Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 248

  • 41 267
  • 710
  •   1
Отговори
# 180
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug



Най-после да се обадя  Wink

Ама... като няма ново, а и нямам време за четене навсякъде, пък и тези дни имам и задачи и... новини около малката ми любимка. Та... ще влизам в... ЯМАТА и аз с нея.. какво да се прави, харесвам играта й, а и подсказват, че сезон 3 ще е много различен, че двете нови героини ще променят историята. А и... моето момиче го гласят за положителната роля и любимата на на главния  Wink

Виждам, че тръгват и интересни нови сериали, има и от летните такива, исках и Вуслат да продължа гледам, но... с моята работа и другите ми интереси ми е много трудно да отделям време за толкова дълги серии, затова и почвам някои сериали и... се отказвам още в началото... Не става да ги гледаш на части или с мишка... а да чета субтитри изобщо не мога да си позволя, затова ми трябва слухово... Там обаче има проблем също, често озвучките не са добри и също ме губят, затова пък... поглеждам към телевизора и сега там съм в събота и неделя с Любовта не разбира от думи и вечер с Дъщерите на Гюнеш, а гледам бг сериалите на Нова... Това мога и това следя... От утре съм на Чукур и... чакам Туба, друго... ако все пак успея да намеря време може и да опитам  Wink Simple Smile



Чакам и се надявам все още Туба да влезе в сериал, пък дори и след Нова година да е  Peace

Хубав ден ба всички!  Peace

# 181
  • Мнения: 4 535


Привет, привет!  Hug Hug
Освен да си сложа музиката, друго нищо не мога да измисля  в темата Embarassed Засега само за два турски сериала имам време - "Никой не знае" и "Клетва" . Останалите започнати и нови  трупам в "оня ми списък"  Wink Все ще ги погледна някога, но сега е време за разходки и спорт по телевизията /тенис, волейбол ЕП , футбол.../

Всички знаете тази песен от Селин Дион. Но аз я харесвам в дует на Хулио Иглесиас и Уенди Моутен . Та както се пее в нея: 'Аз знам, че никога в живота така не съм обичал, и никои не ме е обичал, както ти..." , все става за любимите ни сериали с Туба Heart Eyes



Хубав ден на всички желая! Hug Hug

# 182
  • Мнения: 10 001
Здравейте!  Hug



Момичета, благодаря на всички, които влизат и пишат по някой ред в темата!  bouquet
Знам, че не е лесно, като Туба няма проект. ooooh!
Тя, разбира се, е разкошен човек, изключителна  личност,  но за нас е интересна най-вече като актриса.
Когато няма проект или социални изяви е доста скучно, но турските журналюги успяват да създадат от всичко сензация, та да има какво да се клюкарства по форумите.

Цитат
#TubaBüyüküstün #UmutEvirgen
Tуба Бюйюкюстюн, советник по стилю.
Актрисы Туба Бюйюкюстюн и бизнесмен Умут Эвирген были заинтересованы товарами в торговом центре в Маслаке/Стамбул, в магазине Mudo Concept, где они выбирали мебель и предметы декора для нового помещения, которое откроет Умут Эвирген. Они не сказали этого, но позже журналисты узнали, что Туба Бюйюкюстюн консультировала его по стилю и выбору товара. Туба Бюйюкюстюн и Умут Эвирген решили промолчать. Это нормально. Только пресса утверждала, что Умут Эвирген избил кого-то и сбежал в Париж. Искать его нужно в Париже. Я знаю, что ответила бы Туба Бюйюкюстюн: «Вы сами придумываете новости и спрашиваете ответ. Вам это не кажется странным?» Вот так Туба однажды сказала им, и она была права.


По повод журналюгите - от ТТ

И аз с нетърпение чакам нов проект. Praynig
Но искам филм. Сериалите стават все по-безинтересни за мен. ooooh!
Вичи  Hug взех да се двоумя кой сериал да гледам - американският или турският вариант на „Добрият доктор“, защото два пъти една история, без да участва някой актьор на когото държа, просто е немислимо. Зодия овен не обича познати и повторяеми неща - предпочита да открива нови хоризонти.   Mr. Green
Мисля да изгледам един епизод от американския вариант и да реша.  Peace
Като че клоня към американския - предполагам по-кратки епизоди и не така сълзливо-безнадеждно-интригантско развитие.  Mr. Green Но пък няма да гледам красавеца Онур Туна и харизматичната Аслъ(КРА). Те определено ще ми липсват. Peace А идеята на сериала е много интересна. Затова и правят римейк на римейка! Joy




