Карти Таро тема 19

  • 17 273
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 240
 Момичета, обаждане за работа в скоро време да чакам ли? На сегашното място договора ми изтича в края на месеца и после не знам какво ще правя.
Благодаря!

# 661
  • Мнения: 144
Мелиса, стига глупости. Нищо страшно няма да ти се случи по пътя, който и да шофира. Онези 8 пентакли от Силки са именно подготовката на колите за път, така стартирате, първа карта. Не са нито авария, нито катастрофа, нито нищо. Не си измисляй сама проблеми. Ето ти карти и от мен, 3 въпроса:

Мелиса ще има ли проблем по пътя до селото:
5 чаши - Светът - Крал меч
Голям страх, голям стрес, голямо чудо. Не само, че ти се реве, ами не бих се изненадала и направо да си пуснеш някоя сълза от нерви. Напълно излишно. Всичко ще бъде наред.

Как ще изкара Мелиса на това й пътуване (не самия път, а цялото приключение):
Паж пентакли - 2 пентакли - 4 меча
Ще трябва да балансираш между грижите за детето и твоята потребност да се усамотиш и да се възстановиш от това, което те тревожи в ежедневен план. Съпругът не знам къде ще го сместваш, но изобщо не го виждам в картите като значимо присъствие.

Детенцето ще има ли проблеми по време на престоя:
Паж жезли - Императрицата - 3 пентакли
Никакви проблеми за детето. Ще му бъде много добре с майка му, а ти ще можеш да се проявяваш като чудесна майка.

Така че върви, опитай да се освободиш от тревогите ти и да си възстановиш силите.

Давам обратна връзка!!! Пътя беше супер. Аз си карах колата сама с бебето. Стигнахме живи и здрави. Без аварии.
На селото сме и Йоанна поглъща с кеф всичко ново и зелено, хапва си и няма помен от алергии. Утре ни е последен ден и остава да се приберем. Така че благодаря ти soul81за спокойствието, което ми даде. И на картите разбира се.
Heart Eyes

# 662
  • Мнения: 10 210
Ох, и на мен ми излизат глупости, затова питам
Не е след изпитателния срок, има техническа част, работа с клиенти и офисно - канцеларска. Мен ме няма с клиентите и искам техническата
Знам, че ми е каша в главата Simple Smile
Не сме се разделиши, той си замина в командировката, не е като да ми липсва много
Асо чаши - 9 чаши - 7 жезли, Звездата

Херцен, виж сега, на работа си тръгнала, а си цялата в емоции. Simple Smile Не виждам работа с клиенти в тези карти, но определено ще се поизпотиш, каквото и да имаш да правиш, трябва да проявиш устойчивост и борбеност. Спокойно, ще имаш успехи, хубава е тази промяна в живота ти.

# 663
  • Мнения: 2 122
Скрит текст:
Здравейте.Може ли накой да ми нареди карти и да погледне.Интересуват ме как ще се развият отношенията ми със С.  Има ли чувства и продължаване на отношенията.Аз също съм със С.
6 пентакли, Жрицата, 2 жезли

Малко ти дава, не ти е достатъчно това. Този човек не се стреми към връзка, не само с теб, а принципно не му е важно това. Поведението му може да е "отвисоко" спрямо другите, но без покритие. Може да не ти казва всичко и така да те дистанцира още повече. Не са карти за връзка тези.
Увлича ли се по йога, медитации, аскез?

Благодаря ви
Моля, Mariq5961, но Ви зададох и въпрос.


Знам ли...ще се отласна ли от дъното, ще бъда ли отново аз ...изобщо път и смисъл...има ли...за какво да се хвана за да оживея..работа ли, хоби..объркано ми е..за момента нямам желание за нищо и не проумявам защо се случи
Благодаря soul81!
Било, каквото било. За сега е така, преживяла си илюзията за семейство. Много ти е болно, но в момента на дневен ред е да преодолееш всичко това.
На първо място ти е нужно да се отдалечиш от мястото, където се е случило лвсичко това, да заминеш далеч. Доколкото разбрах дори вече си го направила. Ако имаш импулс, попътувай из България, добре ще ти се отрази. Времето сега е да се отдадеш на себе си - да обмислиш нещата, които са важни за теб, да определиш визията си за бъдещето и да решиш какво да правиш, да избереш посока. Тя ще включва и хора и те ще са добронамерени към теб. Ще започнеш и работа. Постепенно, бавно ще си стъпиш на краката. Дишай!
6 меч, Отшелникът, Влюбените
9 пентакли, 7 пентакли, Рицар чаши


Понеже сега видях и последния ти коментар, ще кажа че започнах като теглих карти и за случилото се с теб, но да не се връщаме там. Бъдещето е по-важно.

Последна редакция: ср, 04 сеп 2019, 22:43 от Silky_soft

# 664
  • Мнения: 7 739
Благодаря ти, Соу, 5 години ходя на йога, за да овладея овенската луна в характера си Laughing
борбеност някакси не искам да прояваям
От въздушно- земни колеги преминах в 50% скорпионски и няколко рака тук- там Simple Smile
Ще поработя над устойчивостта
тенкю, агейн 💜

# 665
  • Мнения: 173
Silky_soft, най-сърдечно благодаря и на теб!

# 666
  • Мнения: 10 210
Херцен, не ги бори хората Smiley , бори проблемните ситуации в работата, не се опитвай да им се скриеш. Wink Наистина, мисля, че ще ти се наложи. По картите.

