Всякакви въпроси относно пералнята - тема 6

  • 36 944
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
Здравейте! Имам сериозна нужда от помощ. Търся си пералня с инверторен мотор, цена до 650 лв. макс и най-сериозното ми изискване е да има по-кратка програма (по-малко от 50 мин. ) , която да пере на 40 градуса. Колкото повече чета и разглеждам, толкова повече се обърквам. Приемам всякакви предложения и най-вече държа на кратката програма, писна ми да пера дрехи по час и половина-два при положение, че са носени веднъж. Отделно ще си пада пране, защото сме с малко дете, та търся нещо сравнително евтино и издържливо (ще залагам и на удължена гаранция, ако има как) Предварително благодаря за помощта и отделеното време!

# 16
  • Мнения: 1 043
Благодаря ви от магазина им ни насочиха към тези модели, но реших да попитам и вас. 🤗

Има и по-бюджетни модели на Miele и такива, които са на промоции в самите магазини за по 1300-1500лв. програмите им са същите, просто нямат автоматичното дозиране на препарат, вие си преценете дали да давате повече пари.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 555
Здравейте! Имам сериозна нужда от помощ. Търся си пералня с инверторен мотор, цена до 650 лв. макс и най-сериозното ми изискване е да има по-кратка програма (по-малко от 50 мин. ) , която да пере на 40 градуса. Колкото повече чета и разглеждам, толкова повече се обърквам. Приемам всякакви предложения и най-вече държа на кратката програма, писна ми да пера дрехи по час и половина-два при положение, че са носени веднъж. Отделно ще си пада пране, защото сме с малко дете, та търся нещо сравнително евтино и издържливо (ще залагам и на удължена гаранция, ако има как) Предварително благодаря за помощта и отделеното време!

С такъв бюджет и толкова изисквания освен някое beko.Кратка програма обаче на 40 градуса не знам дали ще намерите лесно,ако изобщо намерите...Повечето кратки перат на 30 градуса.

# 18
  • Мнения: 4 744
Аз имам АЕГ, има бутон с функция намаляване времетраенето на програмата на 1/2. Всички програми независимо на колко градуса са, мога да намаля наполовина. Търсете такава функция и ще имате кратка програма на 40 градуса.

# 19
  • Мнения: 11 445
Е какво ще се изпере за 10 минути!? - препаратът даже няма да се разтвори..?

# 20
  • гр. София
  • Мнения: 4 735
Здравейте! Имам сериозна нужда от помощ. Търся си пералня с инверторен мотор, цена до 650 лв. макс и най-сериозното ми изискване е да има по-кратка програма (по-малко от 50 мин. ) , която да пере на 40 градуса. Колкото повече чета и разглеждам, толкова повече се обърквам. Приемам всякакви предложения и най-вече държа на кратката програма, писна ми да пера дрехи по час и половина-два при положение, че са носени веднъж. Отделно ще си пада пране, защото сме с малко дете, та търся нещо сравнително евтино и издържливо (ще залагам и на удължена гаранция, ако има как) Предварително благодаря за помощта и отделеното време!
Вижте в края на предишната тема. Дала съм линк на пералня АЕГ, която купихме наскоро. Мисля, че покрива изискванията ви. Не мога в момента да дам подробности.

# 21
  • Мнения: 2 495
Здравейте! Имам сериозна нужда от помощ. Търся си пералня с инверторен мотор, цена до 650 лв. макс и най-сериозното ми изискване е да има по-кратка програма (по-малко от 50 мин. ) , която да пере на 40 градуса. Колкото повече чета и разглеждам, толкова повече се обърквам. Приемам всякакви предложения и най-вече държа на кратката програма, писна ми да пера дрехи по час и половина-два при положение, че са носени веднъж. Отделно ще си пада пране, защото сме с малко дете, та търся нещо сравнително евтино и издържливо (ще залагам и на удължена гаранция, ако има как) Предварително благодаря за помощта и отделеното време!
Моята е Беко,има такава програма-казва се Aqua 40гр.,продължителността е 40 мин.Отделно има още две по кратки Short   и  Daily Express,но са още по-кратки-някъде по 15-20 мин.,не съм ги ползвала все още,не ми се е налагало.
Като я купувахме,някъде към 600 лв й беше цената,вижте в сайта на Технополис

# 22
  • Мнения: 5 833
Не зная какъв е проблемът, ако се пере час-час и половина. Освен ако не бързаш за някъде. Имам половин часова програма, 30 град., но почти никога не съм я ползвала. Що за пране е това? Моята пералня, Аристон, има бутон за съкращаване времето на същинското пране и такъв за увеличаване. Не зная колко, но не 50%.Изплакването няма как да се съкрати. Та мин. време, което ползвам е час и 16 мин. Пердета и вълна към 50 мин.

# 23
  • Мнения: 16
Много благодаря на отзовалите се за помощта, май ще се ориентирам към Беко, 40 мин 40 градуса ме устройва идеално! Искам освежаване, не сериозно пране. Иначе в момента пера предимно на час и половина програма, кратката ми е 15 мин на 30 градуса, съгласна съм, че това не е никакво пране. Хубава вечер!

# 24
  • Мнения: 6 284
И моята Бош има някаква кратка програма. Но бих я използвала единствено за дрехи които са стояли дълго в гардероба   newsm78

# 25
  • Мнения: 41
Здравейте. Може ли мнение за тази пералня https://www.tehnomix.bg/peralnya-bosch-waw32540eu ?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 555
Здравейте. Може ли мнение за тази пералня https://www.tehnomix.bg/peralnya-bosch-waw32540eu ?

Супер е Hands Plus1

# 27
  • Мнения: 5
Здравейте,
От няколко месеца имам нова пералня, но...напоследък не ми взима омекотителя от чекмеджето .Мих го, чистих го(въпреки, че беше чисто),но безуспешно.
Някакви идеи и препоръки ако имате ще съм Ви брагодарна.
Писах и в другата тема за перилни препарати с надеждата повече хора да се включат със съвети и идеи.

# 28
  • Мнения: 54
Здравейте,
От няколко месеца имам нова пералня, но...напоследък не ми взима омекотителя от чекмеджето .Мих го, чистих го(въпреки, че беше чисто),но безуспешно.
Някакви идеи и препоръки ако имате ще съм Ви брагодарна.
Писах и в другата тема за перилни препарати с надеждата повече хора да се включат със съвети и идеи.
Аз ползвам  Семана и Ленор. Обаче... Ленора май е доста гъст и него не успява да го вземе всичкия и наливам малко вода в него, още преди прането, след като го сипя. Опитайте, може да се получи.

# 29
  • Мнения: X
KA123,
почиствайте редовно и кутията за прах, най-вече решетъчните отвори,
през които водата постъпва в чекмеджето.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт