Карти Таро тема 19

  • 17 154
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 761
Момичета, обаждане за работа в скоро време да чакам ли? На сегашното място договора ми изтича в края на месеца и после не знам какво ще правя.
Благодаря!

Зададох въпрос, дали ще ти предложат постоянен договор?
10 меча Висшата жрица 5 пентакли - Не се надявай по тези карти. Не са добри като тенденция, но според мен показват не толкова работата, а това че имаш доста по - голям проблем. Даже мисля, че не те интересува толкова дали ще останеш на тази работа, съвсем други неща са ти в главата. може би търсиш спасение с някаква нова работа и затова питаш само това. Извинявай за въпроса, ако не е удобно, може да не отговаряш, но пиеш ли някакви лекарства?

# 676
  • Мнения: 240
Скрит текст:
Момичета, обаждане за работа в скоро време да чакам ли? На сегашното място договора ми изтича в края на месеца и после не знам какво ще правя.
Благодаря!
Ако си кандидатствала, очаквай. Ще трябва да се явиш на интервю или да преминеш конкурс и,  макар и по-бавно, нещата ще се случат.
8 жезли, 5 жезли, Рицар пентакли
Благодаря!
Кандидатствах преди повече от 20дни, но още обаждане за интервю нямам.

Скрит текст:
Момичета, обаждане за работа в скоро време да чакам ли? На сегашното място договора ми изтича в края на месеца и после не знам какво ще правя.
Благодаря!

Зададох въпрос, дали ще ти предложат постоянен договор?
10 меча Висшата жрица 5 пентакли - Не се надявай по тези карти. Не са добри като тенденция, но според мен показват не толкова работата, а това че имаш доста по - голям проблем. Даже мисля, че не те интересува толкова дали ще останеш на тази работа, съвсем други неща са ти в главата. може би търсиш спасение с някаква нова работа и затова питаш само това. Извинявай за въпроса, ако не е удобно, може да не отговаряш, но пиеш ли някакви лекарства?
Благодаря!
Не за тази, за нова работа питам. На тази няма да ме оставят.
Иначе пия магнезий, но не постоянно, а когато се сетя. Други за момента не взимам.

Последна редакция: чт, 05 сеп 2019, 09:43 от AnMary

# 677
  • Мнения: 4 761
Скрит текст:
Скрит текст:
Момичета, обаждане за работа в скоро време да чакам ли? На сегашното място договора ми изтича в края на месеца и после не знам какво ще правя.
Благодаря!
Ако си кандидатствала, очаквай. Ще трябва да се явиш на интервю или да преминеш конкурс и,  макар и по-бавно, нещата ще се случат.
8 жезли, 5 жезли, Рицар пентакли
Благодаря!
Кандидатствах преди повече от 20дни, но още обаждане за интервю нямам.

Скрит текст:
Момичета, обаждане за работа в скоро време да чакам ли? На сегашното място договора ми изтича в края на месеца и после не знам какво ще правя.
Благодаря!

Зададох въпрос, дали ще ти предложат постоянен договор?
10 меча Висшата жрица 5 пентакли - Не се надявай по тези карти. Не са добри като тенденция, но според мен показват не толкова работата, а това че имаш доста по - голям проблем. Даже мисля, че не те интересува толкова дали ще останеш на тази работа, съвсем други неща са ти в главата. може би търсиш спасение с някаква нова работа и затова питаш само това. Извинявай за въпроса, ако не е удобно, може да не отговаряш, но пиеш ли някакви лекарства?
Благодаря!
Не за тази, за нова работа питам. На тази няма да ме оставят.
Иначе пия магнезий, но не постоянно, а когато се сетя. Други за момента не взимам.

Помислих, че е важно за теб да имаш работа и да работиш, дори да е на сегашното място, а не някаква " нова и хубава" работа, затова зададох такъв въпрос.

