Карти Таро тема 19

  • 17 224
  • 739
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 769
Здравейте момичета,предпочитам да не си тегля карти сама и затова ще помоля вас,ако имате възможност.
Преди 3-4 дни С ма каза нещо,което звучеше доста сериозно ,но не съм сигурно в истинността му.Въпросът ми е :
Истина или шега е това изказване от негова страна?

10 чаши Крал жезли 3 ка чаши - несериозно и под влияние на емоции е изказването.  Нямат тежест думите. Или по - точно казано, тогава е мислел така както го е казал, но после вече не е бил на това мнение, просто защото не е бил сериозен.


Стела, нали въпроса беше за сегашната ситуация между двамата, за отношението в момента?  Аз за миналото не съм писала, но може и да не съм разбрала правилно какво питаш. Благодаря и аз за обратната връзка, 5 меча не е за подценяване, но аз я пренебрегнах!

# 271
  • Мнения: 83
a.nik  благодаря ти много

# 272
  • Мнения: 7 191
А.ник, да, интересува ме какви са чувствата му към мен сега, не сме се чували и виждали от раздялата насам (4 месеца), липсва ми и ми се искаше да разбера той как се чувства. Към момента на раздялата имаше чувства, причините да се разделим не са защото не сме се обичали. И ако тогава ме е обичал, стана ми странно, че само 4 месеца по-късно няма и помен от чувства (според картите). Чак толкова бързо да ме разлюби, просто не е такъв човек...

ПП: в какъв смисъл 5 меча не е за подценяване?

# 273
  • Мнения: 4 769
А.ник, да, интересува ме какви са чувствата му към мен сега, не сме се чували и виждали от раздялата насам (4 месеца), липсва ми и ми се искаше да разбера той как се чувства. Към момента на раздялата имаше чувства, причините да се разделим не са защото не сме се обичали. И ако тогава ме е обичал, стана ми странно, че само 4 месеца по-късно няма и помен от чувства (според картите). Чак толкова бързо да ме разлюби, просто не е такъв човек...

ПП: в какъв смисъл 5 меча не е за подценяване?

5 меча винаги е свързана с минало и трябваше да се досетя, че връзката е от преди време. За да излезе 5 меча на първа, значи нещо е станало, нещо е предизвикало оттеглянето, имало е лоша постъпка, нещо скрито, което е наранило. Трябваше да обърна внимание на обидата, на наранената гордост, но предателството и т.н. Но аз я неглижирах и затова не се досетих, че сте имали връзка от преди. А иначе за чувствата, като цяло боя пентакли и боя меча, не са свързани с емоции и влюбвания и романтика, не че ги няма, но при тези две бои винаги на първо място е или приятелство, или сътрудничество или професионално общуване или връзка и на второ място вече са чувствата.  От това изходих и написах моето виждане за отношенията. Не че няма, повтарям, не ме разбирай погрешно, има чувства, но не са на първо място.

# 274
  • Мнения: 7 191
Като говориш за обида, наранена гордост и предателство, той ли ги чувства тези неща?

# 275
  • Мнения: 4 769
Здравейте!
Гледах си дали до края на годината ще започна нова работа. Една от картите, които изтеглих е 3 меча, затова мисля, че картите по-скоро отразяват моя идеализъм и фатализъм. Затова ви моля да ми изтеглите карти.
За последен път теглих карти по тоя въпрос преди 3 месеца - отговорът бе че ще бъде трудно и не без мои усилия, но че ще стане.
ПП. Никой не ме гони от настоящата работа. Напротив, чувствам се оценена и в зоната си на комфорт. Обичам си работното място и съм емоционално свързана с него. Но усещам вътрешна потребност да направя тази стъпка, вече месеци наред.

7 меча Умереността Паж меча - ако прибавя и твоите 3 ка меча,  " оценена и в зоната на комфорт" никак не ми се връзват с картите. Ти разбираш ли се добре с колегите си? Внимавай, апатията и надценяването да не ти попречат в решението за смяна на работата. Обмисли много добре дали да предприемеш такова действие.

