги проверяват и затова се пазят.
Преди 12 години ходихме (с протекции, за да не сме цяла смяна) за 3 дни на Долна баня и всички ни питаха как така, те вече се бяха сплотили като едно семейство Simple Smile

# 790
  • Мнения: 456
Днес една дама от Почивно дело ми обясни "любезно", че нямало как да удължим престой с 2-3 нощувки, дори при свободни места, "че имали такава заповед- само за 7 нощувки". Някой има ли практика от предходни години? Интересувах се, че ако вземе пък ни хареса много на Несебър другата седмица, може да останем от четвъртък - 29-ти, до неделя 2 юли. Ама не можело...Все си мисля, че на място нещата може да изглеждат не толкова софийско:)
питате управителя на станцията, ние сме оставали така.

# 791
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120
Ако някой има снимки или някъде са публикувани такива на стаите в Несебър, моля да ми пусне.

# 792
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120
Нова тема  https://www.bg-mamma.com/?topic=1566513.new#new

Общи условия

Активация на акаунт