ОКТОМВРИйски мами 2019 - тема 7

  • 22 490
  • 742
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 728
При мен от една седмица се появиха едни бодежи отвътре явно вече бебето тежи на шийката, бебо е застанал в позиция ама сега имам чувството че ще вземе да изпадне😂. Много се уморявам и 20мин права не мога да стоя на крака и вече все едно маратон съм пробягала. Отделно така хубаво ми блъска белия дроб че немога да дишам докато не си махне краката оттам😁. Нощем немога да спя по гръб че мн ми е неудобно, но пък на него така му е най-широко, опитам ли да се завъртя на някоя страна много си ме боли самия корем от тежестта, че всичко качено е само там, та спя уж на една страна по цяла нощ. И няма ставане на сутринта. Та  отсега май само ще се оплакваме че нещо боли😁

И аз съм така. Толкова ми е голям,тежък и опънат корема,че си мисля,че няма да дочакам 9ти месец...
Нашата кошарка пристигна днес. Сега трябва да се сглоби,но кога ще намери мм време не се знае..такова спокойствие,а аз все мърморя,че няма време.

Последна редакция: сб, 31 авг 2019, 16:17 от vesenceto_85

# 661
  • Мнения: 354
Vesenceto_85  ние я сглобихме, имаме и много малко дрехи като за начало😁 аз все мрънках да почнем по-рано ама кой да слуша... А сега толко ми тежи и ми се стяга корема, че немога да пътувам и да ходя повече от половин час. Днес дадох зор на ММ да ходим да взема нощница и други неща за болницата поне да съм готова и на бебо взех една залъгалка и кознетиката поне. И аз мисля че няма да дочакам термин а психически колкото и да ме боли и тежи не съм готова за пустото раждане😂😂

# 662
  • Мнения: 4 012
Явно днес е от тези дни,вчера бях много добре щом и две разходки правих,днес съм като пребита,станах изморена,цял ден ме боли пубиса и имам чувството че ще родя всеки момент,корема тежи,цял ден се търкалям в леглото като утрепана съм ...

# 663
  • Белгия
  • Мнения: 511
Хей, момичета. Аз пък чувствам умора, но не ми е някак си извънредна и непоносима. Всеки ден още си ходя до офиса и обратно с колелото. После готвя с кеф и разхождаме кучето в една близка горичка.
След три седмици излизам в отпуска до след раждането и направо се чудя какво ще правя по цял ден..
А също така, имам и „проблем” - другата седмица съм на сватба и нямам идея каква рокля и откъде да взема... То е ясно, че ще е само за един път (ако налуча нещо без финтифлюшки може и за още няколко пъти до края на бремеността), така че не ми се харчат много пари.. А къде да ги търся тея евтини полу-официални рокли за бременни, даже нямам и на идея..

# 664
# 665
  • Мнения: 4 198
Soonmama имат много хубави неща, доста съм доволна, наскоро си поръчах една рокля Simple Smile бях си поръчала по-голям размер, смених я, доста бързо я получих, не платих нищо за смяната, качеството на роклята е супер... не ми стои като на модела, де, ама те не са виновни за това Grinning , друг сайт за който се сещам е eviza.bg, но него не съм го пробвала

# 666
  • София
  • Мнения: 626
Аз взех няколко рокли за небременни от случайни магазинчета. Просто избираш модел, който се разкроява или има еластичност от под бюста надолу. Нося дори 2 прави рокли от еластично трико от преди бременността и са ми супер удобни.

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Хора, ще откача. Това голямото ми дете е супер разчовечено. Една минута не може да си почине човек, постоянно влиза /излиза от стаите, говори, пита, търси си нещата, залепена е като реша да изляза - досадна работа. Викам с пълно гърло тука откакто си дойде от Бг. Не е истина колко е неразбрана на 8 год! Повече ваканции в
БГ не!!! Вашите слушат ли....?

