Магията на изтока - тема 58

  • 14 884
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • DE
  • Мнения: 9 068
Докато си чакам преводите се натресох на текущо тай Crazy ooooh! http://www.easternspirit.org/forum/index.php?/topic/16189-thief- … urot-logahn-2019/
Силно впечатлена от Michael Pataradet Sa-nguankwamdee. Така добре да им се отразяват на тайците чуждите гени Heart Eyes
Което ме довете при "Bussaba's Tricky Love" за да му се радвам без нетърпеливото очакване на превод Grinning Как само гледа влюбено партньорката си Heart Eyes

"The Untamed" май и аз ще го гледам. Толкова суперлативи вече изчетох за него, че ще е загуба да не опитам поне.

Шен Доу съм го заплюла в "From Survivor to Healer" изцяло преведен, такъв разкошен мъж не бива де се пропупуска.

И помежду-другото гледам "Twenty-Four Hours" забавно шоу нещо като рънинг мен Laughing Пълно е с познати и любими актьори. У Лей е такова сладко дете Heart Eyes

# 661
  • Мнения: 9 131
Шош,така е...всеки ден научаваш нещо ново за Чунцин Joy

2в1,във Вълчето,което се бави участва и Xiao Zhan
Беше подписан от най-високо място. От една малка шефка, чиито заповеди са неоспорими за бабите Joy.
Децата са терористи,а бабите ги защитават Joy

Аз съм силно впечатлена от обложката:joy: Joy Joy
Някаква селска тай идилия,Робин Худ и момата е със забратка:joy:
ОМГ:joy:

Гледайте,гледайте The Untamed,дори няма да ви давам спойлери.А и за финал има и спин-оф филм за някои от героите.

Шен Доу  съм го гледала,ама не ми е секси.

# 662
  • Мнения: 5 143
Рос, забравих да те попитам дали изгледа Токийските ергени. Аз сега започвам от трети епизод.

# 663
  • Мнения: 6 679

2в1,във Вълчето,което се бави участва и Xiao Zhan.


Тъй, де. Заради това ще се пробвам да гледам The Untamed, докато чакам Вълчето.

# 664
  • DE
  • Мнения: 9 068
Робин Худ ама с магически сили  Crazy Mr. Green

Нищо, че не е секси, само искам да го гледам как ми се усмихва Heart Eyes newsm03
Скрит текст:

с перука
Скрит текст:
и без
Скрит текст:

# 665
  • Мнения: 9 131
Какви?
Той прави забрадки,които правят Тя невидима?

Гледъх трейлъра,но все още не гледам такива тайски.Искам Банкок,университет,пазаруване,някаква любовна история,модерни дрехи ...

Ще си замълча,защото след време незнам какво ще реша относно Шен Доу.Никое твърдение не е последно Joy

# 666
  • DE
  • Мнения: 9 068
Не го лови куршум засега, а бащицата владее силата Shocked Laughing ooooh!
Шен Доу бих го гледала тук "10 години по-късно" засега няма превод, но звучи точно както ти го искаш Grinning

# 667
  • Мнения: 6 679
"10 години по-късно" има превод при руснаците, но все още е текущ. На руски е преведен до 12 епизод, а като гледам датите са редовни в качването. 1-2 епизода на седмица. Но пък останалите са с английски букви, така че няма драма, ако някой реши да го почне.

# 668
  • Мнения: 9 131
Не го лови куршум засега, а бащицата владее силата Shocked Laughing ooooh!
[/video]
А,тайските Х Mен Joy
Нищо не започвам да гледам,че съм на тайския текущ фронт + Съма И,който тъкмо напусна столицата,защото някакъв генерал се върна,а трябваше да го скрият някъде и да не му дават да се отдалечева от императора на повече от 100 метра,че последния е като малко пате.
Освен това императрицата почва да ме дразни.Как очаква Той да се държи като брат си,като никога не го е виждал,живял е свободно и въобще не е наясно с интригите. Пуснаха го на вълците и твоята роля е да защитиш династията,семейството,брат ти беше по-добър,умен и нещастен,а ти пропиляваш последни шанс...

Heart Eyes
Скрит текст:

Специално за Шош,че е на люта храна Stuck Out Tongue Winking Eye да зне на къде да се насочи след Чунцин
Преди няколко дни в Пустинята Гоби е започнал годишния ритуал по сушене на чушки. Всяка година през октомври фермерите от Синдзян Уйгур прибират една пета от производството на люти чушки в света и ги оставят да съхнат.

Скрит текст:


# 669
  • DE
  • Мнения: 9 068
Не понасям люто, но отгоре изглежда много красиво.
Само си представих с моето обострено обоняние какъв е въздуха наоколо Whistling

# 670
  • Мнения: 9 131
Аз на теб ти сложих другия скрит текст,а не чушките.

# 671
  • DE
  • Мнения: 9 068
Видях, видях Heart Eyes
10 интересни факти за Елвис


Как да не го заобичаш още повече, чудя се къде мога да го гледам сега Thinking

# 672
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Eeee ама много хубави тез картини с чушлета отгоре. Направо минават към любимите ми зеленчукови и плодови натюрморти. Ето автоматично ми се подобри настроението от гледката. Тъкмо хапвам пържолка със сладко с люти чушки-туй лидълското "Родна стряха" и не се оплаквам  eat.
Ама пък да им завиди човек каква сушилня имат за тези чушляци, цяла пустиня  Mr. Green. Като е да е .

# 673
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 492
Рос, забравих да те попитам дали изгледа Токийските ергени. Аз сега започвам от трети епизод.

Да, изгледах го още в събота.
Забавен беше, доволна съм. Финалът не ме изненада. Събраха се с гугутката, с цел да си свият гнездо. Тя готина, разбрана и съобразителна. Точна мадама, тъкмо за него.

Исей сега го гледам в друг сериал от тази година - Mikazuki.
От един сериал с него скачам на друг. Продуктивен е, любимец на японците. Не ми омръзва да го гледам.
Тези дни гледам по японските телевизии, че върви нова реклама с него.

# 674
  • Мнения: 5 143
Рос, забравих да те попитам дали изгледа Токийските ергени. Аз сега започвам от трети епизод.

Да, изгледах го още в събота.
Забавен беше, доволна съм.
Скрит текст:
Финалът не ме изненада. Събраха се с гугутката, с цел да си свият гнездо. Тя готина, разбрана и съобразителна. Точна мадама, тъкмо за него.

Исей сега го гледам в друг сериал от тази година - Mikazuki.
От един сериал с него скачам на друг. Продуктивен е, любимец на японците. Не ми омръзва да го гледам.
Тези дни гледам по японските телевизии, че върви нова реклама с него.


И на мен ми хареса, преди малко приключих. Наведнъж изгледах оставащите ми епизоди. За мен е по-добър сериал от Наги, който, макар да започна обещаващо, през повечето време гледах единствено заради Исей.

Общи условия

Активация на акаунт