Боран Кузум❧Айбюке Пусат - след "Соколовият хълм"❧Навсякъде ти/Her Yerde Sen❧Т.2

  • 55 727
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 494
А сега да се върнем на "Навсякъде ти" и Ай и Фуркан.
Докато гледам този сериал, предпочитам да не знам кои са им гаджета в личния живот.
Играят много естествено. Една от любимите ми сцени е тази - все едно го правят наистина...

https://www.instagram.com/p/B1CS6u4ghtM/



Фуркан явно е чистичък и в реала... но когато тя му хвана ръцете с тънките си нежни пръсти...



...той остана почти като омагьосан и я погледна толкова уплашено... Laughing Laughing



Тука обаче изглежда като супермен! Hands Plus1 Както казват - алфа-мъжкар! Hands Ok Hand



Всъщност Фуркан завършил ли е Консеваторията или някоя актьорска школа
или е от красавците, взети направо от подиума... В турската дизи-индустрия ги има доста много... Grin



# 61
  • Мнения: 1 732
Джуу, обърках се..извини ме..
Скрит текст:
Фуркан Андыч  

Он родился в столице Турции в Стамбуле, основное воспитание он получил от матери, так, как отец был постоянно в разъездах по работе. Он ходил в школу в Аташехире, а затем поступил в Политехнический университет в Киеве в Украине. За это время он успел освоить русский язык, но с учебой у него сложилось, и спустя год он покинул Украину, приняв решение заниматься актерским искусством. Фуркан поступил в Университет Бельджи, чтобы изучать курс радио и телевидения, а затем продолжил свое обучение в Йедитепе на факультет визуальных коммуникаций. Началом его карьеры на телевидении стали частые съемки в рекламе, а затем он начал появляется на экранах.

Дата рождения: 4 апреля 1990 года (28 лет).


 В крайна сметка кой с когото иска да е, техен живот..Гледала съм "Сезонът на черешите  " и се сетих за Нихан..
Спокойна нощ ..

Последна редакция: нд, 11 авг 2019, 23:31 от Виолета Цветанова_563417

# 62
  • Мнения: 28 119
Онче, нямам време да следя групите. Минавам колкото да видя има ли новина за сериал. Не обръщам внимание на снимките, защото свекървите следят всяка стъпка на Боран, познават цялото му обкръжение, родАта до девето коляно, не пропускат нищо, всичко е на показ там. Но днес понеже стана дума кой с кого, та се зачетох и разбрах, че са готови да го дадат на момата с която е в Прага Laughing. Фамилията ѝ е лесна - Сачан. Ъшък е второто ѝ собствено име. Като Берг - Бергюзар Гюкче Корел.
Нека се обичат младите, да се разбират и да са щастливи. Боран е много добре възпитано и деликатно момче и ще се радвам, ако си е намерил добро момиче.

С Ай, когато участваха в онова предаване на социалната платформа Onedio - отговаряха на въпроси на фенове



Ако някой желае да го гледа с рус. суб.

https://vk.com/videos-135955712?q=Onedio&z=video-135955712_4 … 3%2Fclub135955712

През м. май в Стокхолм.

# 63
  • София
  • Мнения: 5 334
Привет в понеделник, пчелички! Animal Bee

Благодаря ви за инфото, момичета! Purple Heart
Аз на шега споменах евентуални партньорки на Боран в живота, а вие 1-2 страници изписахте за въпросната Нихал. Grinning Аз съм я гледала в Aşk Yalanı Sever, който приключи скоропостижно, а имаше добър потенциал (пак романтична комедия). На мен ми е много симпатична, има особено излъчване. Nerd
А съм и съгласна с написаното от Лу: "Боран е много добре възпитано и деликатно момче и ще се радвам, ако си е намерил добро момиче." - Абсолютно! Боран е от малкото "известни личности", които просто изпъкват с интелигентност и чистота. Много се надявам да е щастлив, защото напълно го заслужава! Gift Heart

Онче, "Може би има нещо красиво между тях, но се пазят. Аз ги разбирам." - хората казват, че, когато човек е щастлив, трябва да мълчи, защото ще му вземат щастието. Аз вярвам в тази сентенция. Например, аз самата съм адски приказлива, обаче за истинските и ценните неща в живота си мълча. Може и Боран да е от тези хора, което наистина разбирам и ценя. Simple Smile

А за Фуркан и написаното от Жу: "Фуркан явно е чистичък и в реала..."
И тук съм съгласна! Фуркан ми изглежда като едно голямо плюшено мече. Grinning Такъв сладичък и миличък, да му щипнеш бузките (или бицепсите, естествено Grinning).

