Боран Кузум❧Айбюке Пусат - след "Соколовият хълм"❧Навсякъде ти/Her Yerde Sen❧Т.2

  • 55 685
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 5 801
Лучи, напротив. Имаше го, точно докато бяха на яхтата. Само че - единствено във въображението на Демир. Като си  представи последиците и се отказа да разваля хубавата вечер.

# 631
  • Мнения: 28 085
Привет! Hug

Фрагман 1 за еп. 18, рус. суб.

https://vk.com/video-132999259_456244421?list=b7ca6250fe56c32616

Дари, благодаря! Сигурно пак ще ни изненадат, ако Демир не успее сам да разкаже истината за Ейлюл.



Рейтингът падна под 4% Sad Новият сериал "Скъпо минало" ще е в петък.

https://1001dizi.net/dizireytingleri

# 632
  • Мнения: 773
Здравейте!

Снощи гледах онлайн - еее, не мога да се нарадвам на Селин и Демир 😍 Учудвам се, че толкова епизоди са щастливи вече, но явно другата седмица заедно с лошото време идва и драмата.
Надявам се да разчупят малко, това което обикновено се случва в тези ситуации и наистина Демир сам да каже на Селин. Сърцата ни ще бъдат разбити, заедно с нейното, но е време да погледаме ГГ да агонизират и ние заедно с тях.

Много се кефя, че намериха половинка и на Ведат. Това най-много му харесвам на сериала, че се грижат и за обкръжението на СелДем, а не само да се носят покрай тях.

Ето и рейтинга за снощи - 😭 много е падлал:

TOTAL — 3.69% ⬇ (-0.35)
AB — 3.23% ⬇ (-1.14)
+ABC1 — 3.84% ⬇ (-0.68)

Дано да е моментно, защото сериала май наистина ще се разпространява на външния пазар и ще е тъпо да го претупат, а има още доста да се разкрива от към сценарии.
 
Относно приятелството между Дениз и Айбюке и аз ги четох отдавна същите глупости. Пак са разделени на две групи феновете - тези, които са убедени че Имат връзка и невярващите.
Иначе се твърди, че Айбюке има сериозен приятел от 3 години някой си Джан Юсел, дано не бъркам името. Ето го:

За мен е меко казано ужасен 😱 и не мога да си представя това стройно и лъчезарно момиче до него, но в любовта е така.

# 633
  • Мнения: 155
нормално е снощи рейтинга да е по нисък , все пак по същото време имаше футбол Confused  предполагам и затова новия епизод беше започнал по рано .
За да няма проблеми с рейтинга, в понеделник няма да има нови  епизоди  на сериалите . Турция- Франция е причината .

# 634
  • Мнения: 155

Иначе се твърди, че Айбюке има сериозен приятел от 3 години някой си Джан Юсел, дано не бъркам името. Ето го:

За мен е меко казано ужасен 😱 и не мога да си представя това стройно и лъчезарно момиче до него, но в любовта е така.

ако не бъркам имаха обща снимка миналото лято/есен от сватба на приятели . Но си мисля че са просто добри приятели . Ако е в сериозна връзка , за какво ще и е да крие човека до себе си . ........... Heartpulse

# 635
  • Мнения: 13 444
За нетърпеливите /като мен Blush / - 17 еп. с рус. субтитри. Hands Clap Hands Clap

https://turkru.tv/povsyudu-tyvezde-ty-17-seriya.html

# 636
  • Мнения: 155
KissTwo HeartsSparkling HeartRevolving HeartsPurple HeartKiss

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 21:55 от nelka

# 637
  • Мнения: 1 732


Айбуке и Фуркан  на вечеринка в офиса на компанията  «Ecco Rights» в Турция представят филма " Навсякъде ти " 😍

# 638
  • Мнения: 13 444
Ай и Фуркан се забавляват на партито  на компанията Ecco Rights в Истанбул.

https://www.instagram.com/p/B3h-7zpAPr0/

Последна редакция: нд, 13 окт 2019, 18:56 от jupetrov7

# 639
  • Мнения: 5 651
Здравейте Blush
Изчетох темата, че отсъствах от страната известно време. По въпроса за писането- аз лично не пиша толкова често и толкова много защото не гледам "Навсякъде ти". Иначе, ако загледам нещо и ме "хване", пиша , и то много пространно. Лу и Джу знаят какви чаршафи опъвах  по времето на  "Ти си моята Родина" Blush

Около Боран засега няма нищо , затова още по-рядко се появявам.
Ето една нова негова снимка.