Накрая да се позабавляваме
Изберете алхимичен символ и разберете от какво наистина се нуждае душата ви
https://energetika-bg.com/2019/09/08/izberete-alhimichen-simvol- … hWZ5F33woD9OEDK0w

Лека нощ!  Hug

# 183
  • Мнения: 4 229
Зравейте, момичета и от мен



Отново давам сигнал, че съм тук и аз като вас чакам новини от Туба за някакъв проект Peace Независимо, че за сега такъв не се очертава на хоризонта Wink все намирате какво нещо интересно, което да споделите с нас
Вичи Hug, Злати Hug, Линка Hug, Надин Hug, Цвети Hug

Аз за сега нямамам някакъв сериал, който да ми е привлякъл вниманието. Може би като започне "Сблъсък"по БТВ да се опитам да го изгледам Peace
Здравейте!  Hug



Момичета, благодаря на всички, които влизат и пишат по някой ред в темата!  bouquet
Знам, че не е лесно, като Туба няма проект. ooooh!
Тя, разбира се, е разкошен човек, изключителна  личност,  но за нас е интересна най-вече като актриса.
Когато няма проект или социални изяви е доста скучно, но турските журналюги успяват да създадат от всичко сензация, та да има какво да се клюкарства по форумите.

Цитат
#TubaBüyüküstün #UmutEvirgen
Tуба Бюйюкюстюн, советник по стилю.
Актрисы Туба Бюйюкюстюн и бизнесмен Умут Эвирген были заинтересованы товарами в торговом центре в Маслаке/Стамбул, в магазине Mudo Concept, где они выбирали мебель и предметы декора для нового помещения, которое откроет Умут Эвирген. Они не сказали этого, но позже журналисты узнали, что Туба Бюйюкюстюн консультировала его по стилю и выбору товара. Туба Бюйюкюстюн и Умут Эвирген решили промолчать. Это нормально. Только пресса утверждала, что Умут Эвирген избил кого-то и сбежал в Париж. Искать его нужно в Париже. Я знаю, что ответила бы Туба Бюйюкюстюн: «Вы сами придумываете новости и спрашиваете ответ. Вам это не кажется странным?» Вот так Туба однажды сказала им, и она была права.


По повод журналюгите - от ТТ

И аз с нетърпение чакам нов проект. Praynig
Но искам филм. Сериалите стават все по-безинтересни за мен. ooooh!
Скрит текст:
Вичи  Hug взех да се двоумя кой сериал да гледам - американският или турският вариант на „Добрият доктор“, защото два пъти една история, без да участва някой актьор на когото държа, просто е немислимо. Зодия овен не обича познати и повторяеми неща - предпочита да открива нови хоризонти.   Mr. Green
Мисля да изгледам един епизод от американския вариант и да реша.  Peace
Като че клоня към американския - предполагам по-кратки епизоди и не така сълзливо-безнадеждно-интригантско развитие.  Mr. Green Но пък няма да гледам красавеца Онур Туна и харизматичната Аслъ(КРА). Те определено ще ми липсват. Peace А идеята на сериала е много интересна. Затова и правят римейк на римейка! Joy




Накрая да се позабавляваме
Изберете алхимичен символ и разберете от какво наистина се нуждае душата ви
https://energetika-bg.com/2019/09/08/izberete-alhimichen-simvol- … hWZ5F33woD9OEDK0w

Лека нощ!  Hug

Линка Peace така е
А ние имаме една пословица:
По-добре на хората в устата, отколкото в краката
Понеже днес сте повдигнали въпроса за аутизма, покрай докторския сериал, който Линка и Вичи са загледали ви предлагам да прочетете думите на 10 годишно момиче с аутизъм и да видите колко мъдрост има в тези отговори...
За мен същността на аутизма още не е разбрана Peace

"Вятър – въздух, който не обича покоя.
Маска – лице с едно изражение.
Музей – консервите на времето.
Музика – хармонично съчетание на звуци и емоции.
Мисъл – най-мощната сила в света след любовта.
Нощ – черен чадър със звезди.
Романтика – настроение, когато във всичко обикновено виждаш чудо.
Приказка – това е живот, измислен от душата, когато не й харесва реалният живот.
Смях – докторът за печална душа.
Куче – лаещо въплъщение на верността и покорността.
Спирала – застинала в танца си права.
Страх – спирачката на пътя към действието.
Тревога – щипещ гъдел в сърцето в очакване на нещо неприятно или непонятно.
Ураган – полудял вятър.
Човек – живо същество, което има ум, реч, сръчни ръце и способност да решава как да използва всичко това.
Череп – малка костна кутийка в скелета, в която е затворена Вселена."