# 678
  • Мнения: 157
Някой дали има възможност да ми помогне с интерпретацията на едни карти. Теглих ги за сестра ми. Въпросът е какви са чувствата на приятеля й към нея. Паднаха се Справедливостта, Императорът, 6 мечове...Изпаднаха накуп допълнително Рицар мечове, 10 пентакли, 8 жезли.
Знам значението на всяка от картите, но ми е много трудно да ги свържа в едно.
Благодаря ви за помощта  Heart

# 679
  • Мнения: 4 761
Някой дали има възможност да ми помогне с интерпретацията на едни карти. Теглих ги за сестра ми. Въпросът е какви са чувствата на приятеля й към нея. Паднаха се Справедливостта, Императорът, 6 мечове...Изпаднаха накуп допълнително Рицар мечове, 10 пентакли, 8 жезли.
Знам значението на всяка от картите, но ми е много трудно да ги свържа в едно.
Благодаря ви за помощта  Heart

Общо погледнати картите, в смисъл всичките, показват конфликт, вероятно заради изневяра или съмнение и подозрение придружени с доста обвинения. Проблема е, че няма много чувства в тези карти, по скоро се бяга от отговорност, кой от двамата да скъса и да си тръгне от другия. Вероятно от дълго време са заедно, навика и рутината да са двойка им пречат да се разделят, но пък отношенията са станали чисто партньорски, без сантиментални жестове, без емоции...., чисто по " сметка" . Единият определено в момента има по - важни неща в главата, не му е до любовни ист е/о рии. Това е.

# 680
  • Мнения: 4
Момичета, надявам се някоя от вас да има възможност да ми помогне. Питането ми е свързано с един човек с буква К. от моето минало, който е голямата ми любов. Разделихме се преди много години, но подновихме комуникация преди една година. Говорим си основно по вайбър и сме успяли да се видим едва няколко пъти. Аз съм семейна, но ситуацията вкъщи е кошмарна, той също живее с жена и има дете, но подробности за там не зная. Аз за себе си зная какво искам, но нямам представа какви са неговите желания и дали има смисъл да продължаваме да си общуваме и да влагам все повече емоция в тези отношения. Много се надявам да намерим път един към друг, но не зная дали това е възможно. Много благодаря предварително за помощта!

# 681
  • Мнения: 4 761
Момичета, надявам се някоя от вас да има възможност да ми помогне. Питането ми е свързано с един човек с буква К. от моето минало, който е голямата ми любов. Разделихме се преди много години, но подновихме комуникация преди една година. Говорим си основно по вайбър и сме успяли да се видим едва няколко пъти. Аз съм семейна, но ситуацията вкъщи е кошмарна, той също живее с жена и има дете, но подробности за там не зная. Аз за себе си зная какво искам, но нямам представа какви са неговите желания и дали има смисъл да продължаваме да си общуваме и да влагам все повече емоция в тези отношения. Много се надявам да намерим път един към друг, но не зная дали това е възможно. Много благодаря предварително за помощта!

8 меча Страшния съд 5 пентакли -
Доста си закъсняла с този приятел, няма да може да ти помогне да излезеш от ситуацията, в която се намираш сега. Има една приказка -  " "Жените са като маймуните, пускат се от един клон само ако са хванати за друг." -  в никакъв случай не те сравнявам с маймуна, но образно казано на нещо такова прилича твоята ситуация, но за съжаление няма да можеш да се хванеш засега на клона на К. В момента си в голяма конфликтна ситуация / Страшния съд + 5 пентакли/ и ще трябва сама да си я решиш и сама да поемеш отговорност за решението си. Ти в момента си в ситуация на развод, но ще изгубиш доста ако се разведеш, както материално така и емоционално. Трудна ти е ситуацията. Това е най- важното, което са уловили картите. Чувства в комбинацията няма, твърде вероятно е да бие отбой К, не му трябват твоите проблеми.

