Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 9

  • 65 512
  • 620
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 620
Аз съм пушачка на приливи и отливи. В момента не пуша от шест години. Преди това имам пак дълги паузи непушене и смея да твърдя,че цигара с хубав  тютюн има много приятен аромат и вкус, който е някак неутрален.
Благодаря за предложенията, ще му купя да пробва, различни варианти. Надявам се да си хареса нещо.

# 361
  • София
  • Мнения: 2 670
Бях пушачка 14 години и смея да кажа, че съм опитвала какви ли не цигари. Единственото нещо, заради което ги махнах и преминах на ел. цигара беше "аромата".  Направо ме побъркваше да смърдя на мръсен ц*ганин. Сега ми е супер. Прави ми обаче впечатление приятелите ми, които пушат как миришат, а да не говорим като ми говорят отблизо Mask

# 362
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Пушила съм близо 20г. на електричка съм повече от 10....В началото направо ми се гадеше от смърдела на цигари/за тоя на пепелник да не говорим/,сега вече има моменти,в които ми харесва да пуши някой хубава цигара около мен,но смърделът по дрехи,коса и мебели няма как да ми харесва.

# 363
  • Мнения: 77
Здравейте, някой може ли да ми каже хубава течност с аромат на тютюн и ванилия (vanilla tobacco)? Преди бях пушил от тези еднократни наргилета на vapy със същия аромат и беше много добър, но не мога да намеря течност за ел. цигара която поне малко да го наподобява.

# 364
  • Мнения: 7 055
Здравейте.
Ползва ли някой от вас Marsupod UWELL
Скрит текст:
Вчера я купих, но нещо не ми се получават нещата с изпаряването. Дърпам, но нищо. Напълнена е както пише в упътването, заредена е. Къде може да е проблема?

# 365
  • Мнения: 18 542
Включена ли е? Повечето имат функция с три или петкратно натискате на старт бутона за включване и изключване.  На колко вата е настроена?

# 366
  • Мнения: 7 055
Няма такива настройки. Старата ми имаше бутон за 5кратно натискане, тази няма нищо. Ще ходя утре в магазина да видя къде е проблем.
Възможно ли е проблемът да е в течността за изпаряване? Ползвам една, която ми е останала от предишната.

# 367
  • Мнения: 6 884
Не, няма как този проблем да е заради течността. След като не излиза пара значи намотката не се нагрява. Вероятно или някъде не прави контакт или самата изпарителна глава е дефектна. Дори и да нямаше течност щеше да усещаш гаден вкус на изгорял памук или нещо такова. Ако имаш друга глава пробвай с нея.

# 368
  • Мнения: 7 055
The_Third, благодаря ти. Не се бях сетила за такъв проблем. Имам резервни глави,  ще пробвам и ще кажа как е.

П.П. Току що я смених. Там е била причината. Благодаря ти още веднъж, The_Third!

Последна редакция: нд, 06 мар 2022, 16:53 от Pipi_

# 369
  • Мнения: 2
Здравейте, нова съм в тази “насока”. Вчера си купих Innokin Kroma-Z Pod Kit. Но нещо не е моето, “шумни” са ми и доста кашлям от тях. Иска ми се да намеря нещо което е по-безшумно, с по-стегната дръпка и по- нежно за дробовете. Опитвала съм и eGo, но и с него не се разбрах, не мога да отида до физически магазин. Мисля, че търся нещо подобно на еднократните и на цигарите. Ще съм ви много благодарна за помощта.

# 370
  • Мнения: 18 542
Има ли опция за регулиране на въздуха? Ако да, пробва ли да намалиш притока?

На мен ми е трудно да препоръчам вече каквото и да било. Използвам едно и също от 4-5 години и не съм тествала нищо от новите неща на пазара.

# 371
  • Мнения: 2
Има, но не ми допада, пробвах всички възможни вариации. А и проблема със шума си остава при всички положения. Вашите как са? Започвам да си мисля, че всички уреди са толкова силно звучащи.

# 372
  • Мнения: 18 542
Ами има си шум и при мен, не е съвсем безшумно, но не е нещо което ми прави впечатление. Няма как да е съвсем без никакъв във всеки случай.
Случвало се е да се чува по-отчетливо понякога, обикновено ако не съм направила намотката много сполучливо. А пробва ли с друга глава?

# 373
  • Мнения: 7 055
Миоки, сподели моля, какво ползваш.

# 374
  • Мнения: 18 542
Изпарителят ми е Kayfun V3 на SvoeMesto, който не е с готови глави а с навиване на намотка, а последния мод който взех е Kroma 217


Общи условия

Активация на акаунт