Боран Кузум❧Айбюке Пусат - след "Соколовият хълм"❧Навсякъде ти/Her Yerde Sen❧Т.2

  • 55 676
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 334
Айбюке игра превъзходно дори и когато героинята и преигра и започна да събира багажа на Демир беше прекрасна в яростта си. След кошмара плача и ми докара сълзи и на мен. А бе супер си играе момичето. 😍Селин е много чиста, много наивна, по детски разпалена за всичко и в същото време без да е образ, който става за подигравка. Много е сладка като прави мимики и подпира ръце на лицето, а като произнася Демир... ах

Фуркан пък много ми харесва как постепенно разчупва героя си. Чудя се, сценарии ли е само това или и самия актьор започна да навлиза в роля, става му все по-конфортно с партньорката му и някак много естествено им се получава постепенното осъзнаване на чувствата и увеличаването на привличането помежду им.
За първото - имаше един сладък момент на поляната, когато Селин казва "Демир" по нейния си типичен начин, и той я имитира със "Селин" по нейния начин - много сладинко. Grinning
Ето този момент: Nerd
https://twitter.com/canemsalbatros/status/1158467378444996608


Но наистина Айбюке е царицата на мимиките. Grinning А за Фуркан съм съгласна с теб, Евелина, и аз го забелязах. Партньорството му с Айбюке го разчупи, убедена съм в това. Досега не съм го виждала толкова отпуснат и някак спокоен докато играе. Много си пасват, така е. Hands Raised Hands


# 76
  • София
  • Мнения: 3 435
Привет и добро утро!
Мили дами, прекрасни сте! Не ви изброявам за да не пропусна някоя, но от сърце благодаря на всички ви. Тези дни само четох, вашите обсъждания за последния епизод, които бяха доста изчерпателни и точни. Вече съм наясно с много ситуации и с желание започвам да гледам епизода. Благодаря ви.
Приемете от мен едно малко късно кафе, но с обич ви го поднасям:

Чаровната Селин, с въпрос за пътуването на Демир:

Прекрасни са двамата влюбени:

# 77
  • Мнения: 13 434
Здравейте! Flowers Four Leaf Clover

Още ли не се е появил трейлър 2? Disappointed


# 78
  • Мнения: 1 732
 HugДжу, ако въобще се появи ще е довечера, обикновено към 9 ..
 Blush
Над 3 милиона гледания на фрага към 10 епизод..

Последна редакция: вт, 13 авг 2019, 15:47 от Виолета Цветанова_563417

# 79
  • Мнения: 773
Привет!

Супер е, че сериалчето набира такава популярност. Повече фенове - повече епизоди

Минавам да споделя много хубаво клипче, на нашите ГГ. Кратичко е, но моментите между Селин и Демир са подредени много добре. А и разполагаме само с 9 епизода все пак:

# 80
  • София
  • Мнения: 5 334
Привет, пчелички! Animal Bee

Обаче, пускането на такъв фрагман беше много добър ход от страна на сценаристите. Имайки предвид, че нашето сериалче се конкурира пряко с Afili Aşk, трябваше по някакъв начин да се изстрелят. А в Afili Aşk в края на последния епизод двамата ГГ се целунаха, тъй че... нашите трябваше да наваксат. И явно добре го правят, съдейки по цифрите, за които говори Вили. Grinning

Нинка, чакаме те да се включваш и с коментари! Kiss
Особено са ни нужни тия дни, както чак на 23-ти ще имаме епизодче. Sad

# 81
  • Мнения: 773
Тинче, и аз мисля, че фрага е точно попадение. На пръв поглед изглеждаше очевидно какво се е случило, но в действителност оставят зрителя страшно нетърпелив и любопитен да види как точно е станала тази евентуална целувка.

Аз се замислих обаче за сцената, която орязаха от 8-ми епизод и после я пуснаха като спомен в 9-ти. Всички се чудихме защо я имаше във фрага, а не и в епизода. После обаче при караницата на Селин и Демир в дома им стана ясно, че нарочно не са ни я показали. С нея обясниха защо всъщност тя е толкова бясна. Поне аз така го разбрах 😊
Та си мисля - ами ако не видим какво се случва преди този фраг? 🤔 Възможно е и в самия епизод да ни оставят да гадаем поне известно време и после Бам! някой от тях двамата си припомня момента и чак тогава го виждаме и ние. През това ще гадаем какво е било между дърветата 😂

А Afili Ask в кой ден го дават? Аз така и не се доверявам на другите летни сериали. Виждам по класициите обаче, този май все си е на първо място.

