Карти Таро тема 19

  • 17 155
  • 739
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
Да, дразни го. И следващите карти ти казват същото - отдалечи се от ситуацията с малко повече достойнство и без обяснения. Егото му е наранено, но влюбен в теб не е, бъди спокойна.

А.nik вече обясни, че и 100 човека да теглят карти, все едно ще е като отговор към даден момент от време.
Супер сте момичета! Сега тия две седмици ми идват много добре.

# 121
  • Мнения: 2 121
Зори, въпросите ти варират. Започна с това дали С. ще те остави на мира и стигна до - има ли чувства, иска ли интимност и т.н.  и излизат 7 меча - 5 меча - 7 пентакли Ами че ти не си го забравила изобщо, всички чувства у теб са живи, а той се чувства като победител и е върти на малкия си пръст като ти подхвърля трохи внимание, хвърля ти кукички и се забавлява на твой гръб. А ти питаш той какво иска и ни убеждаваш, че теб не те интересува. Ами ако нещо не те интересува, не се интересуваш от него. Обръщаш му гръб и точка.

# 122
  • Мнения: X
Зори, въпросите ти варират. Започна с това дали С. ще те остави на мира и стигна до - има ли чувства, иска ли интимност и т.н.  и излизат 7 меча - 5 меча - 7 пентакли Ами че ти не си го забравила изобщо, всички чувства у теб са живи, а той се чувства като победител и е върти на малкия си пръст като ти подхвърля трохи внимание, хвърля ти кукички и се забавлява на твой гръб. А ти питаш той какво иска и ни убеждаваш, че теб не те интересува. Ами ако нещо не те интересува, не се интересуваш от него. Обръщаш му гръб и точка.


Права си, тръгнах с правилната нагласа и виж за 10 дни какво се случва. Започнах да се колебая в собствените си възприятия. От този човек трябва да се стои само на разстояние. Ще го направя, сега мога. И докато мога.

# 123
  • Мнения: 4 706
Зори, въпросите ти варират. Започна с това дали С. ще те остави на мира и стигна до - има ли чувства, иска ли интимност и т.н.  и излизат 7 меча - 5 меча - 7 пентакли Ами че ти не си го забравила изобщо, всички чувства у теб са живи, а той се чувства като победител и е върти на малкия си пръст като ти подхвърля трохи внимание, хвърля ти кукички и се забавлява на твой гръб. А ти питаш той какво иска и ни убеждаваш, че теб не те интересува. Ами ако нещо не те интересува, не се интересуваш от него. Обръщаш му гръб и точка.


Права си, тръгнах с правилната нагласа и виж за 10 дни какво се случва. Започнах да се колебая в собствените си възприятия. От този човек трябва да се стои само на разстояние. Ще го направя, сега мога. И докато мога.
Ох толкова е трудно да спреш да мислиш за човек, който е постоянно пред очите ти..
Ти беше питала за една работа преди известно време, която ти беше много на сърце, какво стана с нея? Ти беше, нали? Извини ме, ако се бъркам

# 124
  • Мнения: X
Зори, въпросите ти варират. Започна с това дали С. ще те остави на мира и стигна до - има ли чувства, иска ли интимност и т.н.  и излизат 7 меча - 5 меча - 7 пентакли Ами че ти не си го забравила изобщо, всички чувства у теб са живи, а той се чувства като победител и е върти на малкия си пръст като ти подхвърля трохи внимание, хвърля ти кукички и се забавлява на твой гръб. А ти питаш той какво иска и ни убеждаваш, че теб не те интересува. Ами ако нещо не те интересува, не се интересуваш от него. Обръщаш му гръб и точка.


Права си, тръгнах с правилната нагласа и виж за 10 дни какво се случва. Започнах да се колебая в собствените си възприятия. От този човек трябва да се стои само на разстояние. Ще го направя, сега мога. И докато мога.
Ох толкова е трудно да спреш да мислиш за човек, който е постоянно пред очите ти..
Ти беше питала за една работа преди известно време, която ти беше много на сърце, какво стана с нея? Ти беше, нали? Извини ме, ако се бъркам
Чакам си, обаждането за интервю и се моля да се случи. Ама ще отнеме време. Дано тоя луд да не ме омотае до тогава, ама няма да се дам.

# 125
  • Мнения: 10 201
Пред очите или не - няма значение. Колко влюбен народ има в партньори, които не са виждали от години. Човек трябва да се разбере с вътрешното си Аз, за да преодолее нещо, не да се пази от друг. Затова е и толкова трудно - от себе си няма къде да се опазиш. Трябва да разбереш какво в теб провокира влечението ти към персонаж, който те разрушава. Имаш неудовлетворена твоя потребност. Това няма нищо общо с него. И въпросът, и отговорът е в това какво се случва в теб, защо го правиш да е важен. Това не е от Таро, извинете за отклонението.

# 126
  • Мнения: X
Така ще продължи да бъде докато някой от нас не напусне. Преди се въздържах да питам дали ще ми предложат работа. Но вече искам да попитам това и ако отговорът е не, то ще търся други методи за справяне с този луд.

Момичета, какво казват картите: ще ми предложат ли работа на мястото за което кандидатствах преди 2 седмици и какво трябва да направя за да преборя конкуренцията?

Благодаря на всички ви тази вечер за съдействието, отворихте ми очите.