# 276
  • Мнения: X
Здравейте!
Гледах си дали до края на годината ще започна нова работа. Една от картите, които изтеглих е 3 меча, затова мисля, че картите по-скоро отразяват моя идеализъм и фатализъм. Затова ви моля да ми изтеглите карти.
За последен път теглих карти по тоя въпрос преди 3 месеца - отговорът бе че ще бъде трудно и не без мои усилия, но че ще стане.
ПП. Никой не ме гони от настоящата работа. Напротив, чувствам се оценена и в зоната си на комфорт. Обичам си работното място и съм емоционално свързана с него. Но усещам вътрешна потребност да направя тази стъпка, вече месеци наред.

7 меча Умереността Паж меча - ако прибавя и твоите 3 ка меча,  " оценена и в зоната на комфорт" никак не ми се връзват с картите. Ти разбираш ли се добре с колегите си? Внимавай, апатията и надценяването да не ти попречат в решението за смяна на работата. Обмисли много добре дали да предприемеш такова действие.
Като цяло се разбирам. Не съм твърде общителна, но си върша работата съвестно? Не знам дали съм оценена от колегите си, но от работодателя си съм.
Искам да предприема това действие, защото не вървя напред вече.
Но не разбрах тълкуването, можеш ли да поясниш?

# 277
  • Мнения: 2 122
Давам отговор на Силки от предната тема.
Позна Simple Smile
Благодаря за обратната връзка! И, съжалявам все пак, че не е станало. Опитай на друго място!


Стела, и аз си позволих да ти изтегля карти. Странни карти....Всички те ми говорят за доста неприятна ситуация. Имам някакви идеи, но общо взето клоня към това, че става въпрос за връзка между обвързани хора, поне единият от вас (ти) и попадане на прицела на клюки и компрометиране, което сте преживели доста емоционално и болезнено. Това е било доста натоварващо и непоносимо и вероятно е причината да се разделите.
От друга страна той се е почувствал предаден, обиден е, унизен и твърде дълго или твърде силно преживява това.
Ето така се чувства той спрямо теб, според тези карти - Паж мечове, Асо чаши, 10 жезли + Жрецът обърнат, 5 мечове, 5 чаши обърната.

Последна редакция: нд, 18 авг 2019, 18:44 от Silky_soft

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 260
А  когато се падне 9 меча  как се тълкува....

# 279
  • Мнения: 7 191
Силки, много благодаря!

Мога ли да ти отговоря на лично съобщение, ако позволяваш?

# 280
  • Мнения: 2 122
Да, можеш, Стела.


Здравейте момичета,предпочитам да не си тегля карти сама и затова ще помоля вас,ако имате възможност.
Преди 3-4 дни С ма каза нещо,което звучеше доста сериозно ,но не съм сигурно в истинността му.Въпросът ми е :
Истина или шега е това изказване от негова страна?
И тези карти не ми харесват. Доста интригантски е постъпил. Като да те "избъзика", но зад това да стои желанието не да си направи шега, а да те нарани и да те хвърли в размисъл. Изключително неприятно усещане от картите.
Понеже изтеглих и още карти, но засега няма да ги пиша, искам да те попитам за нестабилност на отношенията ли става въпрос?
Асо жезли, Паж меч, Любовниците

Последна редакция: нд, 18 авг 2019, 19:09 от Silky_soft

# 281
  • Мнения: 36
Здравейте всички! Дали мога да помоля някой от участващите в темата да изтегли карти за мен,а и да ги разчете впоследствие? В момента имам голям личен проблем и не виждам положителен изход...
Благодаря предварително!

# 282
  • Мнения: 4 769
Здравейте всички! Дали мога да помоля някой от участващите в темата да изтегли карти за мен,а и да ги разчете впоследствие? В момента имам голям личен проблем и не виждам положителен изход...
Благодаря предварително!

И какъв е въпроса?

# 283
  • Мнения: 36
Здравейте всички! Дали мога да помоля някой от участващите в темата да изтегли карти за мен,а и да ги разчете впоследствие? В момента имам голям личен проблем и не виждам положителен изход...
Благодаря предварително!

И какъв е въпроса?

Може ли на лични?

# 284
  • Мнения: 10 210
А може ли да закрием темата, понеже всички смятате, че е много лично и не е за във форум?

Общи условия

Активация на акаунт