Магията на изтока - тема 58

  • 15 081
  • 735
  •   1
Отговори
# 450
  • MJF
  • Мнения: 8 628
Я като сте на корейска вълна да ви разхладя със силното изпълнение на  Haein Lee от вчера. Момичето се класира за финала на гран-при при юньорите.
Обула съм кънките за информация  Mr. Green.

# 451
  • София
  • Мнения: 562
Нова песен на ONEUS

# 452
  • Мнения: 9 238
Марио М Heart Eyes
Скрит текст:


# 453
  • MJF
  • Мнения: 8 628
Изгледах новите идеи и творения на китайската ни дружка. Ама какъв съмишленик ми е тя, само дето идеите си тя ги реализира а за докато натрупам материал и току виж музата минала  Laughing Blush. Екстра се справи с всичко за интериорния дизайн от естествени материали както му казваме. Браво!

Преди малко щях да падна от стола. Гледам качили за мен на куп "нови" епизоди на  It's Your Turn (Anata no Ban Desu). Ами аз си забравих направо до къде стигнахме в целия техен хаос- на творческия екип  Mr. Green, даже вече се обърквам кой е жив, още, а кой не е  Mr. Green. А и номерацията си забравих  Mr. Green. Абе ядове големи  Wink Mr. Green. Да му мислят като ги нападна новопреведените серии  newsm66 .

Иначе изгледах 3-4 на Heron Detective (Sagideka)
Интересна и актуална тема са подхванали в това заглавие. Не само разнищват престъпленията но и показват достатъчно аспекти които засяга самия акт на такава измама. Въбоще как ни се "разхождат" личните данни наляво-надясно та няма да станем жертви  Rolling Eyes.
Чакам последния епизод.
Скрит текст:
Кофти за личния избор който направи младия мъж. А още по-жалко че няма превенция за казус като неговия. Той можеше да бъде подпомогнат от социялна програма, да му се даде шанс. Историята му показа че е жертва голяма на обстоятелства без негов избор. Лесно е да сгрешиш и да те сочат после с пръст/да те отпишат. Сложното е да ти се помогне като искаш  Confused

От люлеенето на стола преди  Mr. Green, се сетих че определено ще падна ако видя внезапно новопреведени епизоди на Сузу.

Последна редакция: вт, 01 окт 2019, 16:05 от Шошулчо

# 454
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 573
Месец октомври започна.
Тиквеният месец, а с това и есенният сезон на японските сериали. Набелязала съм шест заглавия.
Много любимци се завръщат на малък екран, така че няма как да пропусна, а и есента винаги е силна при японците.

От 9 октомври започвам с Doki no Sakura.
Оказа се, че сериалът няма да е същите актьори от Кахоко, въпреки че писаха друго в японската преса.
Това ще е различна история, само главната актриса и сценаристът Казухико Юкава са същите. Щом става дума за Юкава-сан се знае - човешка японска драма, която нямаш търпение да започне и не ти се иска да свършва.
Макеню е в главната мъжка роля и ще го играе новият обект на романтични чувства на нашата добре позната Мицуки Такахата.



На 11 октомври започва 4 Bunkan no Marigorudo. Сота Фукуши, по манга. Май това казва всичко.



От 12 октомври Тома Икута в Ore no Hanashi wa Nagai. Тома се завръща на малък екран и... честно казано, това е заглавието, което чакам с най-голям интерес.



От 15 октомври стартира G Senjou no Anata to Watashi с Хару и Тайши Накагава. Отново екранизация по манга.



Кенго Кора в главна мъжка роля от 17 октомври в Motokare Mania. Това е за отбелязване и то в романтична комедия (нетипично за Кенго). Отново по манга. Тук главната много ме притеснява, защото си е завършена японска кавай-лигла, но каквото - такова.



И на финал - Кимура от 20 октомври в Grand Maison Tokyo. Това ще е сигурно 594679457-японско заглавие посветено на френската кухня. Японска лудост на френска кулинарна тематика.
Кимура ще върти френски манджи и ще омайва Кьока Сузуки край печката, явно.

# 455
  • Мнения: 6 841
Рос, добро резюме си ни спретнала, макар че аз не знам кога ще имам време за каквито и да е сериали в следващите два месеца. Ще чета коментарите ви и ще правя списък.

# 456
  • Мнения: 9 238
My Girlfriend is an Alien
Пуснах си само за проба еп. 1 и то,за да му се посмея .... и почнах да го гледам.До 5-ти епизод го докарах снощи. Dizzy Face
Голям хилеж се оказа.
Toй се изкъпа (като Хонито преди да бъде тати/дядо) още в първия епизод. Тя попадна на парти с алкохол и мъже на първата си вечер на земята.Освен това не му помнеше лицето,а коремната преса. Joy
Дам. Joy Joy Joy
Той е достатъчно красив,а Тя е супер сладка със зъбатата си усмивка(вероятно на нейната планета няма зъболекари).
Има и разни досадници (като малък брат,мащеха,брат на мащеха,бивша...),но няма как без тях.
Свеж и забавен,но никой да не очаква смислен сюжет.
Дребничката Тя успя да го носи и без суперсилата си.