Последна редакция: пт, 06 сеп 2019, 09:44 от a.nik

# 682
  • Мнения: 13
Mishe77, конкретизирах си въпроса по твоите думи "какъв е смисълът да продължавате да си общувате?" - 5 и 9 мечове плюс 10 чаши. Тази комбинация на пръв поглед подсказва за някакво възползване, злоупотреба, прецакване, тревоги и терзания.
Петицата може да описва естеството на връзката ви с К. Самата връзка се показва каква е и се идентифицира с картата, а не човека – т.е. това е връзка, която ви осигурява един вид надмощие, възможности, реванш над други хора и неща в живота. Отношения и общуване, които носят чувство (реално или измамно, честно или нечестно) за предимство, превъзходство. Общуването ви може да ви зарежда, подхранва по този начин.
Човекът, за когото питаш, на този етап от „пиесата“ вероятно остава обаче със семейството си (връзката си) т.е. с жената и детето.
Mishe77, и да има опция за по-оптимистично тълкуване, все пак решавай си ходовете в живота независимо, отделно от този човек, не се осланяй чак много-много, подсигури се независимо и решавай какво искаш и ще правиш все едно, че си сама, пък каквото има добро да ти се случва, то ще си дойде, няма да ти се изгуби.

# 683
  • Мнения: 1 544
Здравейте,може ли помощ ...
Чувствам се изключително зле емоционално.Като в патова ситуация,от която не намирам изход.Изтеглих си карти и ще помоля да ми помогнете с тълкуването .

1.Какво е емоционалното ми състояние ? ( Мислех,че ще ми излезе Кулата )

Страшният съд - Влюбените - 8 меча


2. Какво да направя ,за да изляза от това състояние ?
 
4 пентакли - 6 пентакли - Светът + 8 пентакли


3. Много ми хареса въпросът на Sapientia "Какъв е смисълът да продължавате да си общувате ?" ,аз съм в същата патова ситуация.


Не мога сама да изтегля карти по този въпрос.Моля някой да ми изтегли ,ако има желание . Той е М. Simple Smile

Последна редакция: пт, 06 сеп 2019, 14:04 от menarini

# 684
  • Мнения: 2 121
menarini, все едно ти е излязла Кулата.
Много дълго си търпяла положение, което е изисквало незабавно изясняване, дълго си отлагала неприятните разговори и действия, затова сега ти излизат накуп и Страшния съд, и Влюбените. В добавка към това и 8 меч. Чувстваш се в безизходица, но сама си се вкарала там, позволила си да ти вържат ръцете, чакала си, но какво си чакала - нещо, което няма как да дойде. Сега е време за сериозен избор. Ще трябва да решиш кого да избереш - себе си или другия.
Какво да направиш, за да излезеш от тази сиутация? А ти как смяташ, какво трябва да направиш? Кое те задържа в нея? Какво се страхуваш да не изгубиш? Какво си готова да жертваш? Задавай си въпроси и ще разбереш какво.
И картите ти го казват - погледни ги!

# 685
  • Мнения: 4 761
Скрит текст:
Здравейте,може ли помощ ...
Чувствам се изключително зле емоционално.Като в патова ситуация,от която не намирам изход.Изтеглих си карти и ще помоля да ми помогнете с тълкуването .

1.Какво е емоционалното ми състояние ? ( Мислех,че ще ми излезе Кулата )

Страшният съд - Влюбените - 8 меча


2. Какво да направя ,за да изляза от това състояние ?
 
4 пентакли - 6 пентакли - Светът + 8 пентакли


3. Много ми хареса въпросът на Sapientia "Какъв е смисълът да продължавате да си общувате ?" ,аз съм в същата патова ситуация.


Не мога сама да изтегля карти по този въпрос.Моля някой да ми изтегли ,ако има желание . Той е М. Simple Smile

Абсолютно същата мисъл ми хрумна, както Силки го е написала преди мен. Само, че аз щях да се изразя по този начин: За какво ти е Кулата при тези карти?! Всъщност ако беше Кулата, щеше да го понесеш по лесно, Страшния съд заедно с Влюбените си е по тежко за понасяне. Силки всичко останало го е казала.