 Музиката на Душата
може да бъде чута от Вселената
Лао Дзъ


Линка Heart Eyes ни е предложила за за забавление гледанка въз основа на алхимичен символ( който ми показа доста точно статуса в момента Wink). И аз да не остана назад ви предлагам да отидете на сватба Joy

Скрит текст:
12-те зодии на сватба
Церемонията започва и тъкмо когато решават да попитат младоженката "Взимате ли този мъж за свой съпруг?", Скорпион се провиква „Не го прави!“.

Телец е толкова гладен, че вече е изял две чинии с храна. Овен е отегчен. Затова решава да се възползва от безплатния бар и стартира игра по надпиване.

Междувременно Близнаци се опитва да се включи към всяка една възможна снимка, докато Дева разправя на всички, че нейната собствена сватба ще е осъществена с много повече вкус.

Стрелец е харесал една от сервитьорките и се опитва да й вземе телефонния номер, а Лъв не престава да дърдори на микрофона по време на най-обикновена наздравица.

Водолей се чуди дали останалите ще забележат, че подаръка, който е направил на младоженците, всъщност е нещо старо, което е получил на миналия си рожден ден.

Риби са пияни и не престават да се оплакват, че това не е тяхната сватба, докато Козирог се опитва да си тръгне, без никой да забележи.

Когато младоженката хвърля букета, Везни и Рак правят всичко възможно, за да се домогнат до него.


Още нещо, което ми се стори интересно Peace
9 НЕЩА, КОИТО ВИ ПОКАЗВАТ, ЧЕ ДО ВАС НЕ СА ПОДХОДЯЩИТЕ ХОРА
Скрит текст:
Какъв ще станеш до голяма степен зависи до голяма степен с какви хора си заобиколен. Животът решава кой да се появи до теб, но твой е изборът кой да остане, кого да допуснеш до себе си...

Казано с други думи, трябва да се обграждате с хора, които ви правят по-добри, и да се освободите от тези, които ви дърпат надолу. Ето как да разберете кои са хората от втората група:

1. Имат време за вас, само когато на тях им е удобно.
Не си губете времето с някой, който иска да е с вас, само когато на него му е удобно. Не е нужно да принуждавате някого да прави място за вас в живота си. Ако наистина го е грижа, сам ще го направи.

Да бъдеш във връзка с човек, който те подценява, не е вярност, а глупост. Никога не се молете за нечие внимание. Помнете колко струвате и ако трябва, си тръгнете.

2. Използват миналото ви срещу вас.
Някои хора просто не могат да приемат, че вече сте други – че сте правили грешки, научили сте уроците си и сте продължили напред, оставяйки миналото зад гърба си. Тези хора не могат да приемат, че вие израствате и вървите напред и използват вашето минало, за да ви дръпнат обратно. Не се примирявайте с такова отношение. Просто го отминете и продължете нататък.

Да се държиш за миналото, което не можеш да промениш, е загуба на енергия и по никакъв начин не ти помага да създадеш едно по-добро настояще. Ако някой постоянно ви съди за миналото ви и го размахва обвинително срещу вас, тръгнете си от този човек. Връзката ви с него е вредна за вас.

3. Чувствате се като в капан.
При здравословните взаимоотношения вратите и прозорците са широко отворени. Това е свободата, при която връзката ви с даден човек процъфтява. Знаете, че можете да си тръгнете по всяко време, но избирате да останете, защото точно това е мястото, където искате да бъдете.

Но ако някой е затворил всички врати и прозорци в опит да ви задържи на всяка цена, без самите вие да го искате, време е да намерите сили да разбиете с шут вратата.

4. Омаловажават мечтите и способностите ви.
Ако позволявате на други хора да определят мечтите ви и да оценяват способностите ви, вие им давате властта да ви спират. Това, което можете да постигнете, не е функция на това, което другите си мислят, че можете да постигнете. Това, което можете да постигнете, зависи от това в какво решите да вложите времето и енергията си.

Хората около вас ще правят всякакви предположения какво е възможно и какво не. Погледнете отвъд ограниченията на другите и осъществете контакт със своята визия за това какъв може да бъде ВАШИЯТ живот. Животът е пътуване с отворен край и това, което постигате, зависи от това какво очаквате да постигнете и какво правите, за да го постигнете.
Затова не се притеснявайте от мнението на околните. Живейте своята истина.