# 668
  • not found
  • Мнения: 581
Аз рокли си взех 2 бр. още в началото на бременността - едната е плисе като трапец , другата е трико на бюста, а надолу е свободна и двете ги взех за абитуриентски и си ги нося цяло лято . Ще мога да ги нося и другата година . И си взех една за вкъщи от лидл бяха пуснали преди време ,отделно имам дълъг клин . Но за дрехи бях казала , че за бременни за дрехи пари  не давам , с баткото си бях накупила 100 неща за сума ти и пари и след като родих не можех изобщо да ги нося .
Джозефин , нашия батко вече има нужда от лично време , като му кажа , че съм изморена и ми се спи ме оставя , понякога си лежи до мен и си играе на телефона , понякога си седи в стаята . За мрънкането си е мрънкач , аз съм му виновна , че Земята се върти Hug понякога ми е смешно , понякога ме дразни , гледам последно време да не му викам , а да го действам хитро . Кресна ли му и всичко се рсзваля , обаче ако си го въртя се поддава Sunglasses Много ми е трудно предвид изнервеността ми , но се старая хем за него е по- добре хем за мен Hug Но в къщи си има правила на които много държим , обяснявам му , че съм бременна и имам нужда от много сън , децата нямат представа как се чувстваме ние и за тях сме мрънкачки дето все им се спи , не стават за игра и общо взето само се оплакват . Какво пък толкова , носим само едно бебе в коремите си / някои по 2 или повече/:hugs: Обяснявай на детенцето , ти си неговата майка и въпреки , че е на 8 има нужда да говорите , да играете или каквото и да е . А и след ваканция в Бг и не само , след каквато и да е ваканция без мама и тати целия график остава в миналото , децата лесно придобиват лоши навици Grinning Миналата година синът ми след лятната ваканция беше тотално различен - отговаряше ми , не му пукаше , в училище започна зле ... само защото му бяха ппзволили да си прави каквото си пожелае Confused Но го вкарахме в пътя , само търпение имаи Hug

# 669
  • Мнения: 728
Момичета,много ми е притеснено. Късния следобед правихме секс с половинката,/милия стоя на сухо една седмица,защото много ми тежи корема/,но след това имаше и аз незнам кръв ли е,какво е-розово зацапване. За пръв път ми се случва,цяла бременност си правим секс без проблем.Сега след малка нужда като се изтривам малко по-навътре има малко,иначе по ежедневната превръзка няма нищо. С огледалото нищо не можах да видя,а лекаря ми е в отпуск цяла седмица. Имам час чак за 11.09.
Бебко си шава като цяла,активен е,но много се уплаших..

# 670
  • Мнения: 1 472
Някой може ли да ми препоръча магазин за Пловдив, където мога да разгледам на живо детски колички, по възможност с по-богат избор на модели...?!
До колко кг количка се приема за лека, че нали било важно да е и лекичка Blush

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Благодаря за думите Golden Carnival! Дано хванем пътя. Тук остава 1 ден до училище!! Уж има желание да ходи и да е сериозна...да видим.

# 672
  • Мнения: 102
Някой може ли да ми препоръча магазин за Пловдив, където мога да разгледам на живо детски колички, по възможност с по-богат избор на модели...?!
До колко кг количка се приема за лека, че нали било важно да е и лекичка Blush

Ние нашата я взехме от Малечко на карловско шосе и до утре има 20% намаление на всичко, също избор имаше на голямоконарско шосе още един магазин мисля че се казваше макс нещо си, там има и за велосипеди и за колички, във Вис виталис също имаше доста колички, а в Хиполенд имаше много малък избор. В Тракия имало още някакъв, но ние така и не ходихме да разгледаме и там. Като цяло в Пловдив няма много голям избор поне от това което аз видях.

# 673
  • Мнения: 4 012
Vesenceto,не се шашкай,може да е някое капилярче,блазе ви че сте си активни,ние до седмия правихме,въпреки че му беше неудобно,но след като лежах за задържане ми казаха ако правя да не свършвам и да не натоварвам матката,и то в този случай за мен се губи цялото удоволствие..криво ми е но ще издържа до пълно възстановяване..
Иначе това ще ми е първо дете,Незнам как ще удържам баби и дядовци да не разглезват,особено майка ми която от сега се размазва докато говори за него....

# 674
  • Мнения: 728
Абе не се шашкай,ама...как да стане?
Реве ми се ,ама се сдържам,че сме на гости,но само аз си знам какво ми е в ума. Много ме е страх.

Общи условия

Активация на акаунт