Боран Кузум❧Айбюке Пусат - след "Соколовият хълм"❧Навсякъде ти/Her Yerde Sen❧Т.2

  • 55 736
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 28 131
Привет! Hug
Вили, благодаря за статията!
Демир и Ейлюл са били в такъв етап на отношения, какъвто Селин и Демир не са достигнали. Но той предстои и Демир направи намек. Малко странен беше въпросът "какво следва", който Селин зададе на Азмие. Странен за възрастта ѝ Mr. Green Но думата ми е за друго. Ейлюл е станала годеница на Демир, а не знае например, че сега той живее в родната си къща. И на нея не е доверил нищо за детството си, за родителите си, даже не я е потърсил чрез нейните - знае къде е и кой е баща й.
Докато Селин не научи всичко за миналото на Демир, не е възможно настоящето им да стигне до нов етап.

# 646
  • Мнения: 1 732
Лучи, даже си мисля,че Демир не само ще разкаже за миналото си,но и че Селин след това ще направи всичко възможно, за да ги събере и да си простят един на друг.Обаче с този спад в рейтинга може и да не се задълбочат СЦ.

# 647
  • Мнения: 773
Здравейте от мен!

Излезе втория фраг:



Ейлюл направи своя ход и по всичко личи, че за съжаление Селин сама ще събере 2+2 🥺
По всяка вероятност от този Петък нататък ни очакват няколко напрегнати и драматични епизоди, докато нашите се разберат.
Селин във фрага изглежда по-скоро бясна, отколкото разстроена, но ще видим.
Харесва ми да има напрежение, нищо че сериала е ромком. В моите очи чувствата им тогава са още по-интензивни и подпалват всичко наоколо.
До момента не откривам нищо дразнещо в сценария и за всяка сцена намирам причина и обяснение. А целия каст си играе ролите. Ако сериала не бъде спрян заради паднал рейтинг вярвам, чв сценаристите ще завършат цялата история логично и красиво.
Нормално е да е малко разтегнато действието - от една страна цензурата/ за това и Селин и Демир се гушкат по братски вече 3 епизода/ от друга - гоненето на брой епизоди.

От снощи има новина, че сериала е продаден в 22 страни. Коментарите са, че е сравнително добре продаден за нов сериал с едва 17 излезли серии. Надявам се Айбуке и Фуркан да имат време да посетят фестивала в Кан, за да промотират лично сериала си.

# 648
  • Мнения: 1 732
Иви,и аз щях точно да качвам фрага..
За съжаление Демир не каза на Селин,да..
Ето ги думичките във фрага  на руски..
Скрит текст:
🔴 Второй фраг к 18-ой серии #HerYerdeSen.

БУРАК: — Сегодняшний день пройдёт для тебя сложнее. У тебя есть ещё то, что ты можешь потерять, Демир.
ДЕМИР: — Никогда не забывай кое-что, ладно? Я никогда никого не любил так, как люблю тебя..Ты готов сделать Селин больно из-за меня?
БУРАК: — Не я, а ты сделаешь больно.
СЕЛИН: — У Вас красивое кольцо.
ЭЙЛЮЛЬ: — Женщина, подарившая мне его, сказала, что оно приносит удачу. Пусть теперь и тебе принесёт.
ДЕМИР: — Прошу, сними его.
СЕЛИН: — Почему ты так остро реагируешь на эту женщину? Ты...её...знал раньше?
   Редактирам се, сега разбрах за пръстена..всъщност той е разковничето..Благодарение на него Селин се досети..

# 649
  • Мнения: 159
Здравейте,
  Искам да попитам къде намирате фрагманите за предстоящите
сериали? Тъй като няма теми за "Любов напоказ" и "Никой не знае"
къде могат да се намерят фрагмани за тях?

# 650
  • Мнения: 1 732
siika_pz,здравей..Аз лично ги намирам тук..https://vk.com/feed
Това е на руски и ако станеш член има групи и  за  всички летни сериали
Айбуке с фенове..

# 651
# 652
  • Мнения: 773
Здравейте,
  Искам да попитам къде намирате фрагманите за предстоящите
сериали? Тъй като няма теми за "Любов напоказ" и "Никой не знае"
къде могат да се намерят фрагмани за тях?
Siika_pz 🤗 Аз съм абонирана за официалния канал на Her Yerde Sen в ЮТюб и когато качат ново видео ми излиза известие

# 653
  • Мнения: 28 131
Привет! Hug
Благодаря за фрагмана bouquet
С рус. суб.

https://vk.com/video-171073257_456240835?list=bb85e0a29459265f63

Вили, този линк, който даваш, е за потока новини от групите, които ти следиш/си член. Който го отвори, ще види неговия си поток от новини.
По - добре дай линкове за групи, които следиш, за да помогнеш на siika_pz.

