Щото е лято ли?!

  • 4 372
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622

Карчева, Карчева, такива хубави съкровени писания на мъж за среща с труженичка, беше постнала един път. Как така не помниш  Grinning
Ауууууууу мани мани,не ме подсещай,че 100 пъти съжалих че съм пуснала тая тема,нещо не съм била в час явно. Embarassed

Теб баннаха ли те тогава?  newsm78

# 16
  • Мнения: 25 633
  А иначе и в събота и неделя е мъртвило Tired

Какво значи това? Че хората влизат от работните си места ли?  Crazy

Искам и аз такова работно място- да вися из форума, че и да ми плащат..... Crossing Arms
И аз, и аз!  Hands Clap

# 17
  • Мнения: 5 622
  А иначе и в събота и неделя е мъртвило Tired

Какво значи това? Че хората влизат от работните си места ли?  Crazy

Искам и аз такова работно място- да вися из форума, че и да ми плащат..... Crossing Arms
И аз, и аз!  Hands Clap

Да си пуснем по една обява, а?  Thinking "Търся работа, по възможност с неограничен достъп до интернет и добре заплатена. За предложения под 500 лева/месец, не ме безпокойте"  Crazy

Ама каквато скука е настанала тук, ще изтъпеем на работата май и ще трябва да напуснем  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289

Карчева, Карчева, такива хубави съкровени писания на мъж за среща с труженичка, беше постнала един път. Как така не помниш  Grinning
Ауууууууу мани мани,не ме подсещай,че 100 пъти съжалих че съм пуснала тая тема,нещо не съм била в час явно. Embarassed

Теб баннаха ли те тогава?  newsm78
Ми аз пуснах темата и си легнах,и на другия ден тъкмо влизам и съобщение от МАМА,с което ме уведомиха че има много възмутени и темата е изтрита.И по-добре,че са я  изтрили да не чета кво са ме правили съфорумките,че щеше да ми стане кофти...абе карай друг път ще знам. Flutter

# 19
  • Мнения: 2 978
Обикновено и по коледните празници няма никой.
Просто времето е по- приятно и всеки при всяка възможност е на вън.

Виж като почне да вали и кво става, тема след тема Mr. Green

# 20
  • Мнения: 25 633
Да си пуснем по една обява, а?  Thinking "Търся работа, по възможност с неограничен достъп до интернет и добре заплатена. За предложения под 500 лева/месец, не ме безпокойте"  Crazy
Ама каквато скука е настанала тук, ще изтъпеем на работата май и ще трябва да напуснем  Mr. Green
Що бе, като се регнеш в още десетина форума и идеално се запълва времето! Peace
В краен случай и пресата можеш да прочетеш. Mr. Green

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Абе, Буба, незнам от лятото ли е, ама и на тая тема смисълът толкова.  Mr. Green Пусни нещо по твой вкус, ние ще спамим

# 22
  • Мнения: 5 622
Абе, Буба, незнам от лятото ли е, ама и на тая тема смисълът толкова.  Mr. Green Пусни нещо по твой вкус, ние ще спамим

Не претендирам за смисъл, ама изобщо. Просто споделих, че някак празен изглежда форума  Wink

# 23
  • Мнения: 515


Не претендирам за смисъл, ама изобщо. Просто споделих, че някак празен изглежда форума  Wink



Лятото е скучно, пилците се броим наесен, тогава има повече за разказване Joy

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Е, ние дето не гледаме Биг Брадъри да мрем ли, докато вие разменяте клюки за шоутата?! Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 2 792
Не ми е направило впечатление да е опустяло, уж често влизам във форума, май не достатъчно често.

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Не ми е направило впечатление да е опустяло, уж често влизам във форума, май не достатъчно често.
Абе, поопустяло е... Друг път съм прекарвала бая повече време в четене на интересни теми и участие в тях, сега сутрин докато си излоча капучиното - и то свършило интересното във форума...

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Е, утре ще четете как изгоних мъжа си за тази нощ (в семейство). Ако не ми е минало, но 3 часа от както му повиках такси и все още съм бясна....

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Laughing  Не , мъжете са си в къщи и  редят пасиянси  hahaha

А жените им пеят на ушенце.

Просто е отпускарски период и хората са на почивки, по кръчми.

# 29
  • Мнения: 818
Мдамм Мама Кенга се налюти нещо ,изчезна и няма кой да пали фитили Flutter

Общи условия

Активация на акаунт