Носене на бебето в слинг и ергономична раница - 9

  • 38 570
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Аз никога не съм се изказвала против репликите, но когато някой пита конкретна раница реплика ли е - отговарям.
Уви, по снимки не става разпознаването.
При репликите е имало проблеми в миналото - отварящи се катарами, но реално това не е често срещано, раницата все пак си има и обезопасителен ластик, но носещият трябва да има едно на ум, ако избере такава раница.
Като цяло не съм мега фен на Ергобейби, въпреки че съм носила доста време с моделът Original.
Единствената причина да са толкова популярни е огромния им бюджет за реклама.
 Раниците им са мега плътни, груби и не особено функционални в сравнение с други марки.
Като функции и кройка, Адапт е най-смисленият им модел.

# 706
  • Мнения: 2 417
Абсолютно съм съгласна. Още бременна, преди да се информирам по-подробно за цялото нещо бебеносене, без малко да се обзаведа с една Омни 360. Бяхме в Австрия и я намерих в една верига намалена на 120Е някъде. Добре, че ми се досвидяха тогава. В последствие не ме подмина крастата и цените вече не ми бяха толкова стряскащи, но сега даже не мога да се сетя къде съм я видяла тази марка, че да се насоча.
Аз също смятам, че който е носил със слинг, няма как да хареса платката на Ергобейби, но пък на консултацията разбрах, че е доста удобна за мъжете и много предпочитана.
Така, де, мисълта ми беше, че щом не могат дори визуално да се различат, не говорим за кофти продукт, който да навреди на детето. Но аз попринцип мога да се облека и в Адидас, и в АдиБас и не ми прави впечатление, издържат ми еднакво Grinning

# 707
  • Мнения: 782
Имам въпрос относно ergobaby embrace- след поставянето и каква е цаката да не висят коланите? Виждам , че и на този за кръста и на другите два има нещо като ушенца

# 708
  • Мнения: 116
Имам въпрос относно ergobaby embrace- след поставянето и каква е цаката да не висят коланите? Виждам , че и на този за кръста и на другите два има нещо като ушенца
Да, това са ластични ушенца, нагъвате излишъка от коланите и подпъхвате в тези ушенца.

# 709
  • Мнения: 6
Здравейте! Към майките, които са носели в baby monkey regolo и isara the one - До каква възраст носехте бебчетата? Колебая се между двата модела и двата са ми удобни 🤔
Детето ми е на 6 м

# 710
  • Мнения: 595
Ще кажа за стандартна исара, не знам каква е разликата точно с the one - носих с нея до 2г дребо с мерки 11,5кг 84-5-6см докато не я смених с тодлър вариант

# 711
  • Мнения: 7 775
И аз носих до към 2 годинки, но последните пъти е било инцидентно, щото то активно човече, не искаше вече носене. Добра покупка е в дългосрочен план, носи се дълго с нея.

# 712
  • Мнения: 2 288
Здравейте! Към майките, които са носели в baby monkey regolo и isara the one - До каква възраст носехте бебчетата? Колебая се между двата модела и двата са ми удобни 🤔
Детето ми е на 6 м
Привет,
Много към добри модели сте се насочили, слингови и регулируеми до тодлър.
Кой модел ще ви е по-удобен, няма как да кажем. Бейби мънки е страхотна раница и носи много. Исара е първата ми любов и тя носи много, но the one е с много тесни презрамки. За по-дребни и финни мами е добре, но на размер М, презрамките започват да не носят удобно.

# 713
  • Мнения: 43
Можете ли да ми кажете дали има реплики на раниците TULA?

# 714
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Можете ли да ми кажете дали има реплики на раниците TULA?

Няма

# 715
  • Мнения: 1 688
Здравейте,
От около две седмици се носим с моето маймунче. Със слагането в раничката ди заспива, което ми говори, че се чувства добре и й е удобно , но искам да чуя и вашето мнение.


Притеснява ме само момента, в който е будна и гледа настрани - първо, че дъвче презрамката и най-вече второ, че някакси се изпъва назад и се получава леко хлътване в гръбчето и мрачетата отиват назад, за което не съм сигурна дали е добре. Ето тук се опитах да направя снимка.

# 716
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Колко голямо е детето (сантиметри и месеци)?
Изглежда сякаш бебето не е потънало добре в платката и тя не прави добра седалка.

# 717
  • Мнения: 595
По въпроса с презрамките - отделно може да вземете смукалки, за да ги перете тях вместо цялата раничка по-често

# 718
  • Мнения: 1 688
На почти 4 месеца е. 64см.

# 719
  • Мнения: 2 288
На почти 4 месеца е. 64см.
Радвам се, че темата се движи има бебеноски 😊
Поздравления за желанието и старанието 🌷
Когато сложите колана и го стегнете, поставете дупето на бебето пред колана и тогава вдигнете платката. След това пристегнете леко презрамките и поставете ръцете си между платката и дупето на бебето, повдигнете го леко, за да потъне в платката и докато изкарвате ръцете хванете коленете и ги издърпайте леко нагоре, така бебето ще се намести по-добре.
Хубаво стегнете презрамките, на първата снимки ми се вижда, че не е добре.
Ако сте наели раницата, може да се обърнете и към конусултанта, който ви я е препоръчал.

Общи условия

Активация на акаунт