# 127
  • Мнения: 4 761
Zornitsa A, в нито една комбинация няма карти, че човека за когото питаш непрекъснато е " луд" . Това е важно да го осъзнаеш. Не е луд, не е безкрайно влюбен в теб, това наистина трябва да е ясно. След толкова изтеглени карти и толкова мнения на всички момичета тук , повярвай.

# 128
  • Мнения: 4 706
Момичета, какво казват картите: ще ми предложат ли работа на мястото за което кандидатствах преди 2 седмици и какво трябва да направя за да преборя конкуренцията?

Мога винаги да ти тегля карти, само че не мога да ги тълкувам..... ти можеш ли?

Ще ти предложат ли мястото, за което кандидатства преди 2 седмици - 2 пентакли паж чаши 4 чаши


какво трябва да направиш, за да пребориш конкуренцията - 10 жезли Жрецът 7 жезли

# 129
  • Мнения: 10 201
Аз не съм сигурна, че си разбрала, Зорница, не личи. Можеш да работиш и на Марс и пак да си вехнеш по този образ. Има и не малка опасност като не ти е пред очите да започнеш да го идеализираш и това да ти попречи за следваща връзка. По-добре се справи с това там. Ако ще се местиш, да е по кариерни причини, не защото му бягаш. А не си питала за друго място за работа, защото ти всъщност искаш да си близо до този човек. Морела ти направи блестящо показно какво пита невлюбен човек - пита "как да го разкарам". А не има ли чувства, ама колко са дълбоки, ама да не би да са плитки, ама ще направи ли нещо, ама ще ме остави ли (не дай си боже)...Като във вица - обръщала се кокошката да види дали не му бяга твърде бързо на петела.😉

По картите - не, няма да ти предложат работата и изобщо не личи по картите да я искаш. Причината ти си знаеш, но с тези чаши - заради емоция ще да е. 🙂 Как да пребориш конкуренцията - като се бориш здраво, лоялно и по официален път. Да си професионално подготвена за позицията и да работиш върху това.   

# 130
  • Мнения: X
Аз не съм сигурна, че си разбрала, Зорница, не личи. Можеш да работиш и на Марс и пак да си вехнеш по този образ. Има и не малка опасност като не ти е пред очите да започнеш да го идеализираш и това да ти попречи за следваща връзка. По-добре се справи с това там. Ако ще се местиш, да е по кариерни причини, не защото му бягаш. А не си питала за друго място за работа, защото ти всъщност искаш да си близо до този човек. Морела ти направи блестящо показно какво пита невлюбен човек - пита "как да го разкарам". А не има ли чувства, ама колко са дълбоки, ама да не би да са плитки, ама ще направи ли нещо, ама ще ме остави ли (не дай си боже)...Като във вица - обръщала се кокошката да види дали не му бяга твърде бързо на петела.😉

По картите - не, няма да ти предложат работата и изобщо не личи по картите да я искаш. Причината ти си знаеш, но с тези чаши - заради емоция ще да е. 🙂 Как да пребориш конкуренцията - като се бориш здраво, лоялно и по официален път. Да си професионално подготвена за позицията и да работиш върху това.    


Здравей Соул, напротив искам тази позиция, не отчаяно, но е супер позиция. И я искам По кариерни мотиви.
Аз други опции освен честните нямам, ще ми се да знам на какво да наблегна.
Аз съм на много добра позиция, мога да тръгна или за същото или за повече. Рядко излизат добри позиции - 1-2 пъти годишно.

Не съм влюбена. Това категорично заявявам. Можеш да попиташ картите ако искаш. Не искам да се оправдавам по тая тема.

# 131
  • Мнения: 10 201
Аз само тълкувам картите, които излизат. На всичко отгоре на всички ни излиза едно и също, дори и на Морела. Другото ти си знаеш. Със сигурност няма нужда да се оправдаваш, нито пред мен, нито пред друг. Каквото се пише се пише, защото казваш, че искаш карти и тълкуване и ако може да ти е от полза някак. Но ако не ти е, просто го игнорирай.

Преди се въздържах да питам дали ще ми предложат работа. Но вече искам да попитам това и ако отговорът е не, то ще търся други методи за справяне с този луд.
Ето това имах предвид. В така представената от теб аргументация аз кариерното не го виждам. Виждам личния мотив. Само и единствено.

Последна редакция: пт, 09 авг 2019, 20:45 от soul81

# 132
  • Мнения: 12
Здравейте,момичета!
Бих желала да разбера какво казват картите по отношение на сложната ми връзка със сложен човек.Тези отношения приключихаа,но нещо ме кара да продължавам да чакам и да се надявам нещата между нас да се оправят...Има ли смисъл да се надявам на нещо с този човек?

# 133
  • Мнения: 260
Здравейте,момичета!
Бих желала да разбера какво казват картите по отношение на сложната ми връзка със сложен човек.Тези отношения приключихаа,но нещо ме кара да продължавам да чакам и да се надявам нещата между нас да се оправят...Има ли смисъл да се надявам на нещо с този човек?

Предлагам да се върнем към Таро.

7 меча - 3 жезли - Кралица пентакли

 В тази връзка има намесени и други хора, нали. Надеждата умирала последна... Смисъл в надеждата няма, но и това е въпрос на избор. Носталгията и горещото желание да си с някого, който не е наблизо (преносно). Мисля, че ще намериш сили "да повърнеш пеперудите".


# 134
  • Мнения: 12
Здравейте! Не,няма изневери с други хора,но да-има влияние от роднини.

Общи условия

Активация на акаунт