# 667
  • Мнения: 2 122
Момичета, обаждане за работа в скоро време да чакам ли? На сегашното място договора ми изтича в края на месеца и после не знам какво ще правя.
Благодаря!
Ако си кандидатствала, очаквай. Ще трябва да се явиш на интервю или да преминеш конкурс и,  макар и по-бавно, нещата ще се случат.
8 жезли, 5 жезли, Рицар пентакли

# 668
  • Мнения: 4 706
Скрит текст:
Цитат
Момичета, предстои ми пътуване този уикенд и е малко тегава организацията. Всичко ме тегли назад, но вече няма връщане, защото е за рожден ден. Притеснява ме самото шофиране, защото постоянно се променя колата и шофьорът,  часът не е ясен нито на тръгване, нито връщане и още куп други неясноти по организацията.. самите хора освен рожденичката са доста различен тип.. всичко е просто за купона, а аз обичам всичко да е сигурно и добре организирано.
Някой може ли да ми изтегли карти въобще как ще мине всичко, уж отивам да се забавлявам, а не ми се ходи и звучи доста тегаво всичко. Ще дам обратна връзка веднага след това.
[/quote]

6 меча Страшния съд 6 чаши - Колкото и да не ти се ходи, ще отидеш. По време на това пътуване и изобщо на купона, ще излязат наяве доста неприятни за теб тайни, не можеш да го избегнеш. Тайни, които не са от сега, от доста време. Може и да се позамажат нещата, но ще попаднеш в конфликт. Ще се върнеш доста време назад, в минали истории.
[/quote]
Ох, пак прочетох отговорът и идвам да питам.. "доста неприятни тайна от преди" мои тайни ли са или пред мен ще се разкрият тайни, които ще ми бъдат неприятни?

# 669
  • Мнения: 144
Здравейте, снощи имах страшен сблъсък в разговор с Б. Чух доста крайни неща. И ще помоля някой да хвърли карти какво се случва като цяло в отношението му към мен?
Благодаря.
Момичета, знам че ви е лудница, ама аз пак да нахалствам с въпроса си, че ми е важно много...

# 670
  • Мнения: 4
Благодаря ви
Здравейте.Може ли накой да ми нареди карти и да погледне.Интересуват ме как ще се развият отношенията ми със С.  Има ли чувства и продължаване на отношенията.Аз също съм със С.
6 пентакли, Жрицата, 2 жезли

Малко ти дава, не ти е достатъчно това. Този човек не се стреми към връзка, не само с теб, а принципно не му е важно това. Поведението му може да е "отвисоко" спрямо другите, но без покритие. Може да не ти казва всичко и така да те дистанцира още повече. Не са карти за връзка тези.
Увлича ли се по йога, медитации, аскез?

[/quote]
Здравейте.Може ли накой да ми нареди карти и да погледне.Интересуват ме как ще се развият отношенията ми със С.  Има ли чувства и продължаване на отношенията.Аз също съм със С.
6 пентакли, Жрицата, 2 жезли

Малко ти дава, не ти е достатъчно това. Този човек не се стреми към връзка, не само с теб, а принципно не му е важно това. Поведението му може да е "отвисоко" спрямо другите, но без покритие. Може да не ти казва всичко и така да те дистанцира още повече. Не са карти за връзка тези.
Увлича ли се по йога, медитации, аскез?

Благодаря ви
[/quote]
Незнам  ,лекар е

# 671
  • Мнения: 2 122
Благодаря!

# 672
  • Мнения: 10 210
Здравейте, снощи имах страшен сблъсък в разговор с Б. Чух доста крайни неща. И ще помоля някой да хвърли карти какво се случва като цяло в отношението му към мен?
Благодаря.
Момичета, знам че ви е лудница, ама аз пак да нахалствам с въпроса си, че ми е важно много...
Мелиса, сдвоени ми излизаха картите, затова са повече:

Асо жезли/Страшният съд - 9 меча/4 пенаткли - Жрецът, Крал пентакли

Доста себичен мъж, държи всичко да се случва по неговия начин. Сметнал е, че е дошло времето да постави на масата проблемите между вас така, както ги вижда той. Изпитва ужас, че е губещ в ситуацията, усеща се в пълна безизходица, има маниакална потребност да установи контрол над ситуацията. Иска да си върне това, което е имал, да установи стабилни позиции. Смята, че му принадлежи по право.

# 673
  • Мнения: 2 122
Здравейте, снощи имах страшен сблъсък в разговор с Б. Чух доста крайни неща. И ще помоля някой да хвърли карти какво се случва като цяло в отношението му към мен?
Благодаря.
Момичета, знам че ви е лудница, ама аз пак да нахалствам с въпроса си, че ми е важно много...
Мелиса, и аз ти хвърлих карти. И при мен излезе Страшния съд, а при цепенето изхвръкнаха Крал пентакли и Звездата. Картите са - Страшния съд, 2 пентакли, Влюбените
Не ми се иска да го казвам, но смятам че вървите към приключване на отношенията. Този чоек е готов да си тръгне без една дума, просто да обърне гръб. Имате си история, кой ли няма, която е довела до този сблъсък и сега не ив остава нищо друго, освен да претеглите и решите какво ще бъде оттук нататък. Стигнали сте вододела.

# 674
  • Мнения: 144
Нещата са точно такива, каквито soul81 ги описа и точно такива каквито очаквам и искам да бъдат според това, което Silky_soft е написала. Ужасно съм изморена от тези отношения и тази маниакалност, че всичко му принадлежи.
Засега съм блокирана от всякъде, което ми дава въздух и спокойствие и се надявам да си остане така. Ще дам обратна връзка след време.
Благодаря ви и Лека нощ 😊

Общи условия

Активация на акаунт