ОКТОМВРИйски мами 2019 - тема 7

  • 22 445
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 375
Абе не се шашкай,ама...как да стане?
Реве ми се ,ама се сдържам,че сме на гости,но само аз си знам какво ми е в ума. Много ме е страх.
Ставаш и отиваш на лекар! Няма какво да го мислиш и да питаш тук. Един преглед и да се успокоиш. С предната бременност имах няколко случая на кървене и това дали правим секс винаги е било първия въпрос на доктора. И преди и сега се въздържаме, а имаме и лекарска забрана. Ще наваксваме някога😉😱😁

# 676
  • Мнения: 728
Абе не се шашкай,ама...как да стане?
Реве ми се ,ама се сдържам,че сме на гости,но само аз си знам какво ми е в ума. Много ме е страх.
Ставаш и отиваш на лекар! Няма какво да го мислиш и да питаш тук. Един преглед и да се успокоиш. С предната бременност имах няколко случая на кървене и това дали правим секс винаги е било първия въпрос на доктора. И преди и сега се въздържаме, а имаме и лекарска забрана. Ще наваксваме някога😉😱😁

Ставам и отивам,но е в отпуск цяла седмица и извън страната,а други няма на близо...това е тъпото в малкия град.

# 677
  • Мнения: 139
vesenceto, Някой спешен център няма ли наблизо да те прегледат ?

# 678
  • Мнения: 728
Утре евентуално някъде във Варна,която ми е на час път. При нас няма....

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Аз кървих на талази , без секс , направо бльок си каза и цяла превръзка свежа червена кръв. В болницата ми взеха кръв и ме оставиха за наблюдение без никакво лекарство. За 2 дни стана кафяво. Още 2 седмици се точи кафяво яко и през това време ми изписаха да си купя витамин Ц. Пийни и ти един витамин ц, той спомага да спре кръвта и при обилен цикъл май също това се пиеше. Няма 1 бр да ти навреди. Искай от домакините. Съдчета се пукат и като хич не остава на превръзката, не се ошашквай.

# 680
  • Мнения: 4 094
Може да имаш гъбички или някакво възпаление и да е от това... На мен така ми се е случвало няколко пъти преди да забременея да има кръв, особено ако съм била дълго време на сухо Grinning Отделно преди няколко месеца аг ми взимаше микробиология и понеже беше един стар дядо и беше много груб, по инструмента там имаше кръв и доста се уплаших тогава и аз.... 

# 681
  • not found
  • Мнения: 581
Весенцето , ти не беше ли от Добрич ? Звъни утре сутринта на Стоилов , не вярвам да те върне , обясни му ситуацията каква е по телефона , много е разбран и човечен Hug
Ако не пали колата и към Варна , най- малкото да се успокоиш , тук поне има кой да те види .

# 682
  • Мнения: 728
Нее,от Каварна съм,ходя в Добрич на прегледи. Благодаря Ви, ще видим утре как ще е.

# 683
  • Мнения: 3 231
Josefin, моят цяла ваканция е с нас и се майтапим, че дори мозъкът му е в почивка. Просто тялом и духом излезе във ваканция това дете - забрави за поведение, обноски, да мисли, да се облича...върна се в яслена група 😂 А какво остава за твойто след глезнята от родата? Стискай зъби. Скоро пак ще влязат в релси. Надявам се!

Веси, палчета утре за прегледа!

# 684
  • Мнения: 989
Здравейте! На някоя от вас дали са й предписвали по 2 таблетки Сорбифер дневно или всички пиете по 1 табл. дневно?

# 685
  • Мнения: 469
Aз пия 2, една сутрин и една вечер, в коюбинация са ми , също така, с билкова кръв.

# 686
  • Мнения: 51
Момичета, след преглед АГ ми каза, че бебето е слезнало много ниско долу, да си почивам малко повече (аз по принцип почивам от самото начало), да не пия вече но шпа, защото изглаждал шийката и това беше. Сега съм в 34+4 и се притеснявам да не тръгне да излиза. Някой със подобен проблем?

# 687
  • Мнения: 236
Момичета, след преглед АГ ми каза, че бебето е слезнало много ниско долу, да си почивам малко повече (аз по принцип почивам от самото начало), да не пия вече но шпа, защото изглаждал шийката и това беше. Сега съм в 34+4 и се притеснявам да не тръгне да излиза. Някой със подобен проблем?

Да, аз съм със същият проблем от четвъртък, дори лежах до днес в болница на вливки и антибиотик, аз съм 34+5.
Антибиотика ми го пуснаха заради обилно вагинално течение, но чиста микробиология. А бебчо е влезнал в малкият таз, сега до 26,27/09 трябва да лежа, защото имам и постоянни безболезнени контракции.
Днес помолих лекарят да ми го покаже къде точно му е главата и той ми показа триъгалника ми, точно преди срамната кост🤯
Каза, че тръгнат ли контракции с болки ще тръгне и родов процес, така, че съм като заредена бомба, а трябва да удържа до 38с.
Ти имаш ли контракции?

# 688
  • Мнения: 90
Момичета, след преглед АГ ми каза, че бебето е слезнало много ниско долу, да си почивам малко повече (аз по принцип почивам от самото начало), да не пия вече но шпа, защото изглаждал шийката и това беше. Сега съм в 34+4 и се притеснявам да не тръгне да излиза. Някой със подобен проблем?

Да, аз съм със същият проблем от четвъртък, дори лежах до днес в болница на вливки и антибиотик, аз съм 34+5.
Антибиотика ми го пуснаха заради обилно вагинално течение, но чиста микробиология. А бебчо е влезнал в малкият таз, сега до 26,27/09 трябва да лежа, защото имам и постоянни безболезнени контракции.
Днес помолих лекарят да ми го покаже къде точно му е главата и той ми показа триъгалника ми, точно преди срамната кост🤯
Каза, че тръгнат ли контракции с болки ще тръгне и родов процес, така, че съм като заредена бомба, а трябва да удържа до 38с.
Ти имаш ли контракции?
Според мен не се шашкай толкова и по рано да родиш не би трябвало да е проблем важното е да влезем в 9тя месец.

# 689
  • not found
  • Мнения: 581
А усещането по- различно ли е като е ниско долу? Аз понякога така го чувствам , че все едно ще изпадне Anguished на 05.09 съм на лекар и ще видим .

Общи условия

Активация на акаунт