5. Лъгали са ви повече от веднъж.
Любовта не е просто страст и романтика между двама души. Тя е връзка между приятели, между семейство. Ако някой ви лъже, значи не уважава връзката си с вас.

Ако позволите на хроничен лъжец да остане в живота ви и продължавате да му давате възможност да се промени, значи имате много общо с него – и двамата заблуждавате и не уважавате... именно вас!

Не забравяйте и следното: тези, които не ви казват истината, а това, което искате да чуете, го правят, за да им е добре на тях, не на вас. Не се залъгвaйте с противното!

6. Техният негативизъм се прехвърля върху вас.
Негативните хора обикновено се държат така с всички, не само с вас. Поведението им е проекция на тяхната собствена реалност, на техни си вътрешни драми. Дори да ви кажат нещо негативно, което, на пръв поглед, засяга конкретно вас, имайте предвид, че то всъщност няма нищо общо с вас!

Важно е да запомните това, за да не взимате присърце казаното или направеното от негативните хора. И макар да не може да контролирате какво казват или правят, може да контролирате това дали да го правят или казват на вас. Не позволявайте техните думи и действия да се загнездят в ума и сърцето ви. Ако усетите, че негативното им влияние започва да ви въздейства, задължително си осигурете миг усамотение и дишайте дълбоко. Повтаряйте си, че нищо от това няма връзка с вас.

Когато се отдалечите от негативните хора, ще видите как започват да ви се случват позитивни неща. Това не значи, че ги мразите, а че просто уважавате себе си.

7. Завиждат ви за това, което имате.
Всъщност, когато някой ви завижда, това не показва колко много ви се възхищава, а колко не харесва себе си. Ако можете, помогнете на този човек да повдигне духа си, но внимавайте накрая вие да не се окажете потиснати. Защото понякога на тези хора просто не може да им се помогне. Разбитите парченца в тях трябва да бъдат поправени от самите тях. Щастието, все пак, е работата, която се върши вътре в самия теб.

8. Провокират ви да съдите и мразите.
Истина е това, което казват: че идеални хора няма и че никой не стои по-долу от останалите.

Ако съдите другите според цвета на кожата им, според формата на тялото им, според външността им, ще пропуснете какви са те НАИСТИНА. Ще се изненадате колко много ще научите от хората, ако просто приемете, че много от тях просто не се обличат и не живеят като вас.

Трябва да избягвате всеки, който ви провокира да съдите и мразите останалите.

9. Искат да бъдете друг човек.
Прекарвайте време с хора, които ви виждат такива, каквито сте, а не каквито си мислят, че сте. А най-много време прекарвайте с тези, които наистина знаят всичко за вас и въпреки това ви обичат и уважават.

Ако някой иска от вас да бъдете нещо, различно от себе си, дайте заден ход. По-добре да прекратите взаимоотношения като тези, отколкото да се налага да играете и да преструвате на някой друг. Повярвайте, по-лесно е да излекувате сърцето си и да срещнете нови хора, отколкото след това да събирате парченцата на своята разбита идентичност. По-лесно е да запълните празното място в живота си, където е бил някой друг, отколкото да запълните празното място в себе си, където някога сте били истинските вие...





Лека нощ!  smile3524

# 184
  • Мнения: 5 733
Здравейте Hug
Злати HugЛинка HugНадин HugЦвети HugБлагодаря ви момичета за всичко споделено,музичка,снимки,за всичко bouquet

Канти HugКолко мъдрост има в думите на това 10год дете.
Благодаря ти за сватбите и зодиите ,за нещата и неподходящите хора.

                    

Водата не се съпротивлява. Водата тече. Когато потопиш ръката си в нея, чувстваш само ласката. Водата не е плътна стена, тя никого не спира. Но тя винаги ще се пробие път докъдето иска, и в крайна сметка нищо не може да й устои. Водата е търпелива. Докато камък камъка остри. Помнѝ за това, детето ми. Помни, че ти наполовина си вода. Ако не можеш да преодолееш преградата, заобиколи я. Водата го може.