# 686
  • Мнения: 1 544
Да,те картите че казват - казват,но на хора с опит .Купих си картите преди месец и е излишно да ви казвам,че не ми говорят колкото на вас Simple Smile
Наистина ми е трудно да разбера в какво да се съсредоточа,за да изляза от емоционалната дупка .
Да се вкопча в материалното - в работата ?
В семейството си бях вкопчена твърде дълго , дадох достатъчно шансове и всичките изгърмяни .Може би от това ме боли най-много. Не виждам път напред в семейството си,просто низ от болезнени компромиси.
В другия човек виждах някаква надежда ,но и там е задънена улица .Твърде сложно е. Преди няколко дни му казах,че не мога да продължавам повече така ,молеше ме да не се отказвам. Той е единственият човек,който ме пита как съм,как е минал денят ми,добре ли съм ,зле ли съм...
Бях решила да си дам време да се стабилизирам емоционално и финансово, и да продължа сама с децата си.И наистина не разбирам това ли ми казват картите .
Сигурно ви писна от мен , но имам твърде малко опит,за да тълкувам . Чета много за значението на картите,но не мога да ги свържа в ясна картина все още .

# 687
  • Мнения: 4 761
Скрит текст:
Да,те картите че казват - казват,но на хора с опит .Купих си картите преди месец и е излишно да ви казвам,че не ми говорят колкото на вас Simple Smile
Наистина ми е трудно да разбера в какво да се съсредоточа,за да изляза от емоционалната дупка .
Да се вкопча в материалното - в работата ?
В семейството си бях вкопчена твърде дълго , дадох достатъчно шансове и всичките изгърмяни .Може би от това ме боли най-много. Не виждам път напред в семейството си,просто низ от болезнени компромиси.
В другия човек виждах някаква надежда,че мога да получа хармонични отношения,но и там е задънена улица.Твърде сложно е. Преди няколко дни му казах,че не мога да продължавам повече така ,молеше ме да не се отказвам. Той е единственият човек,който ме пита как съм,как е минал денят ми,добре ли съм ,зле ли съм...
Бях решила да си дам време да се стабилизирам емоционално и финансово, и да продължа сама с децата си.И наистина не разбирам това ли ми казват картите .
Сигурно ви писна от мен , но имам твърде малко опит,за да тълкувам . Чета много за значението на картите,но не мога да ги свържа в ясна картина .

[/quote]

Страшният съд + Влюбените ти казва да поемеш лична отговорност и сама да решиш какво да правиш. Да поемеш отговорност, означава да вземеш решение / което ти в момента НЕ правиш/ Влюбените + 8 меча и да имаш смелостта да те порицаят и отхвърлят най- близките и да те критикуват, не всички около теб да са съгласни с решението ти, да нараниш някого с решението си! Отговорност също означава да осъзнаеш, че си виновен за създалата се ситуация, за  грешното си решение, но да я понесеш тази вина! Един вид, да аз съм причината, да аз го направих, да не можех по друг начин и т.н. Но ти все още не си готова по 8 меча. Чакаш и ти причина, нещо, някой друг да реши, нещо да се случи / Кулата /  и хоп нещата да се оправят. Това е. Не ти трябват карти.

# 688
  • Мнения: 385
Някой дали има възможност да ми помогне с интерпретацията на едни карти. Теглих ги за сестра ми. Въпросът е какви са чувствата на приятеля й към нея. Паднаха се Справедливостта, Императорът, 6 мечове...Изпаднаха накуп допълнително Рицар мечове, 10 пентакли, 8 жезли.
Знам значението на всяка от картите, но ми е много трудно да ги свържа в едно.
Благодаря ви за помощта  Heart

Има един основен проблем и той се нарича - доверие. То е нарушено, заради породили се съмнения. Освен това, има налице повторяеми събития, които въпреки проблемите се повтарят във времето. Това по Справедливостта.
Императорът е тежка стагнираща карта, която буквално свива процеса навътре, обезсилва намеренията на останалите хора в "сюжета". Има и друг бекграунд, но е за друга тема, че ще стане доклад Simple Smile

По-добре е да питаш какви са очакванията/намеренията на сестра ти към съответния човек. Не какви са чувствата й/му. И още един въпрос можеш да зададеш как ще се развие ситуацията между тях до края на годината. Не остава много време. Не питай кой какви чувства има, а какви намерения има и какви действия ще предприеме.

# 689
  • Мнения: 59
Как тълкувате Светът на трета позиция за развитие на лични отношения ?

Ето два пример,с които не успявам да се справя :

Императорът+4 меча / 7 пентакли /Светът


Императорът + 4 меча излязоха слепени

Общи условия

Активация на акаунт