Карти Таро тема 19

  • 17 195
  • 739
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 10 210
Мелиса, стига глупости. Нищо страшно няма да ти се случи по пътя, който и да шофира. Онези 8 пентакли от Силки са именно подготовката на колите за път, така стартирате, първа карта. Не са нито авария, нито катастрофа, нито нищо. Не си измисляй сама проблеми. Ето ти карти и от мен, 3 въпроса:

Мелиса ще има ли проблем по пътя до селото:
5 чаши - Светът - Крал меч
Голям страх, голям стрес, голямо чудо. Не само, че ти се реве, ами не бих се изненадала и направо да си пуснеш някоя сълза от нерви. Напълно излишно. Всичко ще бъде наред.

Как ще изкара Мелиса на това й пътуване (не самия път, а цялото приключение):
Паж пентакли - 2 пентакли - 4 меча
Ще трябва да балансираш между грижите за детето и твоята потребност да се усамотиш и да се възстановиш от това, което те тревожи в ежедневен план. Съпругът не знам къде ще го сместваш, но изобщо не го виждам в картите като значимо присъствие.

Детенцето ще има ли проблеми по време на престоя:
Паж жезли - Императрицата - 3 пентакли
Никакви проблеми за детето. Ще му бъде много добре с майка му, а ти ще можеш да се проявяваш като чудесна майка.

Така че върви, опитай да се освободиш от тревогите ти и да си възстановиш силите.

# 466
  • Мнения: 1 544


Аз трудно харесвам някого, още по трудно допускам.. не става и не става . Не виждам как да се успокоя по тази тема, каквото и да правя нищо не се променя. Като някакво проклятие е.

Извинявам се , че се намесвам ,но според мен,точно тук грешиш дълбоко .
Преди години имах много сериозен проблем .Изкарах 5 години ,вглъбена и фокусирана в проблема си.Животът ми беше ад , без да преувеличавам. В един момент се наложи да свърша нещо важно,което отлагах,заради периодите на тежка депресия . Точно в тези 1-2 месеца фокусът на вниманието ми беше в съвсем друга посока и нещата се случиха .Невероятно ,но в крайна сметка получих това,което най-много исках !!! Понякога фокусирането върху проблема поставя бариери - в ума ,а оттам това личи и хората улавят негативното излъчване и неувереността.

Имам още един пример за това , но ...Simple Smile
Извинявам се ,че не е в Таро тематиката поста ми .

# 467
  • Мнения: 144
Мелиса, стига глупости. Нищо страшно няма да ти се случи по пътя, който и да шофира. Онези 8 пентакли от Силки са именно подготовката на колите за път, така стартирате, първа карта. Не са нито авария, нито катастрофа, нито нищо. Не си измисляй сама проблеми. Ето ти карти и от мен, 3 въпроса:

Мелиса ще има ли проблем по пътя до селото:
5 чаши - Светът - Крал меч
Голям страх, голям стрес, голямо чудо. Не само, че ти се реве, ами не бих се изненадала и направо да си пуснеш някоя сълза от нерви. Напълно излишно. Всичко ще бъде наред.

Как ще изкара Мелиса на това й пътуване (не самия път, а цялото приключение):
Паж пентакли - 2 пентакли - 4 меча
Ще трябва да балансираш между грижите за детето и твоята потребност да се усамотиш и да се възстановиш от това, което те тревожи в ежедневен план. Съпругът не знам къде ще го сместваш, но изобщо не го виждам в картите като значимо присъствие.

Детенцето ще има ли проблеми по време на престоя:
Паж жезли - Императрицата - 3 пентакли
Никакви проблеми за детето. Ще му бъде много добре с майка му, а ти ще можеш да се проявяваш като чудесна майка.

Така че върви, опитай да се освободиш от тревогите ти и да си възстановиш силите.

Обичам те! Благодаря ти !!!! Така хубаво ми се скара!
😍😍🤗🤗🤗🤗😊😊😊😊
 
soul81, с теб се знаем от друга тема.
Може ли да открадна съвсем малко от времето ти да ми метнеш едни карти с въпрос:
Как е приел И.  последната ни комуникация в събота и ще има ли раздвижване в тези отношения?
Когато можеш, не е спешно!!!

# 468
  • Мнения: 4 706


Аз трудно харесвам някого, още по трудно допускам.. не става и не става . Не виждам как да се успокоя по тази тема, каквото и да правя нищо не се променя. Като някакво проклятие е.

Извинявам се , че се намесвам ,но според мен,точно тук грешиш дълбоко .
Преди години имах много сериозен проблем .Изкарах 5 години ,вглъбена и фокусирана в проблема си.Животът ми беше ад , без да преувеличавам. В един момент се наложи да свърша нещо важно,което отлагах,заради периодите на тежка депресия . Точно в тези 1-2 месеца фокусът на вниманието ми беше в съвсем друга посока и нещата се случиха .Невероятно ,но в крайна сметка получих това,което най-много исках !!! Понякога фокусирането върху проблема поставя бариери - в ума ,а оттам това личи и хората улавят негативното излъчване и неувереността.

Имам още един пример за това , но ...Simple Smile
Извинявам се ,че не е в Таро тематиката поста ми .
Благодаря ти, разбирам те, но знам за какво говоря. Изкарала съм години без да се фокусирам върху това, правила съм други нещо(учене, пътуване, работа) и ми е било добре, но този ми статут не се е променял никога.