                  

из жизни знаменитых людей...
Одри Хепберн и Юбер Де Живанши..💫💫💫



Скрит текст:

          


                

Моята внучка е първокласничка.
На всички ученици,малки и големи и още-по-големи, НА ДОБЪР ЧАС!
Хубав и спокоен ден ви пожелавам. bouquet

Последна редакция: пн, 16 сеп 2019, 08:02 от Вичона

# 185
  • Мнения: 41 737
Добро утро! Hug Hug Hug





Честит първи учебен ден на всички ученици и колеги!На добър час! newsm10


Вичи Hug,честита първокласничка! newsm10
Пожелавам й да бъде отлична ученичка за радост на мама,тати,баба, дядо и всички близки! bouquet

Линка HugКанти Hug,благодаря за четивата и всичко останало! bouquet bouquet





Приятен ден и лека седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 186
  • Мнения: 4 535
Привет, привет!  Hug Hug
Честита нова учебна година на деца, учители и родители!  Peace Вичи  Hug
Нека си учат децата, ама и да си имат едно наум Wink

Скрит текст:
  Joy Joy Joy

Хубава вечер ви желая! Heart Eyes



# 187
  • Мнения: 10 001
Здравейте! Heart Exl



Търсих си мнението за Кузгун, затова цитата ми излезе през новия вид на форума.Disappointed
Скрит текст:
Здравейте!  Hug



Въпреки надеждите на Цвети  Hug за последния ден на август, и днес няма новини.
Все пак да си припомним една красавица, загинала на днешния ден.
Винаги съм смятала, че между принцеса Даяна и Туба има много общи неща
- стремежът да живеят в любов с човека до тях, а не просто така
- уважение  и толерантност към предпочитанията и живота на другите
- благотворителност...
Има и други, но тези са достатъчни!  Peace
Поклон пред паметта на Лейди Ди!  Praynig


Гледа ли някой от вас Кузгун(Гарван)?
Аз четох малко за съдържанието му и не съм впечатлена.
Стандартната история (Аси, ДК) - стари сметки за уреждане, отмъщение
Принудени да се оженят фиктивно (ДК)
Влюбват се (ДК)
и... нов момент - нея я убиват... Shocked
От тук започва нов сезон.
Без да съм гледала дори един трейлър, само от тези снимки




Ще направя предположение за понататашното развитие... Mr. Green
В ТТ твърдят, че Онур ще играе лошия, ама на мен ми се струва, че грешат
Мисля, че Онур ще играе роля тип Левент, заради тези снимки








Предполагам, че героят на Онур ще спаси ГГ-я, тя ще е забравила всичко заради раните ( Joy ДК) и няма да си спомня предишния любим, който случайно ще я види и ще започне отново да се бори за сърцето ѝ...
Много сапунесто, ама така ще е.  Mr. Green Публиката обича такива неща.  Twisted Evil
Да видим ще позная ли!  hahaha
Скрит текст:
Определено не е моя филм. bowuu
А КРА от 2 дена го дават в Парагвай и вече разби конкуренцията!  Joy



Интересно също така, че пресата смени тона на публикациите за апартамента в Париж  Mr. Green
Колко по турски!  Twisted Evil Или по-точно, по балкански!  Mr. Green
http://www.gunes.com/foto-galeri/tuba-buyukustunden-cocuklari-ic … v-yatirim-1015247
Огромна инвестиция от Tuba Büyüküstün за нейните деца



Остава ни надеждата, че и тате ще се погрижи с добри инвестиции за неговите деца - работи много и упорито!  Peace


Скрит текст:
Здравейте, дружки!  Hug



Вярно е, че напоследък освен някоя раздухана клюка няма и какво да споделяме... Това и ни държи настрани от писане тук... Та какво да донеса или напиша? Нямам провокация  Wink и си я чакам, дотогава - обаждам се когато успея  Wink Днес и утре ще съм наоколо и дано има интересни неща  Peace
А после... от понеделник излизам в истински отпуск за една седмица - само ще гледам, нали ще съм и без комп в това време, но...  Wink за новини съм на линия и инстаграм ми е в ръцете по всяко време  Joy Joy Joy ( ако имам късмета между забавленията и да уловя новина в полет... веднага ще ви я препратя, знаем пътеките за това  Wink)



Скрит текст:


Хубав ден на всички... нека изпратим август подобаващо - с прекрасни емоции и надежда за нов... по-богат на новини месец  Peace
Тази снимка отново е актуална, благодарение на Мерве Салватори, която я публикува в ИГ си с надпис - първата ми снимка на Туба...