# 640
  • Мнения: 28 085
Привет! Hug

Още снимки и клипчета от партито





https://instagram.fsof9-1.fna.fbcdn.net/vp/5f5607f62714adb32d3c6 … t&_nc_cat=110

https://instagram.fsof9-1.fna.fbcdn.net/v/t50.2886-16/74244006_1 … 84f4bc15d034202cd

https://instagram.fsof9-1.fna.fbcdn.net/v/t50.2886-16/73083125_2 … 4729c3d2a2ce74b01

Сценаристите направиха всичко да е хубаво между Селин и Демир - усмивки, погледи, романтични изненади... показаха ни красивата картина на щастливата им любов и сега ще я разрушат с някакво садистично удоволствие. Както направиха с Мерве. После с Айда и Ибо пресъздадоха ситуация подобна на тази в която са Селин, Демир и Ейлюл. Демир я прие като 100 % своя и зададе въпросите, които го тревожат от много време. Но Селин отговори повече от името на Айда, като приятелка, която искрено ѝ съчувства. Как ще реагира, когато Демир ѝ съобщи, че вече познава бившата му годеница, остана неясно. Нещастията на Мерве и Айда бяха прелюдия към дълго отлагания разговор и раздялата на Селин и Демир. Разочарованието на Мерве, че е излъгана, предадена - в комбинация с ревността на Айда от бившата приятелка на Ибо, плюс факта, че Ейлюл, въпреки предупреждението на Демир, се сближи със Селин, ще експлодират с пълна сила при Селин в мига, когато научи за бившите годеници. Прав е Бурак, няма нужда той да се намесва. Вече. Достатъчна е една уж несъзнателно изпусната дума от Ейлюл, която да роди подозрения у Селин. Тогава Демир каквото и да разказва, ще е късно.

# 641
  • София
  • Мнения: 5 334
Привет, пчелички! Animal Bee

Изгледах последната серия и вече, за съжаление, съм на мнение, че около 5-6 епизода още макс, и е време сериалът да приключва. Thinking Сценаристите се изчерпаха и каквото и оттук-насетне да се опитат да скроят, ще стои хипер насилено и изкуствено. Поне да не си оставяме лош привкус накрая. (Подобно на "Кузгун", където първият сезон беше силен, после екипът се излакоми за втори сезон, и срина всичко. Та сега спират сериала, в началото на втори сезон. Язък. Rolling Eyes)

Още с появяването на Ейлюл, Демир трябваше да каже на Селин, и точка. И да се цупеше, и да се мръщеше Селин, щеше да го приеме, и толкова. А отсега-нататък - когато и да й го каже, вече ще е късно, както казва Лу. Защо е мълчал толкова? Какво е крил досега? Защо не е казал нищо, въпреки че имаше възможност (а, още повече - щом Селин му даваше такава)? Все въпроси, на които Демир ще отговори с това, че не е искал да я разстройва, но всяко отлагане и протакване ще я разстрои много-много повече.

Сценаристите забиват и откъм другата сладка двойка - ИбАй. Бяха много силни в началото, а са буквално пълнеж в последните десетина епизода, с нищо интересно при тях, да не говоря адекватно. Rolling Eyes

И, разбира се, за да се опитат да раздвижат малко нещата, сценаристите се захващат със създаването на други двойки. Само и само да се отклоним от нищо-неслучващото-се при СелДем. Та затова сега драмата на Мерве и Бора, затова и потенциалните взаимоотношения между Мерве и Ведат, и затова (както виждаме във фрагмана за следващия епизод) и започването на нещо между Ейлюл и Бурак. Нищо ново под слънцето, нищо различно. No Mouth

СелДем този път ми бяха леко скучновати и еднообразни. Pensive И, ако в предния епизод, Айбюке и Фуркан ме радваха с някои непринудени (и, да, още твърдя, изцяло импровизирани от двамата актьори) действия, то сега имаше моменти, в които дразнеха. Особено това лигаво "ya Demiiiiiiiiiiir" на Селин, направо ме убива. Един път не се обърна към него нормално. Grinning



Онче, много красив Боран последните си черно-бели снимки в инстаграм. Heart Eyes Айде, бееееее, да се появява вече на екран, домъчня мииииии! Pensive


П.П. Малко страничен въпрос - някоя от вас случайно да гледа Mucize Doktor? Бях гледала само първа серия, снощи и днес реших да попрегледам напред, и много ми допадна сериалчето. Blue Heart

# 642
  • Мнения: 28 085
Тинче, гледай "Доктор Чудо", няма да съжаляваш. yes

Това вероятно всички го мислят - "Още с появяването на Ейлюл, Демир трябваше да каже на Селин, и точка.", но как щяха да направят 3-4 серии повече, в очакване на драмата. Сценаристите все към нея ги влече, да има рев, истерии, припадъци. От време на време се сещат, че снимат романтична комедия, но комичното почти се изгуби. ooooh!

# 643
  • Мнения: 8 989
Сценаристите зациклиха истина е,но мисля,че първо ще дадат шанс със смяна на денят
Нещо от мен


# 644
  • Мнения: 1 732
Добро утро и успешна седмица, момичета! Още снимки от представянето .Този албанец е качил всичко,което успяхме да видим ..


И една статия за 17 серия.
Скрит текст:
🔴 Статья-анализ 17-ой серии #HerYerdeSen от турецкого автора - Шеймы Булут.

» GÜN BATIMI SENFONİSİ [тур. «Симфония Заката»]

У вас есть список дел перед смертью? У меня есть. Жизнь слишком коротка, нужно жить красотами. Особенно, если вы можете разделить эти красоты со своей второй половиной, вы будете одним из самых счастливых людей в этом мире. Вместе с Демиром Селин осуществила свою давнюю мечту — наблюдать наступление заката с любимым человеком. Я как-то читала в книге, что если вы можете коснуться мечты человека, вы получите своё место на линии судьбы. По-моему, это звучит очень верно. С первого дня Демир исполнял желания, о которых Селин всегда мечтала. Сначала он стал Питером Пэном, затем исполнил с ней вальс, которого она никогда не делала при лунном свете, и теперь он смотрел на закат вместе с ней. Не знаю, известен ли вам способ лучше выразить слова: «Я люблю тебя», чем этот. Как говорит Демир: «Для влюбленного нет ничего важнее его любви». Красота любви заключается в таких деталях. Если ты делаешь решительные шаги к своему будущему с тем, кого любишь, если ты уверен в своей любви - всё остальное кажется мелочами.

Демир так счастлив в мире, который он построил с Селин, что он старается отгородиться стенами от всего плохого, что может угрожать его счастью. Когда Демир увидел Эйлюль в доме, куда он шёл с радостью, мы заметили, что все его черты лица резко изменились, а глаза накрыла пелена страха. Последнее, чего он хочет, так это чтобы этот кошмар прошлого приходил и разрушал его изнутри. Поэтому каждый раз, когда Демир видит Эйлюль рядом с Селин, он становится ещё более суровым, чем он есть. Эйлюль действительно не верила, что Демир сможет полюбить кого-то другого, пока он не сказал ей: «У меня не будет проблем с Селин из-за тебя. Я просто не хочу, чтобы Селин расстраивалась» и «Да, я влюблён». Услышанная правда поразила её словно удар молнией. Демир находится под влиянием её присутствия, не потому что у него до сих пор остались чувства к ней, а потому что он боится причинить боль Селин.

Эйлюль не понимает, что причиной координальных изменений в Демире является Селин. С её появлением он изменил своё мнение о вещах, от которых он мог бы сойти с ума ранее, поэтому я смотрю на него с восхищением. В этой серии нам показали сцену, где Демир вывел разбитую изнутри Мерве из компании. Он очень хорошо понимал кризис, который пережила Мерве, когда её бросил Бора. Он сам пережил то же самое несколько лет назад и невольно сочувствовал ей. Он предпринял шаги, чтобы залечить свои травмы, поставив себя на место другого. Он долго слушал Мерве, и даже с другой стороны экрана мы могли почувствовать, что он хочет укутать его внутреннего ребёнка, который страдал от той же боли и был отвергнут семьей. Как вы знаете, чёрный ящик Демира - это Ведат, и он открывает его не всем. Он открыл его для Мерве. У них даже не было разговора вне работы. Зная своё место в жизни Селин, Демир принял её окружение в свою жизнь и начал что-то для них делать. Он привёл Мерве к человеку, который поймёт её, чтобы ей стало лучше. Он стал ярким примером того, как любовь может раскрыть в человеке чувства, запрятанные глубоко внутри и изменить его.

Демир переживает эти изменения по собственному желанию. Каждый шаг, который он делает, мы ясно видим. Он придаёт большое значение счастью Селин, отношениям с ней и их будущему. Он каким-то образом участвует в сюрпризе Селин и дополняет его. Селин сделала ему красивый жест с катером, Демир подарил ей мечту о закате. Когда двое влюбленных мечтали вместе, Демир начал понимать, что ему пора «пустить корни». Разделяя мечту о совместном путешествии на катере, он пересмотрел преданность Селин своим корням. Она не тот человек, который может на несколько дней покинуть компанию, своих животных или свой дом. У неё нет таких мечтаний, как у Демира. Селин хочет провести всю свою жизнь с Демиром, с животными, которых она называет «мои дети», и всеми своими близкими в собственном доме. Превращая своё место в уютное гнездо, она вовлекает всех, кто появляется в её жизни в это прекрасное облако счастья. И Демир, на самом деле, делает это облако лучше с каждым своим шагом. В отсутствие Селин он украсил весь дом фотографиями, которые она сняла. Чтобы ей не было страшно, когда ей снятся ночные кошмары — он поставил на прикроватную тумбочку их совместную фотографию. Я думаю, это был лучший способ сказать: «Я всегда рядом с тобой».

Говорят, что жизнь полна чудес, и мы всегда можем увидеть это чудо, даже взглянув на Селин и Демира. Мужчина, испытываемый любовью и одиночеством всю свою жизнь и женщина, которая впервые пробует любовь борются за то, чтобы быть рядом друг с другом. Демир, возможно, и раньше влюблялся, но он не менялся и оставался таким, какой есть. У него не было корней, у него не было друзей, он не чувствовал себя кому-то принадлежащим. Именно Селин дала ему все эти чувства. Селин была женщиной, которая жила всю жизнь в страхе потерять всех близких, обвиняя себя в каждом уходе и не могла привязаться к кому-то из-за этого чувства. Поэтому она хочет воплотить свои мечты в жизнь вместе с Демиром, потому что до него у неё никого не было. Две потерянные души обрели счастье в своих сказках. Они растят свою любовь и воспитывают друг друга так красиво, что невозможно не восхищаться каждым их шагом. Например, Селин час назад говорила с девочками: «Мы не позволим мужчинам влиять на нас», а сама затем, изменив все приоритеты, побежала к своему любимому. Раньше Демир был человеком, у которого в жизни были только боль, работа и Ведат. Теперь друзья Селин стали очень ценны для него. Сближение пар на двойном свидании, связь с Мерве и Ибо — все эти факторы позволили Демиру выбраться из пузыря, в котором он скрывался от общества.

В этой серии парни снимали стресс по-мужски, а девочки ели сладости и ругали своих избранников. Я бы сказала, что здесь мы очень четко видели различия в методах борьбы с проблемами мужчин и женщин. Когда у Мерве были проблемы с Борой, а у Айды были проблемы с Ибо — женские посиделки были неизбежными. Здесь мы увидели сладость души Селин. Хотя она была единственной, у кого не было проблем с любимым, она вписалась в вечер. Это может показаться смешным для мужчин, однако это называется женская солидарность. Твоя боль - это моя боль. Селин вместе со всеми поклялась, что будет держаться на расстоянии от своего любимого, если это будет необходимо. Это были моменты, когда я много смеялась над Селин. Я мысленно шутила: «Посмотрим, сколько часов ты продержишься!». Ранее я упомянула о приоритетах, которые вы можете увидеть невооруженным глазом. Когда все успокоились и легли спать, тоска в ней перевесила, и она побежала к Демиру.

Селин неоднократно жертвовала своими отношениями ради друзей и чуть не потеряла Демира. В этот раз когда он позвонил ей со словами: «Возвращайся домой», она не стала обижать его. Однако, Селин до сих пор не до конца понимает счастье, которое появилось в её жизни, и поэтому она боится и постоянно убегает. В какой-то момент она думает, что вот-вот может проснуться ото сна. Я думаю, именно поэтому она не может полностью открыть себя, несмотря на то, что они прошли первые фазы в их отношениях.

Общи условия

Активация на акаунт