Карти Таро тема 19

  • 17 217
  • 739
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4 706
Привет

Последна редакция: вт, 03 сеп 2019, 09:03 от Morella Allan Poe

# 616
  • Мнения: X
Да върна и ОВ. Моят човек ми написа много хубаво и емоционално писмо. Чухме се след това и двамата плакахме по телефона и си разказвахме неща, които са ни са се случили докато не поддържахме контакт.

Последна редакция: вт, 03 сеп 2019, 09:52 от Анонимен

# 617
  • Мнения: 4 769
Здрагвейте,бих искала да Ми погледнете какви чувства има към мен и перспективи на отношения? И на двамата първите букви са С,благодаря предварително

Асо жезли Дяволът Императорът

 По тези карти, според мен нямате връзка. Ти вероятно си доста увлечена, но е само от твоя страна и е само в твоите мисли, от другата страна няма чувства, дори е вероятно човека изобщо да няма представа за твоето увлечение. Перспектива не виждам в тези отношения, поне за момента.

# 618
  • Мнения: 2 122
Здрагвейте,бих искала да Ми погледнете какви чувства има към мен и перспективи на отношения? И на двамата първите букви са С,благодаря предварително
В момента не виждам перспектива за отношенията ви. Човекът обвързан ли е?
Паж меч, 4 меч, Крал чаши

# 619
  • Мнения: 439
Не,аз съм обвързана

# 620
  • Мнения: 4 769
Скрит текст:
Ние с Мм пак в смъртоносни отношения


Теглих и на отношения с добър приятел, взаимно ни е мъчно един за друг, не са любовни връзки



По първата комбинация - След като  тези кризи не са за първи път, защо си толкова разтревожена и си на ръба? От дълго време си в тази " отровна" за теб ситуация, а стоиш и дори на моменти се чувстваш добре?! Внимавай да не стигнеш дои нервен сриф / 10 меча + Кулата/

По втората - Приятно е това приятелство, носи ти емоции, които ти помагат да оцелееш, като се има предвид първата комбинация. Но, това са допълнителни вълнения, които на "пръв поглед" те карат да се чувстваш добре, но само толкова, защото основния проблем си стои неразрешен. Не виждам възможност да се продължи напред тук. Все още, не.

# 621
  • Мнения: 132
Благодаря soul81,
при въпрос  - защо М не пише на Р
се паднаха Асо Пентакли - Крал Пентакли - 2 жезли

Това Асо, хич не ми е ясно, да не би да отразява желанието на Р, той да и пише?
Краля според мен е, че си придава тежест, а жезлите, че вече гледа в друга посока....




Привет момичета,
Благодаря на всички за включването по моя въпрос, от всяка си взех по нещо Heart Exl. Нали така се учим!

Докладвам какво се е случило.
Снощи М е писал на Р. Преди дни са имали разговор относно това, дали да се разделят.
Връзката е тайна / и двамата са обвързани/. Р е казала, че трябва да сложат край /но, май не иска/, М е бил категоричен, че не иска да прекратяват отношения.
Не и е писал няколко дни, защото е искал да я остави да помисли точно какво иска.

# 622
  • Мнения: X
Добър ден!
Някой ако има желание и време моля да ми изтегли карти с въпрос " как ще се развият отношенията на Н и И ".
Аз съм Н.

# 623
  • Мнения: 2 122
Здрагвейте,бих искала да Ми погледнете какви чувства има към мен и перспективи на отношения? И на двамата първите букви са С,благодаря предварително
В момента не виждам перспектива за отношенията ви. Човекът обвързан ли е?
Паж меч, 4 меч, Крал чаши
Ще се върна на картите си. Човекът външно е бил отбой за момента, демонстрира пасивност, но никак не се е отказал, имай предвид. В момента дърпа морковчето и наблюдава реакцията ти. Голям играч е той, не е вчерашен. Внимавай! А развитието на отношенията ви зависи само от теб. Ако се поддадеш на манипулациите му, в кърпа си му вързана, а измъкване от това блато, да не кажа, няма.

# 624
  • Мнения: 439
да разбирам,че има чувства и перспектива за развитие? Много благодаря

# 625
  • Мнения: 2 122
Казах да внимаваш. Тези чувства не са онези чувства, които очакваш. Ако питаш дали е влюбен - далеч е от това. А бъдещето си създаваш сама.

# 626
  • Мнения: 3 674
Много  моля  Praynig  да теглите карти на въпросите:
  Има ли опасност за живота на С?
Какво е здравословното състояние на С, като цяло?

# 627
  • Мнения: 2 122
Роза, това онзи човек, за когото пита преди, ли е?

# 628
  • Мнения: 3 674
Роза, това онзи човек, за когото пита преди, ли е?
Да, Силки.

# 629
  • Мнения: 2 122
Добър ден!
Някой ако има желание и време моля да ми изтегли карти с въпрос " как ще се развият отношенията на Н и И ".
Аз съм Н.
Страшния съд, Кралица меч, 2 меч
Съжалявам, но не виждам да се развият отношения тук в хармонична посока.

Роза, пак същите проблеми ли има?

Последна редакция: вт, 03 сеп 2019, 15:08 от Silky_soft

Общи условия

Активация на акаунт