Магията на изтока - тема 58

  • 15 040
  • 735
  •   1
Отговори
# 270
  • MJF
  • Мнения: 8 608
Прочетох те. Значи така ,почнах  да се притеснявам за хладилника на Гон -сан  Thinking. Те корейците за перални нещо се карат а тук може да пострада цял хладилник.
Не виждам качена серията за мен а миналата седмица по това време май я бях видяла. Ама може и да се бъркам . Търпение.
Върна ли се за повторно гледане? Аз предишния епизод го потретих, щото от кискане все може нещо да съм изпуснала в цялата наситеност  Laughing

От клипа за следващия епизод що ми си струва че Гон сан и моята приятелка - майката на Наги, се запознаха и тя нещо го гледаше като извънземно  Mr. Green

Последна редакция: сб, 31 авг 2019, 23:53 от Шошулчо

# 271
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 553
Гледах го отново, да. Свалям епизодите веднага след излъчването от един японски сайт.
Не са го качили обаче още като за теб, което означава, че и преводът на английски може да се забави.
Дано evechooey се е усетила и да е свалила raw върху, който да работи от японците и да не чака.
Знам ли, обикновено е бърза и днес пуска субтитрите. Винаги в неделя, нейно правило е.

Strangers From Hell - епизод 1

Започна вчера. Мъчих първи епизод, гледах до средата, но спрях. Ще го пробвам днес отново. Хорърът е прекален за моя вкус, а дори Шиуан и И Донг Ук не могат да ме задържат, ако ще показват гадости... The Guest беше истинска благодат, в сравнение с това, което видях дотук.

Поздрав с вечната класика на И Сон Хи. Напоследък много я слушам. Нещо съм се затъжила за онези времена, в началото.

# 272
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 060
...и моето начало

# 273
  • MJF
  • Мнения: 8 608
Ако, не се бъркам alex_bg е за привет. Ако се бъркам пак нека е приветствие, не е на загуба.
 Wink Simple Smile


4 епизод на And, Live (Soshite, Ikiru) изгледан. Този епизод по-гледаем от предишния. Стигнаха на края до някаква завръзка. Но имат само 2 серии да завършат. Не че не може но усещам как ще е натагъдък в последните минути на 6-и епизод. Изложи се с това заглавие Йошиказу Окада, ама ще му простим де , то сигурно една камарата други са виновни за това.  Laughing.
Скрит текст:
Толкоз "сериозно" явно го гледам, че след 4-и епизод се зачудих тази сега дето живее с г-н Доброволеца Постфилипински знаеше ли за бременноста на нашата героиня. Thinking. От превюто видях че следват кавги. Поне за нещо такова е време ако въобще ще си изясняват миналото. Щото може и да не го правят.

Бел, аз продължавам с Уатанабе Анне , то не е за гледане но ми стана интересно тез двете сестри до какво абсурдонст могат да бъдат написани от тоз сценарист и сие.
Скрит текст:
В последната преведена за мен серия даже и обяснение уж получих от голямата сестра но тя пак не ми стана грам ясна. Гледам 2 жени които отдавна са минали тийн годините си а ментално са на не повече от ранно-тийн-т.е. 14, не повече  Stop. И са две такива , че и сестри, че и на куп  Rolling Eyes Mr. Green, страховита е картината и се чудя на съпруга на едната и на възлюбения на другата ,които са с тях а грам не ги познават, което всъщност е факт. Та заглавието за мен така е под кота нула. Да не ми се обижда творческия екип  Naughty щото ей на даже ги поглеждам. И дори трая една розова глава  ooooh!.  Peace

Последна редакция: пн, 02 сеп 2019, 11:09 от Шошулчо

# 274
  • Мнения: 9 206
Puppy Honey
Сезон 1 - бива.Дори ми хареса - кучета,котки,любов.
Сезон 2 - беше ли нужно да го има?Не.Мисля,че просто трябваше да покажат катарзис при двойките,за да се увери зрителя,че ще останат заедно и в трудностите.БЛ-то не ми хареса.Off хич не е за този тип роли.

# 275
  • MJF
  • Мнения: 8 608
Tuon, правилно ли видях че към кучетата и котките е имало и порше?!  Wink Laughing. Ей това се казва име на герой. Гаранция че няма да ме затрудни.

# 276
  • Мнения: 9 206
Шош,дори двама има с името Порше.Един човек и едно куче Smile

Ама тайландците с техните имена е съвсем логично и нормално да имат прякори.В другият ми сериал има един Кит и го бъзикат на Киткат. Joy

# 277
  • BG
  • Мнения: 4 457
Има си актьор с такъв прякор- Порше, https://mydramalist.com/people/7966-sirilak-saran
Симпатичен е много, даже съм го гледала в лакорн.

