Отговори
# 705
  • Мнения: 198
Предложение и от мен "Лятото си отминава и коремче се подава". Хубав ден момичета.

# 706
  • Мнения: 261
Днес направих два теста, експрес и клиър... На експреса много, ама много слабо виждам втора черта , но на клиъра си е една... Отивам на кръвен и ако е отрицателен резултата се надявам да си остане в тази тема Simple Smile

Пуснах кръвен след 2 часа ще е готов.
Качвам ви снимка пак с контраст, но пак не се вижда добре, аз самата я виждам трудно лайф, може и да си я въобразявам Simple Smile

Последна редакция: пт, 16 авг 2019, 10:19 от Lica

# 707
  • София
  • Мнения: 2 438
Днес направих два теста, вкспрес и клиър... На експреса много, ама много слабо виждам втора черта , но на клиъра си е една... Отивам на кръвен и ако е отрицателен резултата се надявам да си остане в тази тема Simple Smile
Ние с теб съвсем еднакво вървим! Моята предполагаема овулация е в периода 1-2 август, имам вчера категорично отрицателен шуър след лека втора на престо. Днес ми е датата за м-я. Чакам да видим. Нямам сили за кръвен - на почивка съм и най-близката лаборатория е на 20 км, не ми се ходи. Гаденето (надявам се да е приемливо са се говори за такива неща все още в тема за опити за забременяване) си е тук... силен ПМС - също!

# 708
  • Мнения: 95
Lica, дано с резултата от ЧХГ-то да върнеш и положителното настроение в темата Heart Exl
Аз за край на темата искам малко да си помрънкам (няма на кого да споделя, защото никой не знае за опитите ни за бебче), а обещавам, че в другата тема ще бъда по-положителна.
Овулацията ми мина, НЕ чакам или по-точно не искам да ми идва Ц на 29-ти, но поради стечение на обстоятелствата имахме само 2 опита около преполагаемите дни на овулацията. Остава ми надеждата, че се помолих на Богородица, да дари всички желаещи жени с деца!
Успех на всики НЕчакащи момичета! Flowers Four Leaf Clover

# 709
  • София
  • Мнения: 913
Добро утро, момичета!

Lica, всичките ми палчета са стиснати! Дано да е бебешка чертата! Heart

get_real, според мен SureCheck-а може и да не покаже толкова рано, затова се надявам онази бледнушка на Престо-то да е реална! И добре правиш, че няма да се измъчваш с кръвен - почивай си, използвай момента да се отпуснеш и психически. Това винаги действа положително!

От моя скромен опит мога да кажа, че в началото всяка отчетна тема е сухичка. После се събират повече момичета и става дискусията. В моята имаше момичета, които тепърва се записваха, когато другите влизаха вече във втория триместър. Търпение му е майката Grinning

Миме, стискаме палчета и на теб! Дори и с два опита, шансовете са си съвсем реални, стига да сте уцелили момента. Колко народ е забременял от „пазене“, ехее! Wink

Тази тема наистина е на сърце на много от нас. Какво правим с нея също зависи от нас, защото макар и създадена много отдавна, тя не принадлежи на никого, а се развива с момичетата, които понастоящем пишем в нея, така и обликът й се променя! Всяко едно поколение си създава писани и неписани правила, които се старае да следва. Тук всички са добре дошли, казвам го с най-истинско чувство! Въпросът е да проявяваме такт и деликатност, и защото темата е именно в публичен форум - да се замислим преди да цъкнем бутона „публикувай“ дали нашите писания ще донесат нещо положително на някого - емоция, съвет, подкрепа.

# 710
  • Мнения: X
Така е, Буб. И благодаря на Ив, че застана зад мен, въпреки всичките тъпотии, които се изписаха.

Лика, кога ще излезе резултатът от кръвния? Ако искаш пиши ми на лично, като разбереш, и според стойностите, ще запишем тук или в новата тема. Ще ти кажа кога ще я публикувам, за да си ти с първи пост 🙏🏻🙏🏻🙏🏻И естествено, надяваме се на положителен резултат и първи пост в новата тема Simple Smile

# 711
  • Мнения: 539
Лика, стискам много силно палчета да е положителен резултат!
На всички момичета, които (не)чакат - и на вас стиснати палчета Simple Smile

Не се включвам много често, но си ви чета Simple Smile

# 712
  • Мнения: 198
mimeto_ m  с теб вървим заедно / дата 29.7 /овулация 9-12/ , трябва да ми дойде на 25.8 или на 26.8 , ще видим.....🤰🤰

# 713
  • Мнения: 189
Хайде момичета,няколко хубави плюсчета в новата тема.
Шантал,ако четеш,чакам за днешния резултат от кръвния. Опитах да ти пиша,но си забранила.

