Карти Таро тема 19

  • 17 193
  • 739
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 122
Мисля, че картите ти отговарят, че съвсем точно си осъзнала какви грешки си допускала в миналите си връзки и отношения. Може сама да не си вярваш и все да се връщаш назад и да премисляш, но всъщност знаеш отговора.

# 151
  • Мнения: 4 768
Зададох въпрос какви са грешките, които правя в интимния си живот ( че все не го докарвам до никъде).

Отговорът е Страшния съд, Кралица мечове, 6 чаши.

Мисля, че картите не ми отговарят на този въпрос, а казват, че въпреки че в последните ми отношения вече е станало кристално ясно, че не съм избраната жена и обектът на чувствата ми не ме иска, аз все се връщам назад.

Вие как мислите?
. Проблема е, че търсиш грешки, дали в себе си, дали в партньора все трябва да има грешка според теб! И стоиш там и си причиняваш вина и нищо не можеш да направиш. Всичко това е защото искаш отношенията да се върнат, но 6 чаши е много краткотрайна и дори да има разговор, едва ли ще се оправят отношенията. Една Кралица затворена в агонията на мислите си  . Това е за мен комбинацията.

# 152
  • Мнения: 919
Да, вярно е, че прекалявам в търсенето на отговори. Лошото е, че не знам какво правя грешно. Може би просто твърде дълго се справям сама с живота си и сигурно ми личи, че мъжете не са ми жизнено необходими.

Просто понякога ми се иска някой да ме обича, да държи на мен и да бъде до мен. Но не ми се получава.

# 153
  • Мнения: 4 768
Моите карти  за това къде грешиш са : 3 ка жезли 9 пентакли 8 пентакли  - Големи изисквания, анализираш партньора и търсиш всякаква информация за него за да се подсигуриш. Даваш вид, че си си самодостатъчна. Но проблема е, че липсват чувства от твоя страна , отношенията се градят по - скоро като едно партньорство, като приятели, като подкрепа, но без любов. В почти всички случаи на въпроси за любов , мечтата е да Ни обичат, а НИЕ дали ще обичаме .....?! Можем ли? Способни ли сме на такива чувства?!

Последна редакция: пн, 12 авг 2019, 06:38 от a.nik

# 154
  • Мнения: 1 544
Гледах интервю с популярна астроложка и специалист по Таро ,в което тя обяснява,че максималния период,за който Таро могат да покажат развитието на ситуация или въобще да дадат отговор е 2 години . В друг форум прочетох,че може и за период от 30 -40 години ,което ми се струва някак доста категорично - като неизменност на ситуация .
 Има ли карти , които указват по - продължителен период от време и какво е то ?

# 155
  • Мнения: 37
Здравейте тъй.като приятелката  ми А.  е доста объркана от отношението на приятеля и П. Той мн е ревнува ,можели да и изтеглите карти на въпроса как.ще се развият нещата между тях

# 156
  • Мнения: 4 768
Гледах интервю с популярна астроложка и специалист по Таро ,в което тя обяснява,че максималния период,за който Таро могат да покажат развитието на ситуация или въобще да дадат отговор е 2 години . В друг форум прочетох,че може и за период от 30 -40 години ,което ми се струва някак доста категорично - като неизменност на ситуация .
 Има ли карти , които указват по - продължителен период от време и какво е то ?



Чела съм за периоди от 1-2 години, но 30-40 години не съм срещала като информация. Трябва да е много добър в Таро някой, за да твърди такова нещо.

Някой има ли опит с обърнати карти, аз не ползвам обърнати, но не знам как в моето тесте се е обърнала и днес ми изпадна 6 пентакли. Интересно ми е какво е значението й обърната.

# 157
  • Мнения: 260

Някой има ли опит с обърнати карти, аз не ползвам обърнати, но не знам как в моето тесте се е обърнала и днес ми изпадна 6 пентакли. Интересно ми е какво е значението й обърната.

А каква е цялата комбинация все пак?

# 158
  • Мнения: 260
Здравейте тъй.като приятелката  ми А.  е доста объркана от отношението на приятеля и П. Той мн е ревнува ,можели да и изтеглите карти на въпроса как.ще се развият нещата между тях

Надя, извинявай, но ми се струва доста нездраво да питаш все за тази приятелка...

# 159
  • Мнения: 10 210
Няма комбинация, просто е изпаднала карта.

Нарушен баланс на даване и получаване някъде, за нещо. Или някой каквото прави, го прави с користни цели.

# 160
  • Мнения: 4 768

Някой има ли опит с обърнати карти, аз не ползвам обърнати, но не знам как в моето тесте се е обърнала и днес ми изпадна 6 пентакли. Интересно ми е какво е значението й обърната.

А каква е цялата комбинация все пак?

Няма комбинация и въпрос няма, просто си разбърквах тестето и изпадна и то обърната. Соул е разбрала. Знам , че едан карта нищо не значи, но пък ми се стори интерено да разбера. Аз доста често, като задавам въпрос за себе си и разбърквам картите, ако изхвръкне някоя или ми се закачи и излезе от тестето, приемам точно нея за отговор и повече не продължавам.

Соул, благодаря за отговора, може би това е важно за тази карта, защото имаше такъв момент днес.

# 161
  • Мнения: 37
Ами това си са нейните въпроси,ако някой може да откликне с теглене на карти добре ако.ли не незнам защо се заяждате

# 162
  • Мнения: 4 768
Ами това си са нейните въпроси,ако някой може да откликне с теглене на карти добре ако.ли не незнам защо се заяждате

Нямаш ли си твои карти? Щом " гледаш" на приятелка и си в темата би трябвало да имаш твои карти и да изтеглиш ти комбинация за нея. Обикновено, хората без карти тук  питат за себе си, и така е редно наистина,  пък и нали беше скарана с тази приятелка, ние теглихе карти, защо ти се сърди, защо постъпва така ..... ще се сдобрите ли.... бяхте напълно разделени и обидени, а постоянно питаш за нея. Аз заяждане в поста на Боконон не видях, но пък и на мен ми мина през ум същия въпрос като нейния.

# 163
  • Мнения: 2 122
Какво бихте казали за карти 8 чаши, 3 меч, 9 пентакли на въпроса каква ще е реакцията на Х от това, че тотално се оттеглих от комуникацията с нея?
ПП. Х е условно означение за името.

# 164
  • Мнения: 4 768
Какво бихте казали за карти 8 чаши, 3 меч, 9 пентакли на въпроса каква ще е реакцията на Х от това, че тотално се оттеглих от комуникацията с нея?
ПП. Х е условно означение за името.

Реакция не знам дали показват картите, но според мен е било изненадващо и търси логично обяснение за твоето поведение. С нагласата е, че не правиш компромиси и няма да се откажеш от принципите си. Но пък и явно си била принудена да го направиш.

Нека и другите си дадат мнението. Ще бъде добре да има различни гледни точки.

Общи условия

Активация на акаунт