# 278
  • MJF
  • Мнения: 8 608
Гледай ти колко поршета станаха, има за всички ни. За мен е четирикракия.  Mr. Green

# 279
  • BG
  • Мнения: 4 457
Гледай ти колко поршета станаха, има за всички ни. За мен е четирикракия.  Mr. Green
Joy еее, шоши, така не се бях смяла отдавна.

# 280
  • MJF
  • Мнения: 8 608
Наги 7
Охх, какъв финал имаше този епизод  Crazy. Последната минута - две ме доведоха до такъв смях, че  да спра картината, а после като се успокоих и  продължих Шинджи нещо тотално ме изненада. Защо?
Скрит текст:
Ами защото и аз като Наги видях туй растение. А неговото изхвърляне бе от ярките Шинджи-моменти за мене  до тук. От де се взе пак тоз троскот?! се питам аз финално Wink Mr. Green
Сега по ред. Правилно я подхванаха Урарови Наги за "но"-то, че и волана ѝ връчиха, възрастната дама и тя в помощ на място и Гон със своя артистичен принос. Друго си е като имаш такива верни другарчета за разлика от катила Шинджи, който дори и Мама изненада  Joy hahaha Mr. Green, а той милия искаше да му помогне. Еле разгеле добре поне че нейсе се разрева пред Наги. Това пак е нещо. Но ми е  ясна следващата му реакция. Борбата му ехеееей тепърва започва. Но ако не потърси помощ сам няма да се справи, абсурд, тежък случай е  Stop Peace.  Новата колежка също с адекватно поведевие. Включването на баткото на Шинджи също на място.
Мама в този епизод на два пъти ме  Joy. Първия път когато си игра на медиатор. Ожалих го човека. Каква хубава задумка имаше, че се и стара но наш Шинджи не можа да се сдържи и точно като не по-голям от момче на 5 г. реакция. Тъкмо прихнах и чувам мисълта си на глас от асистентката на Мама. Това доведе до първото ми спиране на картината  hahaha Joy Joy hahaha
Второто бе към края. Цялата сценка с приказките за рецептата- Наги-Той. Хитова сцена, щях мишката да си изпусна  hahaha rotfImbo
Явно следващия епизод ще почнат да дават борбата на Шинди със себе  си, а да го видим  hahaha., а явно и до терасата на Гон ще стигне, има на какво да се научи от него  Stop Peace
Добрата новина е че ние зрителите няма да се наложи да се кълнем пред Наги че Шинджи е ревал наляво и надясно. Отдъхнах си  Wink Mr. Green

Последна редакция: пн, 02 сеп 2019, 19:48 от Шошулчо

# 281
  • BG
  • Мнения: 4 457
Tuon, пробва ли този- 3 Will Be Free? Има вече 3-4 еп. излъчени и преведени, но още не съм го започвала.

# 282
  • Мнения: 9 206
Гост,не,но съм си го отбелязала.
Гледам да стигнат поне до 8-9епизод и тогава да ги почна текущите,че по един на седмица е малко тегаво,а се оказа,че накуп се гледат доста лесно.Поне този тип тай,което гледам.
Гледах малко от Wolf.
Резюмето не е много ясно,но 5 -ма с различни възгледи за любовта се включват в неверояна игра на котка и мишка.5 мисии,5 цели  и ако всяка е успешна има награда от 10 мил бата. 5-ма тайландци са на лов за "любов" в цяла Азия. Това е специална игра,в която са наблюдавани,а целта е да оплетат в мрежата си правелния човек.
Обаче не е толкова интересно колкото очаквах и предполагам,че цялата игра е за урок на 5-мата тайландци.
Незам дали ще го догледам.Мисля да видя Love Beyond Frontier
И 10 епизод на 2Moons2.
Не очаквах да ми хареса толкова Blush

# 283
  • BG
  • Мнения: 4 457
Да, не е много интересен Wolf, и мен не можа да ме грабне, глдах само 1 еп., помня, че Off участваше. За другия, който споменаваш- не се наемам да го гледам заради Krist, имам непоносимост към него.

# 284
  • Мнения: 9 206
Krist, имам непоносимост към него.
Сотус,нали?
Попаднах на някакво предаване - обикаляха град (не ме питай за името) и разказваше за него и се оказа много забавен.
Обаче New ми е симпатичен.
Дам,Off,че и New учатват в Wolf.Аз 2 епизода съм гледала и незнам дали ще се насиля и с превъртане да го догледам.Очаквах да е по-интересен.
Искам китайския вълк Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт