Карти Таро тема 19

  • 17 163
  • 739
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 121
crazykitty, това са бавни карти, но процесът е задвижен и посоката е зададена. Ако чакаш той да вземе решение, ще мине време, няма да е утре.

# 511
  • Мнения: 772
Silky_soft , наистина ми трябваше още нещо за да спра да се заблуждавам.Благодаря...
Има и още нещо,нали казват ,че всеки влиза в живота ти с роля.Сега се замислих, че може да е било и точно това неговото появяване.Случи се преди година,точно след като Х. Се отдръпна и аз до днес не знам защо така стана изведнъж.Дали картите нямат отговор и за това или не може да ровят толкова назад в миналото.
Все повече заприличва на психотрилър всичко 🙄

# 512
  • Мнения: 2 121
Могат, за конкретен въпрос.

# 513
  • Мнения: 772
Защо да оттегли Х.?

Прости невежеството ми,но тепърва започвам да се ориентирам и да чета.

# 514
  • Pavlikeni
  • Мнения: 74
Виждам се теглят 4 карти от някои съфорумници тук , каква е ролята ѝ

# 515
  • Мнения: 10 201
Не е теглена, дъното на колодата е. Някои казват, че няма смисъл да се гледа, но на мен ми носи информация и си я поглеждам.

# 516
  • Pavlikeni
  • Мнения: 74
Не е теглена, дъното на колодата е. Някои казват, че няма смисъл да се гледа, но на мен ми носи информация и си я поглеждам.

А ок, благодаря 🙂 това си е лично решение, щом ти носи информация, не мисля, че има проблем.

# 517
  • Мнения: X
Зорница, опитах да се фокусирам изключително върху обицата. Нямам абсолютно никакви наблюдения върху картите от раздел "загубени вещи" Smiley, но все пак:

7 жезли - Смъртта - 2 жезли, Рицар жезли

Мисля, че няма да я намериш. Приключена история. В теб има само една обица. Би ли ми я описала, искам да проверя нещо? Също така мисля, че някой я е намерил и отмъкнал...така че може и наистина да е във фитнеса паднала.



 

Обеца във формата на цвете, с кристали в цвят циклама. Аз момчето във фитнеса го питах дали са намирали нещо. Той ми отговори, че не са. Възможно ли да ме е излъгал? Няма да му търся отговорност, но все пак...

# 518
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добър вечер, момичета! Имам един странен въпрос, от години се храня емоционално (когато нещо ме мъчи, все дъвча и сякаш не мога да се заситя).Въпросът ми е, как да се справя с емоционалното хранене? Или пък как да се храня само толкова, колкото тялото ми има нужда и е здравословно за мен?  В годините правих диети, отслабвах, но после отново напълнявам.

Благодаря! Flowers Rose

# 519
  • Pavlikeni
  • Мнения: 74
Добър вечер, момичета! Имам един странен въпрос, от години се храня емоционално (когато нещо ме мъчи, все дъвча и сякаш не мога да се заситя).Въпросът ми е, как да се справя с емоционалното хранене? Или пък как да се храня само толкова, колкото тялото ми има нужда и е здравословно за мен?  В годините правих диети, отслабвах, но после отново напълнявам.

Благодаря! Flowers Rose
Стефи, това не са въпроси за Таро според мен, има диетолози, лекари, специалисти в тази област. Отговора го даваш и с въпроса си - по малко емоции или пий вода. Но това е несериозно според мен.

# 520
  • Мнения: 2 121
Защо да оттегли Х.?

Прости невежеството ми,но тепърва започвам да се ориентирам и да чета.

Връзката ви не се е отличавала с особена стабилност. Остъствали са дълбоки чувства и драматизъм. На Х. му е било безразлично дали ще бъде във връзка или ще бъде сам. Не е изключено да е имало и трети човек.
Не сте били равнопоставени, единият е бил повече поддържан и обгрижван от другия. Това, че си е отишъл има смисъл, защото е върнало баланса, така е било редно. Разделили сте се без драми и лоши чувства. Това е била една нелюбовна любовна връзка. А и това, че попита защо се е оттеглил, говори за същото. Сякаш не сте били във връзка, а на бизнес-преговори.

2 пентакли, 6 пентакли, Справедливост

# 521
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добър вечер, момичета! Имам един странен въпрос, от години се храня емоционално (когато нещо ме мъчи, все дъвча и сякаш не мога да се заситя).Въпросът ми е, как да се справя с емоционалното хранене? Или пък как да се храня само толкова, колкото тялото ми има нужда и е здравословно за мен?  В годините правих диети, отслабвах, но после отново напълнявам.