Изключителен фотограф и приятел е Мерве!  Heart Eyes



Лека нощ!  Hug
Ето и озета на новия епизод
Цитат
Прошёл ровно год с того момента, как умер Бехрам Адывар и как Дила выстрелила в себя на глазах у Кузгуна. Дила пропала, не оставив за собой ни следа. Кузгун каждый день жил в надежде найти Дилу. В итоге после всех стараний, когда Кузгун думал, что нашел Дилу, на его пути неожиданно появляется имя из прошлого: Ферман Коруоглу. Кузгун думает, что Ферман насильно держит Дилу в своём доме, и решает войти в его дом со специальным оцеплением. В ночь операции, Кузгун столкнётся с неожиданным сюрпризом. Кузгун будет делать всё возможное, чтобы доказать Диле свою любовь. Однако увидит, что его любимая женщина превратилась в совсем другого человека. Тётя Фермана, Неше, будет взволнована из-за союза Фермана и Дилы. Но все изменится, когда пути Кузгуна и молодой девушки Гюнеш, пересекутся. Все начнётся заново, когда Кузгун будет добиваться Дилу всеми возможными и невозможными способами.
Сега разбирате, нали, защо не гледам турски сериали. Няма нужда. Знам какво ще се случи.Smiling Imp



Имаме нова снимка от Туба. Косата ѝ е по-дълга от обикновено. Пак да се подстриже! Joy



Благодаря на всички за споделеното, а и на Дива Heart Exl, че намира моите последни мнения за полезни. Heart Exl
Ама по ще ми хареса да влезе и да поспорим, ще е по-забавно.
Искам да поздравя първокласничката и нейната  баба, да им пожелая на добър час и много успехи в училище! Kiss
Вичи Heart Exl говори с малката принцеса, защото това е нов етап в нейния живот, първите истински приятелства за цял живот се създават в училище. След години съучениците се оказва, че те разбират най-добре и от половин дума, защото сте слушали еднаква музика, чели сте еднакви книги, спорили сте за едни и същи неща, а така сте се формирали като личности.Stuck Out Tongue
В училище срещаме и първата любов, и първото разочарование, първото предателство и първата помощ от приятел. Изобщо това са славни времена, които помним цял живот! Two Hearts
Лека нощ! Kiss

# 188
  • Мнения: 5 733
Здравейте Hug
Линка Hug Злати Hug Надин HugБлагодаря ви за споделеното през вчерашния ден.
Момичета HugБлагодаря ви за пожеланията за малката ученичка.

                    

Честит празник на всички именници. bouquet

* Вярата прави всичко възможно.
* Надеждата ни дава смисъл да живеем.
* Любовта прави всичко красиво.
* Нека всичките три съпътстват ежедневието ни.
* Щастлив ден ,приятели !

                

Цитат
#TubaBuyukustun #ТубаБюйюкюстюн #TubaBüyüküstün

Из интервью.

- Вам приходилось быть так сильно расстроенной, что хотелось бы только убежать от всего?
- Очень сильно. И это не только из-за популярности. Я всегда чувствую, что хочу убежать.
- Куда убежать?
- В Париж. Я очень люблю этот город. Влюблена в него. Там я чувствую себя живой.

                

Линка HugДействително ученическите години са старт в живота,първи емоции,любов, разочарования,приятелства.Нашата първокласничка се разплака,
Скрит текст:
успокояваха я,момченцето с което бяха ги подредили,също я успокояваше,а ние започнахме да успокояваме баща и,казвахме му ,че това е в реда на нещата. Joy Joy

              

Честит празник на нашите Софиянки. bouquet

                  

Хубав и спокоен ден bouquet

# 189
  • Мнения: 41 737
      Добро утро! Hug Hug Hug

       



Надин HugЛинка Hug,благодаря за новата снимка и коментарите! bouquet bouquet
Вичи Hug,да видим как ще е при нас след 2 години с внучката! Wink





Честит празник на празнуващите днес и специално на нашите софиянки! Wink bouquet bouquet bouquet
Скрит текст:

Приятен есенен ден,момичета! bouquet

Последна редакция: вт, 17 сеп 2019, 09:18 от Zlatina3

# 190
  • Мнения: 5 733
Привет Hug
  Злати: wavey Hug

            

        

# 191
  • Мнения: 41 737
Вичи Hug,донесла си нови снимки! bouquet





Скрит текст:



https://www.haberturk.com/tuba-buyukustun-umut-evirgen-ciftine-y … i-2522777-magazin
Цитат
Туба Бюйюкюстюн и Умут Эвирген - большой интерес к паре.
Накануне Туба Бюйюкюстюн со своим возлюбленным Умутом Эвиргеном попались в объективы камер в торговом центре. Бюйюкюстюн привлекла большое внимание как зарубежних так и местных поклонников. В торговом центре Туба со своими поклонниками сделали фотографии на память. Пара, которая пришла за покупками в полдень, были в хорошем настроении. Туба Бюйюкюстюн и Умут Эвирген, в течение долгого времени провели в магазинах одежды, и делали покупки на осень.

