Люлинския отбор - ІV-та темичка!

  • 8 030
  • 254
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 209
ихаа, дъжд вали и темата -въри Simple Smile
какво правим ли, не мога да смогна на памперси.
зъб не зъб- тази диария не ми е нормална, затова утре се зареждам с бебето в лабораторията за фекална проба.
ако не знаете какво е мазало, да ви обясня- тази сутрин се къпахме в 5-бодито през яката извираше. след това в 9-пак.
ина4е е ОК , играе , беснее.
и ИМА ЗЪБ, сега е като вещер или като кокош (мъжки) с пломбиран зъб, и тръгна втория.

# 181
  • Мнения: 2 614
Честито на озъбилия се Санди!  bouquet
Ама що за лай**** история е това Mr. Green! А и щом са се показали зъбчетата май е време да поспре този преразход на памперси Mr. Green!
Дано скоро спре да вали, че вече ми писна #Cussing out!
Неделята е единствения ден дето и Кирил си е вкъщи (защото и в събота работи) и то навън е ужасно - не става и за разходка!
Дано утре поне за малксо спре, за да се видим!
Поздрави от нас!  bouquet

# 182
  • Мнения: 137
Добрутро мами

Да се похваля--снощи беше супер купон със септемврийчетата,а и тортата от Нилана всички я харесаха.Може да пусна някоя снимка довечера....

Днес се вижда,че ще е по-добре времето-няма да вали,има слънце.... Hug
Хайде на кафеееееееее.....

Доскоро люлинки  bouquet

Ето малко снимки от снощи  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=69130

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 00:05 от Deysi

# 183
  • София
  • Мнения: 6 743
Я да питам тук.Разбрах от Марги и Дейзи, че Клеми и Бифана са в Люлин 2.Бързо да казват в кои блокове са  Laughing Hug
Вече сме съседки    Party Party Party

# 184
  • София
  • Мнения: 2 530
Пак не си разбрала правилно  Grinning. В Люлин 1 сме. Аз съм в бл.012, а Клеми е в бл.006. Това е на Кипърските общежития, но пак е близо да теб. Ти нали си до Т-маркет?

# 185
  • Мнения: 1 209
биф, ние я метнахме, щото не 4етем правилно, блондинки сме и не помним Simple Smile но пак е близо .

# 186
  • София
  • Мнения: 6 743
Честит първи зъб на Санди (чак сега видях  Embarassed)
Момичета, много ми липсвате  Cry Надявам се другата седмица полевата обстановка в нас да е по-спокойна  Joy
Правда, как си?
Живот и здраве банда, скоро ще ви събирам у нас на откриване  Mr. Green Laughing Joy
Айде със здраве и до скоро  Hug Heart Eyes

# 187
  • София
  • Мнения: 6 743
Диди, сега разгледах снимките.Страхотни са и се вижда, че сте си изкарали страхотно!
А ТАЗИ снимка ми стана фаворит.Дай да ти я направим за аватар  Hug "ТВОИТЕ МЪЖЕ"  Heart Eyes

# 188
  • Мнения: 1 000
Дамаянти.....кога е купона Simple Smile

# 189
  • София
  • Мнения: 6 743
Бреййййй, никой не пише тук, че и не поглеждате даже  Crossing Arms Whistling Crossing Arms
Вики, скоро надявам се  Blush

# 190
  • Мнения: 5 468
Аз поглеждам, но се чудя, днес ще вали ли или няма? Седим в къщи и се чудим, да излезем ли или не?!
Дамаянти, честит нов дом!

# 191
  • Мнения: 2 614
Ей, на, погледнах! Добре че идват известия на мейл-а, иначе май нямаше да погледна! Embarassed Сега като завалят дъждовете ще пишем по-често, защото няма да можем да се виждаме всеки ден, за съжаление! Cry
Днес май за първи път от не помня кога ще пропуснем голямата разходка, ще си покажем само носовете замалко и пак обратно вкъщи, че как вееееее....
Снощи пуснаха парното тук! Хайде ида не го спирате, че Топлофикация може да искат и те нови коли като парламента! #Cussing out #2gunfire

# 192
  • Мнения: 1 209
леле, този щъркел истински ли е Simple Smile
ние пък излизахме, видяхме диди и празнувахме деня на авиацията на бебешките с мая и стоян Simple Smile днес по4иват и по този слу4ай санди си разходи втория ЗЪБ , огриза гумената лъжица и се държа не особено добре Sad

# 193
  • Мнения: 137
Здравейте мами

И аз поглеждам.Но днес съм цял ден в здравния и си контактувам там с докторите,които отговарят.Малко ме поуспокоиха по нашия въпрос.В сряда ще излезе резултата от стерилната урина и ще ходим на консултация до педиатрията.Направо съм се побъркала и незнам какво да мисля. newsm78 Shocked

Дамаянти тази снимка(двамата мъже) може ли да я сложим като Правда с щъркела newsm78 ?

Честито зъбче на Санди

Лека вечер от нас  bouquet

# 194
  • София
  • Мнения: 6 743
Аууууу, има записали се  Laughing
Браво на Санди за втория зъб  Hug
Дейзиии, ще ти я направя за в подписа, но ще е по-малка, защото не трябва да надвишава определени размери.Гледам, че и на Правда са я намалили.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт