Карти Таро тема 19

  • 17 169
  • 739
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 706
Скрит текст:
Привет, момичета! Не искам да действам този път импулсвино и тъй като съм леко наплашена по темата искам да помоля някой да ми тегли карти, ако може Simple Smile)
Мисля да отида на астролог (вече съм била, но за пръв път ведически) та, как би ми се отразила една такава консултация? Страх ме е да не се обезверя или да се свия в себе си още повече..
Благодаря, ако някой се навие. Аз съм с инициали С.
Отговарям ти тук. Таро е моят начин, поне засега. Картите са Колесницата, 7 меч, Шутът
Решила си да отидеш на консултация и ще го направиш. Вероятно комуникацията ще е писмена. След нея ще се чувстваш изпълнена със сили и нови възможности. Доста страхове ще бъдат опровергани и ще се очертаят нови пътища.
Съвсем няма защо да се страхуваш от консултацията.
Благодаря!
Да, ако го сторя (ще е септемрви и ще бъде писмена за жалост, но жената така процедира и от Варна).
Ако има значение ще бъде на тема партньорства...
Тези 7меча малко ме тревожат

Как би ти се отразила астрологична консултация за отношения?
Моите карти са: Луната 5 ца чаши 5 ца пентакли  -  Какви точно са ти очакванията? Астрологията да ти помогне да влезеш във сериозна връзка, да си намериш подходящ партньор, да излезеш от сегашното си състояние на отчаяние ?! Не мисля, че с една астрологична прогноза, може да се " излекува" едно състояние, което явно продължава от доста време и не се променя. Ще ти кажат хубави неща, ще ти кажат къде грешиш в партньорствата, ще ти направят анализ на минали връзки, но това ли искаш да чуеш наистина? Защото по моите карти, аз мисля, че не можеш сама да се справиш със състоянието и периода в които се намираш и търсиш " патерица" да ти помогне и да се облегнеш на нея. Но къде остава личната отговорност тогава?! Не е лошо човек да си направи астрологична прогноза, но колкото и да е добър астролога, няма как да излекува състоянието ти. Дано правилно съм се изразила и не те обидя с нещо!
Благодаря за картите и тълкуванието! Не, няма как да ме обидиш, защото доста добре си напипала ситуацията..
Да, много съм объркана и търся какви ли не пътища навън, да се справя със себе си. И честно казано, не мисля че винаги човек може наистина сам да се разбере със себе си и да си помогне.

# 226
  • Мнения: 4 762
Здравейте, може ли да се включа и аз с един въпрос, да попитам дали ще се реализира тази възможност за работа при Б.Н. за която съм говорил с него, аз съм Т.И. и също ако може да попитам и за някакви срокове, защото ми се струва че трябваше да са в ход вече нещата. Благодаря предварително

8 чаши Паж чаши 8 пентакли - Обещанието не е било сериозно, малко под влияние на емоции или просто не са могли да откажат директно. Дари да стане, ще е на по - нататък.

# 227
  • Мнения: 59
Здравейте ! Първо,да се извиня,че питам за друг човек .Става дума за  мой близък ,намира се в ситуация ,трудно смилаема за мен. Проблемът е семеен/любовен .Тук поведението на съпругата е крайно непонятно за самия питащ ,за мен още повече. Изтеглих преди 10 - на дни карти,но се затруднявам изключително в тълкуването ,а и допускам да не съм емоционално изолирана от ситуацията между тях .
Въпросът : Какво е намерението на Б.относно връзката им с М.?
Картите : двойка пентакли/ас чаши/петица жезли обърната

Тълкувам ,че тя самата се колебае .Ас чаши в права позиция ми говори за бавене,разтакаване ,протакане,никакви конкретни волеви действия.Сякаш се бори,ама и тя самата не знае за какво.

Позволих си да изтегля отново карти,но някак зациклям с тълкуването.

Новите карти :
1.Какви са намеренията на Б. за връзката им с М.
луната /силата/кулата

2.Стабилна ли е връзката им
петица жезли/асо мечове/звездата

3.На какво се крепи връзката им
кралица пентакли/светът обърната/справедливостта

4. Ще настъпи ли раздяла
паж чаши/силата/кралица мечове обърната

Не смея да тълкувам,Нито съм толкова напреднала,дори не ползвам обърнати карти ,нямам представа тези как се появиха ,но явно е трябвало.Ще помоля,ако имате желание,да го направите ,макар и кратко за толкова много въпроси ,опитвам се да си наместя картината Simple Smile



Последна редакция: пт, 16 авг 2019, 13:31 от bian_9023

# 228
  • Мнения: 10 201
Кофти работа са любовните триъгълници, да. Само натрупват умора, разочарование и безсмисленост. Картите ти от преди 10-ина дни го показват.

По новите ти карти:
1. Въобразяваш си, че връзката им е срината.
2. Не е стабилна, пречка им се трети човек, но ще се подобри с времето.
3. На една доста умела и стабилна жена. Въпреки това се е появило и чувството за самота в тези отношения, да не се чувстваш комфортно в собствената ти кожа, а оттам и в целия заобикалящ те свят. Но тази връзка е и законното, и правилното за тези хора, така е справедливо.
4. Не, макар и натрупаната горчивина.
 