# 192
  • Мнения: 4 229
Здравейте момичета малко след големия християнски празник
Вяра, Надежда и Любов и Майка им София! smile3525
Повече от час седя пред лаптопа белким си напиша поста, а нета ми ту изчезва, ту се появява Mr. Green Малко като Тука има-Тука нема Flutter
Пожелавам на всички Здраве и сбъдване на мечтите! Peace
Скромна почерпка от мен като  представителка от софийското ято Heart Eyes
Скрит текст:


Вичи Hug, Злати Hug благодаря за поздравите, както и за снимките от днес bouquet

Дано София да продължи да се разхубавява, но да спре да се увеличава и да започне отново да се озеленява Praynig

Днес са се появили нови снимки на Туба  и Умут от Търговски център Peace Хубаво е, че двамата пазаруват заедно. Но бих се зарадвала много повече на снимка или инфо, че започва някакъв нов проект Peace



Предлагам ви като добавка към сутрешното кафе и
30 велики цитата от Рей Бредбъри
Прави каквото обичаш и обичай каквото правиш Peace
Скрит текст:
Рей Бредбъри е един от пионерите в жанра научна фантастика. Неговото творчество, сред което книги като „Марсиански хроники”, „451 градуса по Фаренхайт” и „Вино от глухарчета” никога няма да остане забравено.

Нека си припомним някои от най-добрите мисли на този невероятен автор:


„Първият урок, който ти дава животът е, че си глупак. Последният – че си все същият този глупак.”

„Книгите са само едно от хранилищата, където пазим това, което се страхуваме да не забравим.”

”Ако криеш невежеството си, никой няма да ти се присмее, но и никога нищо няма да научиш.”

„Ние сме невъзможност в една невъзможна Вселена.”

“Има по-лоши престъпления от това да гориш книги. Едно от тях е да не ги четеш."

"Лудостта е относителна. Тя зависи от това кой кого в коя клетка е затворил."

"Не се опитвам да опиша бъдещето. Опитвам се да го предотвратя."

"У всички нас е вродена глупостта да смятаме метафората за доказателство, потока от празни думи - за извор на основни истини, а себе си - за пророци."

"Разбра, че всички хора са така; че всеки човек в себе си е сам."

„Когато човек е на 17, знае всичко. Когато е на 27 и продължава да знае всичко, значи все още е на 17.”

„Трябва да живееш живота си на върха на гласа си! Викай с цяло гърло и слушай ехото!”

„Знаете ли защо учителите ме използват? Защото не съм искрен. Говоря с метафори. Всяка една от моите истории е метафора, която може да се запомни.”

„Не се страхувам от машините. Не мисля, че роботите са ни превзели. Мисля, че хората, които си играят с играчки, са ни превзели. И ако не им вземем играчките от ръцете, сме глупаци.”

„Прави каквото обичаш и обичай каквото правиш.”

„Не се нуждая от аларма, идеите ми ме будят.”

„Често съм обвиняван, че съм прекалено емоционален и сантиментален, но аз вярвам в честния сантимент. Нуждата да се прочистваме от време на време е изначална. Хората нямаше да имат язви и щяха да живеят поне 5-6 години повече, ако можеха да плачат по-добре.”

„Не вярвам в сериозността. Животът е прекалено сериозен, за да бъде взиман на сериозно.”

„Върви до ръба на скалата и скочи. Направи си крила по пътя надолу.”

„Няма бъдеще за е-книгите, защото това не са книги. Е-книгите миришат на изгорено гориво.”

„Изпитах най-простичкото и най-голямо щастие на света – бях жив!”

„Най-голямата тайна на творчеството е да се отнасяте към идеите си като към котки – просто ги накарайте да ви следват."

„Любовта – това е да искаш да преживееш с някого всички годишни времена.”

„Злото има само една сила – тази, която самите ние му даваме.”

„Ние имаме само едно задължение – да бъдем щастливи.”

"Усмихвайте се, не доставяйте удоволствие на бедите!”

„Трябва да се движим във Вселената. Човечеството трябва да се спасява само. Трябва да избягаме от опасността на войната и политиката. Трябва да станем космонавти, да „отидем” във Вселената и сами да намерим Бог.”

