Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

По какъв начин обичате да четете?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 04 окт 2019, 00:40
* Може да изберете максимум 2 опции.

# 45
Като видя колко се преекспонира някоя книга и се навира в очите на хората и ми е ясно, че не става.
И действително не става. Единици са популярните книги, които съм харесала. Повечето са въздух под налягане и често съм си блъскала главата какво пък толкова харесват в тях или аз съм крива.
Около мен е отчайващо, сещам се само за двама четящи. Ужас! Останалите са от дъжд на вятър или още по-кошмарното - въобще. Като цяло по-младите придобиват някакви четящи навици, нали е модно, но след 40 кой не чел досега - нечетен си остава.

# 46
  • на брега
Аз се каня на "Крялици и наложници". 60 лв е,луксозно издание. Има и за най-великите крале. Трудно се намират. И двете ще ги купувам в един момент. Queen and queenship искам да си намеря,но не съм я търсила. Може би ще я открия н ел.вариант.

Ако се каниш на "Кралица, императрица, наложница" (твърди корици) в момента я предлагат с 15% намаление. Аз също й се каних и току-що я поръчах.

Общи условия

Активация на акаунт