Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 авг. 2019, 22:54 ч.

Сурогатна майка при сами мъже

• 2 548
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • София
Ако се роди в Щатите и има американско гражданство, за какво му е второ българско?

# 46
  • На остров
Ако живее в България, ще му е полезно да има българско гражданство.

# 47
Ако се роди в Щатите и има американско гражданство, за какво му е второ българско?
За мен пък е важно да има българско гражданство, защото поне до 18 годишна възраст ще живее в България.

Благодарение на Вас осъзнавам, че мисията ми е май невъзможна. Жалко!

# 48
На мен във фейсбук ми излиза доста често реклама на български за такъв център, позициониран в Киев. Не само сурогатство, но и инвитро и инсеминации. Има си и цени. Всичко това на български, което ми говори, че може нещата да се узаконят , щом го рекламират. Филип Киркоров нали така си има двете деца, но за него е лесно. Тука да му мислим, в нашата простотия и манталитет балкански.

# 49
  • София
Киркоров живее в Маями, даже не в Русия.

# 50
За мен пък е важно да има българско гражданство, защото поне до 18 годишна възраст ще живее в България.

Благодарение на Вас осъзнавам, че мисията ми е май невъзможна. Жалко!

Щом си българин, мисля, че детето ти автоматично е български гражданин. Синът ми е роден в Белгия (заченат е с донорска инсеминация) и е с българско гражданство и български паспорт, въпреки че прекарва в България по три седмици в годината.

Мечтата ти не е невъзможна, но трябва доста инвестиции от твоя страна. И не говоря само за пари, а и за време и усилия.

Преди години имаше репортаж за двама белгийци, които бяха използвали сурогатна майка в Украйна. Украйна не искаше да пусне детето, което беше настанено в дом. Въпросът беше станал дипломатически, но след година и половина тримата кацнаха на летището. Е, рядко съм виждала по-щастливи хора от тях.

Синът ми от бебе играе с две близначки (и тримата вече са на по седем години), които са с двама татковци. Никога не съм питала за майката, но подозирам, че е сурогатна. Прекрасно семейство са!

Та мисълта ми е, че няма нищо невъзможно, но ще трябва да минеш през много-много трудности! И да бъдеш готов за въпроса: Къде е майката на ...?! Успех, каквото и да решиш!

Последна редакция: ср, 04 сеп 2019, 13:04 от Nedinka

# 51
И да бъдеш готов за въпроса: Къде е майката на ...?!
Не е нещо толкова странно детето да няма майка, а само баща. Странното е като се появят двама бащи.

# 52
И да бъдеш готов за въпроса: Къде е майката на ...?!
Не е нещо толкова странно детето да няма майка, а само баща. Странното е като се появят двама бащи.

Не съм казала, че е странно. Споделям опита си. Съученици на сина ми редовно ме питат къде е баща му. Явно за четири години им е направило впечатление, че виждат само мен. Негови приятелчета от приятелски семейства, с които редовно се събираме, също ме питат - ей така, докато ядем сладолед примерно. Нормално е според мен и не ми пречи, но отговорът трябва да бъде добре обмислен.

Общи условия

Активация на акаунт