Носене на бебето в слинг и ергономична раница - 9

  • 38 564
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Boba Air е за деца над 70 см и  не е раница за продължително носене.
Няма никакъв падинг. Единствената й цел е да е максимално компактна, за да се побира във всяка чанта и да може винаги да имате под ръка носилка за спешни случай.

# 646
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
В сайта на Тула има намаление. Аз поръчах Тула Стандарт вчера.

Като ми пристигне Ergobaby Original има ли начин по серийния номер някъде да проверя дали е реплика?

Последна редакция: пт, 02 окт 2020, 16:05 от Мария

# 647
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Като ми пристигне Ergobaby Original има ли начин по серийния номер някъде да проверя дали е реплика?

Не. Само и единствено касова бележка от предишния собственик върши работа.

# 648
  • Мнения: 1 099
Здравейте! Нещо не мога да се спогодя с Ергобейби Адапт... Как точно трябва да е разположен коланът на кръста? Къде? Колкото и да го нагласям и стягам, като сложа бебето се изсулва и предната част на колана доста надолу пада. Отделно на презрамките отзад закопчалката (която ги свързва) едвам я стигам да я закопчая/разкопчая - така ли са всички раници?  И самите презрамки постоянно ми падат настрани. Дали правя нещо погрешно? Благодаря!

# 649
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Здравейте! Нещо не мога да се спогодя с Ергобейби Адапт... Как точно трябва да е разположен коланът на кръста? Къде? Колкото и да го нагласям и стягам, като сложа бебето се изсулва и предната част на колана доста надолу пада. Отделно на презрамките отзад закопчалката (която ги свързва) едвам я стигам да я закопчая/разкопчая - така ли са всички раници?  И самите презрамки постоянно ми падат настрани. Дали правя нещо погрешно? Благодаря!

Така както го описвате досна неща не са както трябва.
Коланът трябва да е добре стегнат на ниво малко под (или около) пъпа ви, като отпред и отзад трябва да е на една равнина. Коланът трябва да е толкова затегнат, че да не може да прекарате ръка междъ него и вас.
 Ремъкът между презрамките се движи нагоре надолу по презрамките и може да го нагласите така, че да ви е удобно. Също така трябва да е стегнат толкова, че да не ви се свличат презрамките.
Опитайте се да я нагласите и пуснете снимка, зада може да ви дадем още препоръки.

# 650
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 823
Досега носих дребното в слинг. Но вече е за раница. Сега е 7++, 70см и 6800гр, изглежда кльощава , за разлика от майка си (174 на 95кг).
Много е подвижна и за секунди е права в кошарата си. Не седи стабилно сама. Носене ще има предимно до магазина. Мисля, че предпочитам твърд стабилен широк колан. Нямам време за консултация.  Огледах се в сайта на Тула. Tula Standard CarrierCoast Mason, това ми хвана око. Светла или тъмна? Допълнително лумбална опора? Ще съм благодарна за всяко мнение!

# 651
  • Мнения: 1 099
Здравейте! Нещо не мога да се спогодя с Ергобейби Адапт... Как точно трябва да е разположен коланът на кръста? Къде? Колкото и да го нагласям и стягам, като сложа бебето се изсулва и предната част на колана доста надолу пада. Отделно на презрамките отзад закопчалката (която ги свързва) едвам я стигам да я закопчая/разкопчая - така ли са всички раници?  И самите презрамки постоянно ми падат настрани. Дали правя нещо погрешно? Благодаря!

Така както го описвате досна неща не са както трябва.
Коланът трябва да е добре стегнат на ниво малко под (или около) пъпа ви, като отпред и отзад трябва да е на една равнина. Коланът трябва да е толкова затегнат, че да не може да прекарате ръка междъ него и вас.
 Ремъкът между презрамките се движи нагоре надолу по презрамките и може да го нагласите така, че да ви е удобно. Също така трябва да е стегнат толкова, че да не ви се свличат презрамките.
Опитайте се да я нагласите и пуснете снимка, зада може да ви дадем още препоръки.

Много благодаря! Утре ще пробвам пак.

# 652
# 653
  • Мнения: 358
Досега носих дребното в слинг. Но вече е за раница. Сега е 7++, 70см и 6800гр, изглежда кльощава , за разлика от майка си (174 на 95кг).
Много е подвижна и за секунди е права в кошарата си. Не седи стабилно сама. Носене ще има предимно до магазина. Мисля, че предпочитам твърд стабилен широк колан. Нямам време за консултация.  Огледах се в сайта на Тула. Tula Standard CarrierCoast Mason, това ми хвана око. Светла или тъмна? Допълнително лумбална опора? Ще съм благодарна за всяко мнение!

Аз нося с Tula Standart Cost Beyond.И аз ползвах слинг и след него директно в раницата.

След два месеца ползване, миналата седмица чак поръчах лумбалната опора.Определено намирам разлика.Много ми е удобно.

Аз също не съм правила консултация,нямам и база за сравнение с други ерго ранички.Абсолютно само след четене в темата реших да я поръчам и съм супер доволна.Всеки ден я ползвам, и на по-дълги разходки, и когато е неспокоен юнака, супер гот му е и на него.В 8 от 10 случая заспива 😀

# 654
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Сега разбирам за тази лумбална опора и ме е яд, че не я поръчах с раницата.

# 655
  • Мнения: 758
Аз я купих от сгушени, ако не Ви се чака доставка, може да минете и да вземете от там.

# 656
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Аз съм от Бургас и не знам дали мога от тук да си купя. Но не ми е спешна, раницат ще дойде във вторник. Просто, ако знаех нямаше да плащам доставка, но нищо. 🙂 Ще я поръчам, че съм с две дискови хернии и гледам много да си щадя кръста.

# 657
  • Мнения: 758
Много се усеща разликата. Определено си заслужава, особено при такива състояния, каквито описвате.

# 658
  • Мнения: 358
И аз поръчах опората от Сгушени, дойде за ден Simple Smile

# 659
  • София, България
  • Мнения: 3 550
Момичета, в групата Бебе в Слинг във фейсбук съм пуснала едно Lenny Upgrade на ДИП, зелена с динозаври. Ако някой иска може да участва, за спечелване, останаха 9 номерчета свободни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт