Дългото чакане след трансфер - Тема 77

  • 52 066
  • 721
  •   3
Отговори
# 660
  • Мнения: 337
Много е изнервяща цялата ситуация. Лично аз, като ме боли корема - зле, като не ме боли - сега защо не ме боли. Ако беше естествено забременяване, много от въпросите и неразположенията нямаше да ги има. По цял ден се чудя дали става нещо в корема ми, правилно ли се развива, ще стигна ли до края? Живота ме е поставял в доста стресови ситуации, но по голям стрес от този не съм изживявала... На моменти ми идва да зарежда всичко и просто да се радвам на живота. На втори брак съм, ако мъжа ми не беше най добрият човек който съм срещала никога не бих си го причинила.

# 661
  • Мнения: 301
Ехо как сте бъдещи мами
Лежите ли?

# 662
  • Sofia
  • Мнения: 417
Ехо как сте бъдещи мами
Лежите ли?
Аз не съм лежала изобщо... лошичко ми е, кръвното си прави каквото иска... и така 😖  чакам да мине и теста в понеделник за да се успокоя и да знам, че си заслужава да търпя всичко това...

# 663
  • Мнения: 337
Мен пък ме боли корема, кръста и бъбреците. Чакам деня за прегледа, да видя какво става Dizzy Face Чакай теста, чакай преглед, чакай сърчице... Чакаме, чакаме дай боже финала е успешен.

# 664
  • Мнения: 92
Аз лежа и през 3-4 часа гъча но-шпа, че яко ме прорязва, чак ми изтръпва едното бутче. Grinning

# 665
  • Мнения: 471
Като четох във форума за клиниките в Истанбул ми се вижда много адекватно изследването на ембрионите и чак тогава да ги трансферират. Ембеиоложката в клиниката в София ми каза по въпроса, че тук не сме били добри в тези изследвания и често след това самите ембриони се прецаквали. Много е сложно това цялото нещо. Бичат на нашето време. Да се молиш да забременееш по тези безумно начини с ин витро и кво ли не...

# 666
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз лежа и през 3-4 часа гъча но-шпа, че яко ме прорязва, чак ми изтръпва едното бутче. Grinning
През 3-4 часа е много да пиеш но-шпа

# 667
  • Мнения: 574
Много харесах темата със седмиците и исках да се включа като чакаща след трансфер.Но за съжаление мъките ми продължават ,отново съм на нулата .Отказах трансфера ,попаднах на безкруполен и нагъл кординатор ,решил  да оправя финансовото състояние на клиниката .

Последна редакция: сб, 26 окт 2019, 23:41 от EL777

# 668
  • Мнения: 92
Nandin, не смятам, че е много по едно хапче през 3-4 часа, както и да го смяташ повече от 4 на ден не се взимат, все пак аз и спя Grinning

# 669
  • Мнения: 337
Как се смята в коя седмица си бременна, при инвитро оплождане?

# 670
  • София
  • Мнения: 10 642
Как се смята в коя седмица си бременна, при инвитро оплождане?
Като при нормално забременяване - по ПРМ, може да има разлика 2-3 дни, което не е от значение. Ако държиш много на точността, връщаш 2 седмици от пункцията и взимаш тази дата за  ПРМ

# 671
  • Мнения: 3 124
По официално за документи и прегледи си гледат ПРМ, но иначе имаше един сайт, който ти изчислява термина по пункция и на кой ден колко дневни са върнали☺
http://www.yourduedate.com
Ето го.

# 672
  • Мнения: 337
Много благодаря Simple Smile

# 673
  • Мнения: X
Някоя от Вас правила ли си е домашен тест преди кръвния? Мисля си, че и първият трябва да покаже на 7/8 ден от трансфера.

# 674
  • Мнения: 3 124
При резултат от кръвен на 9ти ден на петдневни -176 , уринарен тест от ибей с чувствителност 10 беше супеееер бледа черта. Разчитам на кръвните.

Общи условия

Активация на акаунт