Сполучливи имитации на маркови парфюми - 30

  • 78 149
  • 753
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 028
Ре, мисля че ти беше писала, че ползваш имитацията на Парфен на Straight to Heaven by Kilian. Би ли споделила дали се доближава до оригинала, ако го познаваш?
Честно казано,като го пробвах в Съркъл,пробвах и още няколко килиански и ми стана пълна мешавица. За това не бих казала,че го познавам.  Парфенския като парфюм е много хубав и страшно траен, мъжествен,същевременно на мен ми стои мнооооого хубаво Satisfied Няма никаква сладост като повечето мъжки на Килиан (бият ми на ром,горски плодове и гориво)

ПП. Следващия път ,като минавам през Сердика мол,ще мина да го пробвам само него,че ми стана интересно дали прилича на оригинала Simple Smile

# 571
  • София
  • Мнения: 4 494
Ще се радвам да споделиш впечатленията си, след като успееш да пробваш оригинала. На мен пък магазините на Парфен са ми на много неудобни места и трябва да отида специално, за да пробвам имитацията им, а за съжаление не разполагам с много свободно време напоследък. Sad

# 572
  • Мнения: 2 028
Ще се радвам да споделиш впечатленията си, след като успееш да пробваш оригинала. На мен пък магазините на Парфен са ми на много неудобни места и трябва да отида специално, за да пробвам имитацията им, а за съжаление не разполагам с много свободно време напоследък. Sad
Ще пиша ! Simple Smile
При мен е обратното, почти всеки ден минавам покрай Парфен и за това повечето ми  имитации са парфенски Stuck Out Tongue Closed Eyes Тествам всичко интересно за мен по мнооооого пъти:)

# 573
  • София
  • Мнения: 1 195
Момичета, поръчах от Гиза три имитации под формата на масла и сега не мога да се сетя в какво съотношение се разреждаха. Търсих назад в темите, беше коментирано, но нещо не мога да открия. Помагайте. Hands Pray

# 574
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
На парфюми ли ще ги правиш? Ако да, сподели после, че и аз имам 3 масла и си седят. Blush

# 575
  • София
  • Мнения: 4 494
Могат да се разредят с етилов спирт 1 част парфюмно масло : 3 части спирт.

# 576
  • София
  • Мнения: 1 195
На парфюми ли ще ги правиш? Ако да, сподели после, че и аз имам 3 масла и си седят. Blush
Да. Ще кажа после какво се е получило.
Могат да се разредят с етилов спирт 1 част парфюмно масло : 3 части спирт.
Много благодаря Heart Eyes

# 577
  • Мнения: 86
Здравейте! Издирвам два парфюма и тайничко се надявам да имат аналог ( макар, че се съмнявам). Бих била изключително благодарна, ако ми помогнете. Първият е- Baccarat Rouge 540  а вторият- Burberry Her.

# 578
  • Мнения: 2 032
Първият няма имитация, поне не сред марките, предлагани на нашия пазар, вторият погледни на Мартинез и Заг, аз лично предпочитам на Заг, струва ми се една идея по-близък и на дрехи е страшно траен.

# 579
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Първият няма имитация, поне не сред марките, предлагани на нашия пазар, вторият погледни на Мартинез и Заг, аз лично предпочитам на Заг, струва ми се една идея по-близък и на дрехи е страшно траен.
При мен пък е точно обратното. Burberry Her на Мартинез е много шлейфов и траен /усещах го на другия ден, дори след душ/. Пробвах и Burberry Her на Заг , но беше осезаемо по нетраен /2-3часа го усещах само/. Затова трябва да се тества.

# 580
  • Мнения: 2 028
.......Burberry Her на Мартинез е много шлейфов и траен /усещах го на другия ден, дори след душ/. ........
И при мен. И понеже не ми хареса,само него надушвах цял ден само от едно пръсване на китката Close

# 581
  • Филибето
  • Мнения: 1 046
Здравейте! Издирвам два парфюма и тайничко се надявам да имат аналог ( макар, че се съмнявам). Бих била изключително благодарна, ако ми помогнете. Първият е- Baccarat Rouge 540  а вторият- Burberry Her.
Този е близък до Бакара и излиза на добри цени из нета понякога. Струва ми се и по-носим като че ли. Бърбари не познавам.
https://www.fragrantica.com/perfume/Ariana-Grande/Cloud-50384.html
Имитации не знам дали имат.

# 582
  • Мнения: 2 032
На кожа и на Мартинез и на Заг не са ми много трайни, 3 часа максимум, но на дрехи Заг ми стои с дни. На Мартинез не съм пръскала обаче на дрехи, затова не ми е обективно мнението в това отношение, на кожа обаче нищо тяхно не ми е трайно, не знам защо, а имат интересни предложения. Други също са споделяли, че са им нетрайни, но има и много доволни, така че пак опира до собствена химия с парфюма. Най-добре е, ако има как лично да се пробва , но това всички си го знаем. Simple Smile

# 583
  • Мнения: 86
Здравейте! Издирвам два парфюма и тайничко се надявам да имат аналог ( макар, че се съмнявам). Бих била изключително благодарна, ако ми помогнете. Първият е- Baccarat Rouge 540  а вторият- Burberry Her.
Този е близък до Бакара и излиза на добри цени из нета понякога. Струва ми се и по-носим като че ли. Бърбари не познавам.
https://www.fragrantica.com/perfume/Ariana-Grande/Cloud-50384.html
Имитации не знам дали имат.
 
Прегледах го този, но не ми вдъхна много доверие. Все пак ще го проверя. Благодаря!

# 584
  • Мнения: 86
Първият няма имитация, поне не сред марките, предлагани на нашия пазар, вторият погледни на Мартинез и Заг, аз лично предпочитам на Заг, струва ми се една идея по-близък и на дрехи е страшно траен.
На Мартинез го открих и поръчах вече, но на Заг не се ориентирам. Прилича ми на Moon spark, но за по- сигурно да попитам.. извинявам се за невежеството Blush

Общи условия

Активация на акаунт