# 469
  • Мнения: 14
Здравейте момичета!Миналата седмица зададох въпрос към "a.nik"  и получих отговор...не ми е достатъчно обаче..дано не прозвучи нахално но може ли да ми изтеглите карти/карта за бъдещото ми състояние: 1.Предстои ли ми нещо добро?...2.Ще бъда ли удовлетворена от живота ?3.Мъката която изпитвам ще изчезне ли?

# 470
  • Мнения: 2 122
Криста, това са общи въпроси. Попитай точно това, което искаш да знаеш, конкретно!

# 471
  • Мнения: 4 706
Silki,  ще ми изтеглиш ли и ти карти, моля  те Simple Smile

# 472
  • Мнения: 14
Криста, това са общи въпроси. Попитай точно това, което искаш да знаеш, конкретно!
Искам да знам дали съпругът ми ще се раздели с любовницата си ....но...без лично да тегля карта няма как да разбера...ако правилно съм разбрала от отговора миналата седмица ...та за това питам заобиколно защото незнам как да формулирам въпроса си...

# 473
  • Мнения: 2 122
Момичета, не съм запозната с карти Таро, но имам въпрос дали ще ми помогнете.
Не мога да си намеря едната златната гривна, която нося. Бях я свалила за известно време от ръката си, и сега като реших да си я сложа я няма, не мога да я намеря - въпроса ми е дали ще я намеря или наистина съм я изгубила.

Момичета, дайте ми насока, изтеглете карта и ми помогнете.

Благодаря предварително.

Преди време имаше тук въпрос за загубена вещ, но не помня дали дадоха обратна връзка. Понеже бях писала по него и не знам дали съм имала попадение, не е обичаен въпрос към таро... Момичета, помните ли кой беше питал?

По твоя въпрос картите са Умереност, 3 чаши, Асо пентакли
Имало е тържество, юбилей, може би у вас и си я прибрала някъде. Ще се намери, но може да отнеме време.

# 474
  • Мнения: 10 210
krusta2019, но нали вече беше отговорено точно на този въпрос само преди дни. Как може да очакваш, че картите сега ще кажат нещо различно. Ако не вярваш, ето:

Звездата - Императрицата - 3 чаши, 2 пентакли

Ами не, няма. Тази жена определено умее да докосва онова в него, което той определя като "мечти". Не е само физическо удоволствие. Трима ще сте, той ще се опитва да балансира между двете ви. Съжалявам.

# 475
  • Мнения: 14
krusta2019, но нали вече беше отговорено точно на този въпрос само преди дни. Как може да очакваш, че картите сега ще кажат нещо различно. Ако не вярваш, ето:

Звездата - Императрицата - 3 чаши, 2 пентакли

Ами не, няма. Тази жена определено умее да докосва онова в него, което той определя като "мечти". Не е само физическо удоволствие. Трима ще сте, той ще се опитва да балансира между двете ви. Съжалявам.
Категорично ли е това .......направо  ме застреля....

Скрит текст:
krusta2019, но нали вече беше отговорено точно на този въпрос само преди дни. Как може да очакваш, че картите сега ще кажат нещо различно. Ако не вярваш, ето:

Звездата - Императрицата - 3 чаши, 2 пентакли

Ами не, няма. Тази жена определено умее да докосва онова в него, което той определя като "мечти". Не е само физическо удоволствие. Трима ще сте, той ще се опитва да балансира между двете ви. Съжалявам.
Категорично ли е това .......направо  ме застреля....
Отговорите въобще нямаха нищо общо с този...

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 18:27 от AnMary

# 476
  • Мнения: 755
Silky_soft, много ти Благодаря!
Зарадва ме. Гривната ми е скъп спомен и за това си я искам обратно при мен. Важното е, че ще се намери.

# 477
  • Мнения: 10 210
krusta2019, човек винаги се надява, каквото и да чуе, от когото и да го чуе. В това няма нищо лошо, дори напротив. За мен картите отразяват сегашното състояние на нещата и близко бъдеще. Не могат да кажат какво ще се случи след 5 години.
...
А и сега погледнах, за да съм максимално коректна. Как да няма нищо общо, като bokonon ти е написала в съвсем прав текст, че състоянието ти ще продължи дълго...

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 16:56 от soul81

# 478
  • Мнения: 14
krusta2019, човек винаги се надява, каквото и да чуе, от когото и да го чуе. В това няма нищо лошо, дори напротив. За мен картите отразяват сегашното състояние на нещата и близко бъдеще. Не могат да кажат какво ще се случи след 5 години.



Благодаря! Въпреки това се надявам и на други мнения....права си за "чуването"...

# 479
  • Мнения: 2 122
Криста, това са общи въпроси. Попитай точно това, което искаш да знаеш, конкретно!
Искам да знам дали съпругът ми ще се раздели с любовницата си ....но...без лично да тегля карта няма как да разбера...ако правилно съм разбрала от отговора миналата седмица ...та за това питам заобиколно защото незнам как да формулирам въпроса си...

Крал меч, 7 чаши, Справедливост

Не виждам раздяла, Криста. Може би той се опитва да ти отдава дължимото уважение и внимание, доколкото му е възможно, но с тази жена той изживява мечтата си за близост.
Ако искаш да излезеш от своята потиснатост, приеми че положението е такова и вземи решение за себе си - съгласна ли си да живееш с това или не си способна на това.

Общи условия

Активация на акаунт