След въпроса "Ти си я познавал от по - рано?", дали Селин ще зададе следващия - "Защо не ми каза?"

# 654
  • Мнения: 773
Лучия 🤗 според мен ще го попита защо е мълчал през цялото време и когато Демир се опита да и обясни, че е искал няколко пъти, но тя не е искала да го чуе, пак той ще е виновен 😂
После Селин ще хване гората и има да се гонят 3-4 епизода 😊

# 655
  • Мнения: 5 855
Сега изгледах фрага. Тая Ейлюл май подари на Селин собствения си годежен пръстен Imp. Иначе много искала Демир да е щастлив.

# 656
  • Мнения: 773
Сега изгледах фрага. Тая Ейлюл май подари на Селин собствения си годежен пръстен Imp. Иначе много искала Демир да е щастлив.

Привет от мен!

Дари 🤗 Ейлюл е оставила годежния пръстен на Демир, когато го е зарязала с бешежка. Този с червения камък определено има някаква история, защото го показват вече няколко пъти, обаче защо е толкова важен още не е ясно... Четох превод на фрага и там Ейлюл казва “Жената която ми го даде каза, че ще ми донесе късмет. Дано донесе и на теб” 🤔
Мислех, че няма да е съвсем кучка, но очевидно не спазва обещанието пред Демир да не се сближава със Селин, напротив - сама я покани с нея на острова и се оказаха заточени там.

# 657
  • Мнения: 5 855
Сега изгледах фрага. Тая Ейлюл май подари на Селин собствения си годежен пръстен Imp. Иначе много искала Демир да е щастлив.

Привет от мен!

Дари 🤗 Ейлюл е оставила годежния пръстен на Демир, когато го е зарязала с бешежка. Този с червения камък определено има някаква история, защото го показват вече няколко пъти, обаче защо е толкова важен още не е ясно... Четох превод на фрага и там Ейлюл казва “Жената която ми го даде каза, че ще ми донесе късмет. Дано донесе и на теб” 🤔
Мислех, че няма да е съвсем кучка, но очевидно не спазва обещанието пред Демир да не се сближава със Селин, напротив - сама я покани с нея на острова и се оказаха заточени там.

Е, може в такъв случай да е от майката на Демир. Да се е срещала навремето с Ейлюл с надежда да направи връзка със сина си или да го благослови отдалеч. А Демир да е разпознал пръстена на майка си на ръката на Селин. Или да е знаел, че го е дала на ейлюл, но тогава да е отказал контакт.
Друга важна жена за сега в сериала няма.

# 658
  • Мнения: 13 519
Фуркан обича котки??? Не мога да повярвам... Satisfied

https://www.instagram.com/p/B3rpMtQp8aY/



Дари, предположението за пръстена и майката на Демир ми се струва
доста правдоподобно... Pensive
Ще разберем утре. Simple Smile
Новината за продажбите на сериала много ме радват. Hands Plus1
Интересна кои страни са го купили.

# 659
  • Мнения: 773
Джу 🤗 Фуркан даже си има негова котка, а на това стори от Айбуке призовават някой да осинови тази.

За държавите - имаше списък снощи, когато бяха едва 12, България е сред тях. Към момента вече са 33. По всичко изглежда, че сериала ще продължи 😍

Предположението за пръстена  на Дари е добро, но аз останах с впечатление, че Демир страда по майка си и за това, че го е изоставила и не я е виждал от 6-годишен. Ако Ейлюл е имала контакт с нея, то той определено щеше да поиска да се срещне с нея според мен. Интересно, че дори от разстоянието на времето, единствения, който Демир обвинява за раздялата на родителите си е баща му. 🤔

Имам предположение, че мама Ерендил ще се появи чак в края на сезона. Тъкмо, когато Ейлюл се е предала и Демир и Селин са подредили отношенията си.

Ето какво изскочи току що:


Май искат да подлудят феновете днес 😂

Последна редакция: ср, 16 окт 2019, 18:25 от Evelina Georgieva 604172

Общи условия

Активация на акаунт