Той е Hsu Thassapak (Bie Thassapak Hsu)и съм го гледала в тайското Club Friday - сезон 5. и донякъде в Lovey Dovey,който към средата забуксува и съм му дала почивка и вероятно в Room Alone,но там не го помня.
Всъщност е от смесен произход - майка му е тайландка,а баща му е от Тайван.Мести се в Тайланд на 14 г. и първо дебютира като певец.
Женен е за актрисата Gubgib Sumonthip Leuanguthai и имат дъщеричка.
Петък Heart Eyes
Скрит текст:


# 457
  • DE
  • Мнения: 9 068
Това и аз ще го погледна като приключа за калмара Grinning
Главния ми се видя особено красив и харизматичен.
Оказа се, че Li Xian заради когото си причиних Yang Zi даже съм го гледала в "Medical Examiner Dr. Qin" но там явно съм била заслепена от  Zhang Ruo Yun и не съм му обърнала внимане Crazy
Калмара се оказа много приятен като изключим никаквата химия между главните Tired а той е тоооолкова прекрасен Li Xian. Така добре предава всяка емоция, обаче целувките колко са умрели ooooh! допиране на устните с натиск от страна на мъжа и никакво помръдване на устни, ужас hahaha
Кривите или издадени кучешки зъби били много модерни в Китай, даже някои си ги удължавали, за да изглеждат леко вампирски щото било сладко Shocked ooooh! боже да им имам модите. След пласмасовите екранни кукли, зъбите и тяхното неоправяне или модифициране са ми другия трън в източното изкуство Tired

Последна редакция: ср, 02 окт 2019, 09:42 от дането

# 458
  • MJF
  • Мнения: 8 628
Ммм, разгледах новия сезон при японците. Остава и преводачите да са го  Simple Smile. Значи така за Кахоко. Честно казано мисля че е добре че са оставили Кахоко на мира. Гледаме ново заглавие и толкоз.

Моята психиатрия - It's Your Turn (Anata no Ban Desu)  ме  Mr. Green. До там до където бях стигнала ,преди дългото прекъсване, се сипеха трупове на килограм. Сега пък убийци в това количество, такива дето сами си признават хем. Всеки втори герой е психопат в това заглавие. Някак си прекалено бих казала на творческия екип, който според мен отдавна нещо се е напушил. Не знам това 20 дето виждам качено дали е края но от тези ми остават да видя 19-20. Нещо като вакханалия на низките страсти у човека е туй заглавие. Хем следват принципа че взаимно се потенцират тез страсти като се съберат на едно място хора дето им се поддават. Такива ми ти работи  ooooh!, не дом а кошер.

дането, като  прочетох за тез зъби автоматично се сетих за герой от моята лудница горе  Mr. Green

# 459
  • DE
  • Мнения: 9 068
Малко петъчни красоти  Li-Xian, определено ще го гледам и в още нещо, задължително с друга партньорка Grinning особено ми се иска да го гледам в адаптацията на "Городост и предразсъдъци" - "Four Ladies" която за съжаление още си няма превод на разбираем за мен език, но надяваме се в един прекрасен ден... Praynig Чуден мистър Дарси ще е Heart Eyes
Скрит текст:
Има какво да покаже, но се стиска Grinning
Скрит текст:

# 460
  • Мнения: 5 301
Здравейте! От известно време само ви чета понякога, не ми остава време да гледам и коментирам. Даже Наги още не съм догледала.
Скрит текст:
Баща ми и баба ми имат здравословни проблеми напоследък и ми е натоварено. И нямам много настроение...

Малко петъчни красоти  Li-Xian
Скрит текст:
Тук много ми хареса!

# 461
  • Мнения: 9 238
Li-Xian съм го гледала в много тъп филм.
Обаче проверих какво толкова крие Heart Eyes
Скрит текст:
Що се срамува????


Бел Hug

# 462
  • Мнения: 6 841
Този срамежливко не съм го гледала. Ще видим кога ще им дойде времето и на китайските сериали, които коментирахте напоследък. Така като гледам ще е чак след Нова година Joy.

Бел, Hug бързо да отминават болежките на баба и татко и да се върне настроението Simple Smile. А пък ти пиши, когато ти се пише.

# 463
  • DE
  • Мнения: 9 068
Трябва да се види в движение, малко целувка да видите колко са зле ooooh!



Бел Hug

# 464
  • Мнения: 9 238
А??? Колко ги мразя корейските целувки Imp
Пфу Scream сякаш не я целува Принца,а октопод се е насочил към лицето и.

Тайванците сякаш по-реалистино се целуват.

Общи условия

Активация на акаунт