Последна редакция: пн, 12 авг 2019, 10:21 от *Tincheto*

# 64
  • Мнения: 28 119
Привет! Hug



Тине, само по бузките, бицепсите са за Селин Joy





Джу, аз тъкмо обратно - добре е да зная кой с кого е, та да не се вкарам в някой филм със сватосване hahaha Забелязала съм, че от турските сериали тази болест лесно се прихваща Mr. Green





Някои музики от сериала ми звучат познато, не се сещам откъде

https://vk.com/video-157453865_456245913?list=1470145f7d6476aeee

# 65
  • Мнения: 9 124
Благодаря за споделеното спомням си,че бях превеждала едно интервю с Фуркан навремето ако изнамеря из архивите ще го споделя и тук
Ето едно клипче...

# 66
  • Мнения: 1 732
Здравейте ! Успешна и ползотворна  седмица на всички ..Някои от утре сме в отпуск..
  
  Кученцето на Ай..
  
           И другият любим момент от последната серия..
Момичета, не мислите ли , че Демир гледа на огледалото на колата ,стоящата на прозореца Селин...Или си фантазирам..

 И едно видео..
https://vk.com/feed?z=video-146098457_456242024%2F204ade2410df6b … _-146098457_25063

Последна редакция: пн, 12 авг 2019, 14:29 от Виолета Цветанова_563417

# 67
  • Мнения: 13 494
Вили, може би си права за обратното огледало... А аз се чудех накъде гледа... Blush

А ти, като излизаш в отпуска, пак ще се появяваш, нали?
Поне да пуснеш някой трейлър или някоя новина? Hands Pray

Утре очаквам новия трейлър, а до края на седмицата и трети
(първият беше кошмарно кратък и неясен. Rage)

# 68
  • Мнения: 1 732
Джу, , разбира се ,че съм тук...НЕма ОДИМ на море...Ха-ха..Дано си права за фрага..
  https://vk.com/feed?z=video-97093900_456240470%2F309c4d209cb37cb … t_-97093900_11618
Нови снимки на Ай от 9 серия ,зад кадър..



Любовни сълзи..

https://vk.com/doc498211379_513250582?hash=e3c0b42b0267b10855&am … =groups&mp4=1

# 69
  • Мнения: 28 119
В огледалото не може да я види, тя е горе, на трети етаж, колата е на улицата. Има вероятност да види отражението ѝ в прозореца на колата, но пак ми се струва високо no Той усеща, когато Селин е зад него и го гледа. Сцената - той на двора, тя горе на прозореца, той докато се обърне, тя се наведе, за да не я види. hahaha

Джу, много щедро планираш фрагманите Joy

Благодаря за всички клипчета, снимки и колажи! bouquet

# 70
  • Мнения: 168
Здравейте момичета Hug

Нова съм в темата и попаднах случайно на нея, но от прочетеното тук определено ме подтикна да гледам Навсякъде ти и Соколовият хълм. Тези дни ще започна мисля със Соколовият хълм

Боран ми е познат от великолепния век, а Айбюке от Моят живот.
Много се радвам, че виждам тук познати лица от тема за други турски актьори и сериали - Евелина, Славянка и Тигаса Hug съжалявам ако пропускам някой Blush

Някак си с приключването на сериала, който гледах си стана мъчно и сега си намерих нови, които да гледам Hug

Прегръдки от мен и хубав ден!