# 229
  • Мнения: 4 762
Здравейте ! Първо,да се извиня,че питам за друг човек .Става дума за  мой близък ,намира се в ситуация ,трудно смилаема за мен. Проблемът е семеен/любовен .Тук поведението на съпругата е крайно непонятно за самия питащ ,за мен още повече. Изтеглих преди 10 - на дни карти,но се затруднявам изключително в тълкуването ,а и допускам да не съм емоционално изолирана от ситуацията между тях .
Въпросът : Какво е намерението на Б.относно връзката им с М.?
Картите : двойка пентакли/ас чаши/петица жезли обърната

Тълкувам ,че тя самата се колебае .Ас чаши в права позиция ми говори за бавене,разтакаване ,протакане,никакви конкретни волеви действия.Сякаш се бори,ама и тя самата не знае за какво.

Позволих си да изтегля отново карти,но някак зациклям с тълкуването.

Новите карти :
1.Какви са намеренията на Б. за връзката им с М.
луната /силата/кулата

2.Стабилна ли е връзката им
петица жезли/асо мечове/звездата

3.На какво се крепи връзката им
кралица пентакли/светът обърната/справедливостта

4. Ще настъпи ли раздяла
паж чаши/силата/кралица мечове обърната

Не смея да тълкувам,Нито съм толкова напреднала,дори не ползвам обърнати карти ,нямам представа тези как се появиха ,но явно е трябвало.Ще помоля,ако имате желание,да го направите ,макар и кратко за толкова много въпроси ,опитвам се да си наместя картината Simple Smile





Питащият е съпруга,  съпругата е Б ,  алюбовника пък е М ? Правилно ли съм разбрала?

# 230
  • Мнения: 59
Съпругата е Б.,съпругът е М. Изтеглих карти аз ,като питам от името на съпруга .
Любовница се е появила ,но мисля,че нещата при него опират по-скоро да запълване на емоционална дупка,нищо сериозно.Или поне той никога няма да предприеме нещо сериозно с нея.По-скоро обратното ,ще направи невъзможното,за да задържи семейството си.  Самата аз не знам кое е здравословното решение в случая.
Изненада ме държанието на съпругата - имах впечатление за нея като овладяна и дори хладнокръвна,но напоследък има изблици на ярост,физическо насилие,скандали ,признания,че не го обича повече и иска да го напусне,но и не предприема нищо... Очевидно и няма да предприеме.

Ще се радвам да чуя мнението ти !!! Ако има и други желаещи....

Последна редакция: пт, 16 авг 2019, 15:47 от bian_9023

# 231
  • Мнения: 10 201
Благодаря за обратната връзка, с която потвърждаваш написаното от мен по картите.

Притесни ме това:
..нещата при него опират по-скоро да запълване на емоционална дупка,нищо сериозно.
Ти сериозно ли? А кое е "сериозното" за едни отношения, че хората не могат да разделят къщата, вилата и фирмата и затова живеят до гроб в емоционалата им дупка? Така ще живеят, спокойно, защото така е справедливо в света, който си изграждаме, обърнат Светът. Simple Smile Вместо да си запълним емоционалните дупки, но в двойката, не с трети.

# 232
  • Мнения: 59
Благодаря за обратната връзка, с която потвърждаваш написаното от мен по картите.

Притесни ме това:
..нещата при него опират по-скоро да запълване на емоционална дупка,нищо сериозно.
Ти сериозно ли? А кое е "сериозното" за едни отношения, че хората не могат да разделят къщата, вилата и фирмата и затова живеят до гроб в емоционалата им дупка? Така ще живеят, спокойно, защото така е справедливо в света, който си изграждаме, обърнат Светът. Simple Smile Вместо да си запълним емоционалните дупки, но в двойката, не с трети.

Виж,аз също не разбирам ,затова ситуацията ми стана интересна и още по-интересно ми беше как картите ще покажат картината,защото аз май пропускам нещо.
Споделял ми е ,че още  обича съпругата си и я намира за привлекателна,но абсолютно никакъв сексуален интерес от нейна страна от поне 2 години насам ,дори напротив - отвращение . Прибавяме скандали,изблици на ярост ,граничещи с физическо насилие от нейна страна...Ту ще го напуска,ту потулва желанията си...Сега картите показват,че тя просто не се чувства добре в кожата си .Може би трябваше да се досетя от всичките пластики,които прави по себе си и от тежките депресии от недалечното минало. Затова Кралица пентакли не ми се връзва със стабилна жена ( не споря с теб, просто ме изненада тълкуването ти на картата)
Не бях изненадана да науча,че се е появила жена,в която се е влюбил ( Ас чаши и петица пентакли обърната
 ).Каза ми,че съжалява,че не я е срещнал по-рано,че тя е въплъщение на всичко,което би искал .  Обаче ...Няма как да е с нея,защото умира от страх да не загуби семейството си и да остане сам.Тук има и дълбока негова травма от миналото ,с която той не може да се помири ,според мен . Развод на родителите му,след който той поема живота си напълно сам. Буквално.И в недобра посока. Питала съм го защо е толкова важно - не мога да изгубя модела биологичните майка и баща да бъдат с детето си. Друг е въпросът какъв модел на семейство му създават на това дете , но тук решенията не вземам аз.
За съжаление,и двамата са твърде материални . Тя вероятно се страхува да загуби комфортния,охолен и безгрижен живот,който той осигурява на семейството ( Кралица пентакли ми дойде като потвърждение на това,тя просто посочва с пръст какво иска и той го осигурява). Макар и очевидно да не му се наслаждава на тоя живот. А той си плаща за семейство , пренебрегвайки чувства и емоции.
Затова смятам любовницата за нещо,което запълва празнината .И някак ми се струва,че ще отшуми ,защото той е прекалено подвластен на материалното.Ужасен е да не остане сам и дори мисля,че поддържа отношения с другата жена като план Б.Или като всяка любов без покрив,просто ще угасне.Не знам.За нея пък не съм питала картите...