Благодаря! Flowers Rose
Стефи, това не са въпроси за Таро според мен, има диетолози, лекари, специалисти в тази област. Отговора го даваш и с въпроса си - по малко емоции или пий вода. Но това е несериозно според мен.

Приемете моите извинения! 💐

# 522
  • Мнения: X
Момичета,
Вчера написах роман но днес си формулирах въпроса по ясно.
Ще имам ли силата смелостта и куража да следвам избрания от мен светъл път?
7 чаши, 5 жезли, Силата
Разбирам, че трябва да съм търпелива, да стисна зъби, да не позволя егото ми да говори и да се проявява. 7 чаши обаче не разбирам как се проявява в тая комбинация - това е карта-желание.
Зададох допълнителен въпрос
Има ли още рискове да се хлъзна към собственото си унищожение
Съдът, Колесницата, 7 мечове
Тази комбинация не знам как да я разтълкувам. Как да отнеса "промени се в движение" към 7 меча - че нямам време, налага се спешна промяна на поведение и отношение и да не споделям нищо и да си играя играта?

# 523
  • Мнения: 772
Защо да оттегли Х.?

Прости невежеството ми,но тепърва започвам да се ориентирам и да чета.

Връзката ви не се е отличавала с особена стабилност. Остъствали са дълбоки чувства и драматизъм. На Х. му е било безразлично дали ще бъде във връзка или ще бъде сам. Не е изключено да е имало и трети човек.
Не сте били равнопоставени, единият е бил повече поддържан и обгрижван от другия. Това, че си е отишъл има смисъл, защото е върнало баланса, така е било редно. Разделили сте се без драми и лоши чувства. Това е била една нелюбовна любовна връзка. А и това, че попита защо се е оттеглил, говори за същото. Сякаш не сте били във връзка, а на бизнес-преговори.

2 пентакли, 6 пентакли, Справедливост

Хм,сега не мога да разтълкувам картите.Точно драматизъм и дълбоки чувства имаше, както и сериозна динамика.Освен нещата да не са били каквито изглеждаха.
Дано следващото новолуние да донесе новата,желана страница на положителни промени!
Благодаря от сърце ❤

# 524
  • Мнения: 4 762
Момичета,
Вчера написах роман но днес си формулирах въпроса по ясно.
Ще имам ли силата смелостта и куража да следвам избрания от мен светъл път?
7 чаши, 5 жезли, Силата
Разбирам, че трябва да съм търпелива, да стисна зъби, да не позволя егото ми да говори и да се проявява. 7 чаши обаче не разбирам как се проявява в тая комбинация - това е карта-желание.
Зададох допълнителен въпрос
Има ли още рискове да се хлъзна към собственото си унищожение
Съдът, Колесницата, 7 мечове
Тази комбинация не знам как да я разтълкувам. Как да отнеса "промени се в движение" към 7 меча - че нямам време, налага се спешна промяна на поведение и отношение и да не споделям нищо и да си играя играта?

Зарница, твърде много карти, твърде голямо увъртане и твърде голяма обърканост.  За няколко дни, въпросите, които те вълнуват претърпяха голяяямо " развитие" и най- вече не спира тегленето на карти! Ако искаме да имаме точен отговор от Таро, е необходимо да задаваме точни и конктретни въпроси. Примера с твоите карти е показателен.
На първия въпрос - Ще имаш ли " сила" и Таро ти поднася Силата, но дали е на/ сила или без/ сила / ?! Освен това ти предлага на вниманието и една 7 чаши, карта най- просто казано - искам и това и онова ама и другото , а не и четвъртото е важно, ама не то петото е по на преден план за мен и така до 7 ........И за разкош ти слага една 5 жезли, която първо изобщо не е в синхрон като боя с чашите и отново ти намеква по различен начин, колко е безмислено и объркано желанието ти и действието ти.

Втората камбинация :
Страшния съд - Колесницата 7 меча - Отново объркана идея накъде да тръгнеш/ Колесницата/ откъде тръгваш и как с какви мотиви Страшния съд и Колесницата, но накрая Таро ти показва 7 меча, за да подкрепи Страшния съд, защото явно намеренията не са чисти, явно криеш дори от самата себе си желанието за манипулиране, вкарване дори на други хора в " твоята игра" и прекаленото настояване нещо да се случи, ама ти да си водещата. И какво всъщност искаш да постигнеш?! Накъде си тръгнала и защо?! Наясно ли си със себе си, достатъчно ли си способна и имаш ли достатъчно качества за това, което искаш?! Това иска да ти каже Таро.Втората комбинация ти е поднесла доста сериозни карти и ако продължиш да теглиш отново и отново, ще ти излизат сигурно повече ГА и ще става все по - объркано и все по нереалистично.

Общи условия

Активация на акаунт