# 71
  • Мнения: 1 732
Лучи, сигурно си права,но е напрегнат, личи си...Или я усеща,както казваш, или я вижда..
strawberry1,няма да съжаляваш...СХ е по - драматичен, но го изгледах почти на един дъх ,вече съм към края на 5 серия..,а "Навсякъде ти " така ме е грабнал ., точно такъв исках за лятото,за релаксация..
Но всеки има вкусове..

# 72
  • Мнения: 284
Лучи, сигурно си права,но е напрегнат, личи си...Или я усеща,както казваш, или я вижда..
strawberry1,няма да съжаляваш...СХ е по - драматичен, но го изгледах почти на един дъх ,вече съм към края на 5 серия..,а "Навсякъде ти " така ме е грабнал ., точно такъв исках за лятото,за релаксация..
Но всеки има вкусове..
След като приключи предния филм който следих с интерес, ме грабна Навсякъде ти така че сега и него ще следя с интерес

# 73
  • София
  • Мнения: 5 334
strawberry1, радвам се да те видя при нас! Kissing Heart И още повече се радвам, че и "Навсякъде ти", и "Соколовият хълм" са предизвикали интереса ти. Надявам се да ти харесат. И чакам да споделиш мнение! Revolving Hearts
А сериалът, който сте следили и ти, и Славянка (а, предполагам, и  Евелина и Тигаса), е Erkenci Kuş, сигурно? Grinning

А от мен - още един любим СелДем момент: Two Hearts


А пък в този момент хем операторското майсторство е отново на високо ниво, хем и Айбюке, и Фуркан са много красиви: Green Heart
 


# 74
  • Мнения: 773
Здравейте!

strawberry1 🤗 радвам се, че ще гледаме и обсъждаме заедно сериала. Според мен няма да съжаляваш. И аз като теб имах нужда да се разсея след финала на другия сериал. Неочаквано доста ми харесва екранната двойка, второстепенните персонажи и сюжета. За сега върви супер.

Благодаря на всички момичета за споделеното последните дни. 🤗
Хълма още не съм го подхванала, но чета, че Виолета е на привършване, та ще трябва да побързам.

За епизода на Навсякъде Ти - страхотен беше от началото до финала.
Айбюке игра превъзходно дори и когато героинята и преигра и започна да събира багажа на Демир беше прекрасна в яростта си. След кошмара плача и ми докара сълзи и на мен. А бе супер си играе момичето. 😍Селин е много чиста, много наивна, по детски разпалена за всичко и в същото време без да е образ, който става за подигравка. Много е сладка като прави мимики и подпира ръце на лицето, а като произнася Демир... ах

Фуркан пък много ми харесва как постепенно разчупва героя си. Чудя се, сценарии ли е само това или и самия актьор започна да навлиза в роля, става му все по-конфортно с партньорката му и някак много естествено им се получава постепенното осъзнаване на чувствата и увеличаването на привличането помежду им. Чак ме заболя и мен сърцето, когато разбра за Ведат и симпатиите му към Селин и после, след скандала в спалнята - сълзите му бяха сърцераздирателни. Винаги е по-тежко да гледаш мъж да плаче. Ние сме си ревли по принцип 😊
Според мен цялото му същество се бунтуваше срещу това да се качи сутринта в колата на Аляра и тръгне. Най-лошото е няколко часа преди това обеща на Селин да не я изоставя, а направи точно това. Честно казано не мога да реша дали ще отлети за Париж или ще се откаже в последния момент. Дали пък няма наистина да изпрати Бурак? 😍

За фрага - ах какви пламъци са между тях... Ако не я целунал то поне здравата я е притиснал и притеснил между дърветата преди да ги изловят. Селин и шашната, а той гледа като доволен котарак 😂 Въпроса е какво се е случило между заминаването му и гората. А ако се загаджат как ли ще живеят в една къща? Ще се гушкат сигурно всяка вечер /това в кръга на шегата/
Предполагам, че втория фраг ще излезе утре и до 23-ти ще има да си фантазираме...

Извинявайте, че стана толкова дълго 🤗
Приятна вечер от мен

Общи условия

Активация на акаунт