# 82
  • София
  • Мнения: 5 334
Евелина, Afili Aşk е всяка сряда по Kanal D. По принцип, все се гонят с нашия кой да е на първо място. Аз харесвам и Afili Aşk, но, ако за Фуркан успях да си пречупя песимизма, то за Бурджу още не съм. Но пък там Чаалар е разкошен просто Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 773
Понеже за сега си харесвам какво да гледам само  според симпатиите ми към ГГ чисто визуално, за това и не почнах другите. В “Любов на показ” не харесвам актрисата, а в “Моята сладка лъжа” - актьора. Може да е много глупаво като критерии, но сега набиран стаж и си ги подбирам 😂
Айбюке и Фуркан ме грабнаха още на първата реклама за сериала. За това го почнах от самото начало.

# 84
  • Мнения: 1 732

Скрит текст:
"Селин обеспокоена вопросом дома, неужели Демир даст ключи от дома Аляре?"
Да кажем на Селин, че Демир никога няма да даде ключ на Аляра, а? Да не се притеснява..
И за мен фаворит това лято е " Навсякъде ти "..Другите започнаха да ми доскучават, дори не съм им изгледала последните серии..
Наистина е чудесен ход за  фрага, защото не дават целувка, а само загатват за нея..

# 85
  • София
  • Мнения: 5 334
Понеже за сега си харесвам какво да гледам само  според симпатиите ми към ГГ чисто визуално, за това и не почнах другите. В “Любов на показ” не харесвам актрисата, а в “Моята сладка лъжа” - актьора. Може да е много глупаво като критерии, но сега набиран стаж и си ги подбирам 😂
Айбюке и Фуркан ме грабнаха още на първата реклама за сериала. За това го почнах от самото начало.

Напълно те разбирам, Евелина! Hands Raised Hands
Обаче в "Моята сладка лъжа" главният актьор (другият Фуркан Grinning) е в роля, която му пасва повече от идеално. И за него си промених мнението, а въобще не го харесвах.
При Бурджу в Afili Aşk ми е фифти-фифти, не мога да разбера дали не я харесвам като цяло, или просто има нещо в нея, което не ми допада (ама не мога да преценя какво). Rolling Eyes
Виж, в Kimse Bilmez всички актьори са топ - нямам възражение към нито един, дори и към отрицателните. Blue Heart
В Her Yerde Sen само Аляра е безобразна. Такава заслепена наглост и такова кравешко безочие не бях виждала досега. Dizzy Face

Сега се сетих за една много хубава реплика на Демир от последния епизод: "Не съм те лъгал никога. Лъгал съм заради теб, но не и теб." Каза го някак инстинктивно, дори не се усети, а всъщност показа какво му е в сърцето и в мислите, дори и да не го осъзнава. Nerd

# 86
# 87
  • Мнения: 5 648
Ех, Джу, твоят пост ми напомни как чакахме фрагманите на Родината Broken Heart

Като написах "Родината"- днес Боран пусна едно готино клипче от сета на VS. Grinning Ето го, хем да ви поразсея малко, докато чакате фрагмана, хем с някои да си припомним  "Измир" от онова време... Blue Heart
Боран като верен поклонник на Хари Потър е нарекъл видеото "Хари Потър и Графът на Смирна"Grinning

https://twitter.com/aylinsena81/status/1161342018490118145

 

# 88
  • Мнения: 1 732
Джу, почти съм убедена, че няма да има фрагман..На никой от сериалите не са пуснали втори..Вероятно през почивните дни или следващата седмица...Ноооо...дано греша..
   Днес четох, че точно този момент,който Джу е качила,  нарочно не са го дали в серията, а после , за да зарадват зрителите за празниците....Тактика...
Лучи, 

# 89
  • Мнения: 773
Тинче, репликата на Демир ми направи и на мен голямо впечатление като гледах с превода после.
Много ми е сладък как се обяснява постоянно и държи Селин да е наясно, че той няма връзка с Аляра. Ведат усети от самото начало, че под яда на Демир, че дели къщата със Селин всъщност вече я харесва - само за нея говореше. Но дори и приятел като него се учуди като разбра, че Демир е обяснил “1000” пъти как стоят нещата с Париж 😂

За персонажа Аляра - много ми е противна, самата актриса не ми харесва, но това допълва образа и за мен. Демир ще я сложи на мястото и в един момент и според мен ще стане, когато тя си позволи да засегне пряко Селин с някой подъл номер или с реплика срещу нея. Нямам против да се помотае още няколко епизода. Без отрицателен герой не върви 😂
Не разбрах какво стана с мафиотката Есен обаче - много ми харесваше 🤔😉

Дано ни зарадват с фраг тази вечер

Общи условия

Активация на акаунт