Но какво смятам аз и какво показва Таро ,са различни неща .
Честно казано,кулата от 1 въпрос приех като срив в отношенията им ,не изтълкувах Силата в добра светлина,а по-скоро като безсилие и безпомощна ситуация  .
Светът обърнат - не се бях замисляла в тази посока.Да,може би напълно заслужават да живеят по този начин и това е справедливото .
В крайна сметка ,ми се струва,че говорим за Стокхолмски синдром - не им харесва да живеят в този затвор ,обаче страхът от промяната и новото ,ги плаши. И така и няма да предприемат абсолютно нищо.
Колкото до обърната Кралица мечове - също не я виждам като положителна карта ,язвителна,цинична , студена, осъдителна, критична,готовност за конфликт.
Относно Паж чаши на първа позиция,се сещам за публикация на Мона в друг форум,че в този случай въпросът не трябва да се задава отново в рамките поне 6 месеца ,дори година.Както и Ас мечове на втора позиция,търсих си записките.

Далеч съм от ролята на морализатор,интересуваха ме картите и как ще покажат ситуацията ,как аз я тълкувам и дали съм на прав път ,според много скромния си опит.




# 233
  • Мнения: 10 201
Няма противоречие в написаното. Точно от такъв тип й е стабилността, какъвто обясняваш подробно.

# 234
  • Мнения: 4 762
bian_9023 Съгласна съм със Соул, но много ти благодаря както за въпросите така иза разяснението. Моля те, пиши по - често в темата, много интересно разсъждаваш и ще бъде много полезно твоето мнение за всички.

# 235
  • Мнения: 59
Благодаря много,но далеч не съм напреднала и по-скоро се уча.Ще ми е приятно да обсъждам карти с вас,но нямам никак самочувствие за това

И ми е тъжно да видя близък приятел,похабявайки живота си с жена,която той самият знае защо е с него - неведнъж ми е казвал ,че се чувства все едно са на велосипедите за двама,но само той върти педалите. Тя само се наслаждава на живота...А тя дори не се и наслаждава...Нито пък той. Дори подозирам някакъв дълбок психологически проблем у жената...

Тъжно е , че е срещнал жена ,която е като мечта за него, а няма смелост да посегне към щастлив живот с нея . И как се тревожи,че ако предприеме тази крачка,ще бъде същия като баща си и ще причини страдание на детето си,ще остане сам и ще трябва да издържа две семейства... Не мога днес да тегля карти за отношенията му с тази жена ,просто ще си изнасиля Тарото. А и нямам изкристализирал въпрос в главата си. Ще ми е интересно .

Сега ревизирам и още нещо - При Справедливостта на първа и  трета позиция също не е добре да се задава същия въпрос в рамките поне на 6 месеца. Същото важи и за Луната на първа позиция.
Но като гледам,моите герои ще си останат в същото абсурдно положение доста по -дълго с тази непреходна Сила ...

# 236
  • Мнения: 10 201
Ако ще търсим психологически проблеми, неговите не са никак по-малки от нейните, съдейки по разказа ти. Няма място да гледаме на него като на "жертвено агне".

# 237
  • Мнения: 4 762
bian_9023 в тази тема няма напреднали, начинаещи или знаещи и незнаещи. Всеки може да пише, да тълкува, да споделя. Изобщо не се притеснявай. То така се напредва, с опит и то не само в Таро, а във всичко! Иначе за семейството, ами може би трябва те самите да се справят с проблема.

# 238
  • Мнения: 59
Не,просто ми е по-близък Simple Smile Наистина не мога да съм напълно безпристрастна . Той сам й е дал тази роля и не съм му го спестила.
Моля ви,кажете ми как тълкувате Кралица мечове обърната в последната комбинация...Тя също ми е интересна.
Аз я тълкувам като проблеми с комуникацията и като цяло в общуването,изолация.Някакво коварство ми се прокрадва там...
Или жена,способна да кастрира ментално мъжа,над който има влияние.

# 239
  • Мнения: 2 121
Момичета, и аз имам въпрос. Създаде се на работа ситуация, която ме засяга пряко. Как ще се развие тя?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт