Подтискане на либидо

  • 1 315
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Извинявам се, ако това не е правилното място за мен и моят въпрос. Пиша тук, защото този форум ми се стори най-надежден.
Мъж съм на 18 г. и моят проблем е повишеното до патологична степен либидо, което ми пречи на концентрацията и нормалния начин на живот. От възрастта е най-вероятно, това явно е основната причина. От обща култура и от допълнителна информация от интернет зная, че бромът действа като унищожител на либидото. Както може би и вие знаете или сте чували, на войниците в казармата навремето са слагали бром в чая и са служели спокойно без да бъдат терзани от нагона. И да премина към въпроса - откъде може да се купи бром, под каква форма се продава - течност или хапчета, дава ли се без рецепта, как се употребява и какви могат да бъдат страничните ефекти, ако има вероятност от такива.
Благодаря предварително.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Нещо не ми звучиш като 18-годишен...

# 2
  • Мнения: 2
Кое Ви кара да се съмнявате в моята възраст? Това, че няма нищо споменато за Планета Пайнер, дискотеки и алкохол ли? Може и да не ми отговаряте (и по-добре даже), защото това не е по темата. Не знам и защо изобщо се включвате с коментар, който няма нищо общо с питането, но както и да е. Пък и за какво ми е да лъжа за възрастта си.
Обръщам се към Вас в учтива форма, защото не Ви познавам.

# 3
  • Монреал
  • Мнения: 1 384
Мъж съм на 18 г. и моят проблем е повишеното до патологична степен либидо, което ми пречи на концентрацията и нормалния начин на живот. От възрастта е най-вероятно, това явно е основната причина. От обща култура и от допълнителна информация от интернет зная, че бромът действа като унищожител на либидото. Както може би и вие знаете или сте чували, на войниците в казармата навремето са слагали бром в чая и са служели спокойно без да бъдат терзани от нагона. И да премина към въпроса - откъде може да се купи бром, под каква форма се продава - течност или хапчета, дава ли се без рецепта, как се употребява и какви могат да бъдат страничните ефекти, ако има вероятност от такива.
Бъди нормален мъж и разтоварвай напрежението с ръчни средства, щом нямаш достъп до жени. Високото либидо на младежите е една от основните причини да просъществуваме като вид въпреки ранната смъртност в миналото.
Не подтискай, а разтоварвай! Природа.

Последна редакция: чт, 08 авг 2019, 01:56 от zemonti

# 4
  • София
  • Мнения: 38 476
Това е към 50 г човек, който вероятно иска да сложи бром в сока на някой тийн.
Сечено!
Няма бром! Оправяй се.

# 5

Общи условия

Активация на акаунт