Mimeto_m И един опит е достатъчен,стига да е точния момент! 😊
Стискам палчета на всички!

# 714
  • Мнения: 3 241
Аз не ги намирам за тъпи нещата дето се изписаха, даже имам много по-голямо разбиране към гледната точка на blondie_anna.  Главната идея, както я възприемам аз, е да не действаме все едно че сме закона на темата, а като каквито сме - част от групата. Ако има правила на тази група, и ако аз съм част от нея, искам и аз да участвам в съдаването им Simple Smile
Примерно, както написах и преди 14 часа, аз бих искала да се постараем да не гоним хората от темата. За мен всеки опит, за който научавам е полезен. И не съм единствената, която изказва такова виждане.

Стискам палци на всички!
И честит имен ден на всяка Мария на патерица, че вчера се отнесох Simple Smile

п.п. За загалвие предлагам да сложим това, за което са гласували 34 момичета.

Последна редакция: пт, 16 авг 2019, 11:26 от Аudrei

# 715
  • Мнения: 95
Ani8309, може би не съм се изразила правилно, не чакам да ми дойде на 29.08, но горе долу с няколко дни разлика сме Simple Smile
Дано този прекрасен отпускарски месец ни е на късмет на всички Flowers Four Leaf Clover

# 716
  • Мнения: 539
Аз се включвам с въпрос пак - тъй като пих антибиотик този цикъл (по принцип е дълъг винаги 30 дни), бях отписала и варианта да имам овулация. Е да, ама на 25тия ден се появи характерната ЦС, болката и т.н. Направих тест - втората черта ще ми извади очите. Та - овулация, изместена от АБ? И като е толкова късно - дали тази яйцеклетка е презряла? И сега какво означава, на мен ЛФ ми е 14 дни, това означава ли, че цикълът ми ще е 40 дни този път?

Извинете за 100те въпроса, ама сефте ми се случва така...

# 717
  • Мнения: 2 516
Да, Лилакче, може да се измести от АБ и следователно и цикълът ще е по-дълъг. За Я не знам. И аз съм си го задавала този въпрос, но едва ли. Все пак има жени с 40 дневен цикъл, които са забременели.
Ще видим какво ще излезе 💜🙏

# 718
  • Мнения: 1 781
Лилак мога да ти отговоря само на единя въпрос, за яйцеклетката. Аз много се терзах като забременях с късна О дали е била годна яйцеклетката и стигнах до извода, че тя като си се пукне от фоликула си е годна. Въпросът е в няколкото часа живот, които има кога ще я оплоди сперм. Ако е много накрая тогава става фал от “презряло” яйце.
Кога ще бебеправиш ти пак?

Одри аз лично никого не съм гонила. Ще ми се повече да се разбираме. Нито гоня, нито цензурирам, призовавам към съобразителност. Правила няма като такива черно на бяло, има усет неписан за това кога минаваме граници от най различно естество. Доста момичета го казаха, помисли като напишеш нещо и за околните. Вече обаче губя надежда да се види нюансът в лично моите думи.
И аз мога да кажа, че мен ме гонят някакви хора. Имаше период от поне месец, темата беше умряла, аз бях нова, и пишех и се стараех да я вдигна, в този смисъл съм се борила за нещо, което сега си защитавам.

# 719
  • Мнения: 539
Лилак мога да ти отговоря само на единя въпрос, за яйцеклетката. Аз много се терзах като забременях с късна О дали е била годна яйцеклетката и стигнах до извода, че тя като си се пукне от фоликула си е годна. Въпросът е в няколкото часа живот, които има кога ще я оплоди сперм. Ако е много накрая тогава става фал от “презряло” яйце.
Кога ще бебеправиш ти пак?

Одри аз лично никого не съм гонила. Ще ми се повече да се разбираме. Нито гоня, нито цензурирам, призовавам към съобразителност. Правила няма като такива черно на бяло, има усет неписан за това кога минаваме граници от най различно естество. Доста момичета го казаха, помисли като напишеш нещо и за околните. Вече обаче губя надежда да се види нюансът в лично моите думи.
И аз мога да кажа, че мен ме гонят някакви хора. Имаше период от поне месец, темата беше умряла, аз бях нова, и пишех и се стараех да я вдигна, в този смисъл съм се борила за нещо, което сега си защитавам.


За бебеправене... другият месец ако е отрицателно изследването за уреаплазмата почваме. Имам си терапия за Хашимотото и се надявам да се контролират нещата. А съм забременявала с пазене и презерватив. Луда история Grinning

Общи условия

Активация на акаунт