„Има повече от един начин да изгориш книга. А светът е пълен с хора, обикалящи с кибрити за тази цел в ръцете.”

„Защо да бъдат клонирани хора, като можеш да отидеш с някой в леглото и да направиш бебе? Хайде, глупаво е!”

„Имам три правила, по които живея. Първо, свърши си работата. Ако не става, млъкни и си пий джина. Когато нищо не се получава, бягай като за последно.”

„Някои хора стават тъжни много млади. Няма специална причина, изглежда просто така са родени. Те се нараняват по-лесно, уморяват по-бързо, плачат по-рано и помнят повече и, както казах, стават тъжни по-млади. Знам че съм един от тях.”


Понеже днес беше такъв хубав празник не мога да не ви предложа и една кратка притча за Любовта, Вярата и Надеждата Heart Eyes
Скрит текст:

Живеела на света Любов. И имала, както се полага, Предмет на Любовта.
Било им добре заедно. Предметът гледал Любовта с влюбени очи и и казвал:"Обичам те!" Тя разцъфвала от тези думи и била за своя Предмет най-въплътената Любов.
Но времето минавало и Предметът все по-рядко гледал Любовта така, както преди. Сега и се налагало сама да пита:"Обичаш ли ме?"
"Какво?-отвръщал Предметът.-А, ти за това ... Разбира се. Не вярваш ли?"
Любовта разбира се вярвала. И доверчиво притискала бузата си до рамото на своя Предмет.
Така Любовта станала Вяра.
Тя вярвала безогледно на своя Предмет, даже когато той започнал да се появява все по-рядко вкъщи, даже когато от него започнал да се носи аромат на чужди парфюми.
А след това Предметът съвсем изчезнал и не останало на кого да вярва.
От Предмета останали някакви дреболии: зъбна четка, износени пантофи, пукната халба. Вярата нищо не изхвърляла.
"Това, разбира се, е глупаво-мислела тя.-Безсмислено е даже да се надявам ... Но може би той все пак ще се върне?"
Вярата, разбира се, не може да съществува без Предмет на Вярата. Така Вярата станала Надежда. Надеждата е безпредметна.
Тя живее и чака. Живее и се надява. Тя умира последна и не умира напълно.
Тя не бива да умира, защото след нея идва Ненавистта. Надеждата трябва да се държи до последно.



Тази снимка е за начало на деня! Heart Eyes


А сега - Лека нощ! smile3524

Последна редакция: ср, 18 сеп 2019, 01:04 от kanti

# 193
  • Мнения: 10 001
Здравейте! Hug



Благодаря за споделеното.  bouquet
На новите снимки много добре изглеждат и Туба, и Умут.
Дано винаги да са щастливи.  Peace


Цитат
🆕от блогеров:
✅Токио : Наверное Туба Бюйюкюстюн выйдет на экраны в феврале)
✅Лост: Легендарный стиль женщины в трц АVM💚
И на Токио, като на нас, му се иска нов проект!  Mr. Green
Да видим!  Mr. Green
Според астрологията, сега идва шанса на раците...
След 15 септември щастието ще почука на вратата на знаците, които са под покровителството на Водата.

Раците ще имат особен късмет през този период, тъй като Пълнолунието е най-силното време за този знак. Септември няма да бъде изключение, той ще им помогне да поставят всичко на място. Неуспехите крадeн от енергетика ще се оттеглят и ще им бъде дадено достатъчно време, за да разберат какво да правят с живота си.

Също така страхотна новина за Раците е, че това, в което тази година категорично не сте успявали, може да се получи през есента. И ако преди трябваше да влагате всичките си крадeн от енергетика сили за даже и за дреболии, сега всичко ще се случва от само себе си, напълно неочаквано.

https://energetika-bg.com/2019/09/13/prenebregvanite-ot-sa-dbata … VO7TYfYrU3yNjTJug



Латинофенката, дето постоянно и неизменно среща Туба в НЙ, и е голям фен на Умут, живеейки в НЙ, знае по-добре от пресата движението на Туба и Умут(сигурно чете по звездите... Mr. Green).  Та същата дама е написала, че Туба и Умут са ходили на театър в този същия МОЛ



Това ми се вижда по-вероятно, защото след многочасово пазаруване, са си излезли с празни ръце.
Интересно, коя „звезда“ съобщава всичко в НЙ, дали не е Умут...
Е, така поне в соц. мрежи не гадаят, за разлика от журналюгите. Mr. Green



Преди няколко дни се чудех, защо не харесваме едно и също.
Днес Омар Хаям ми е отговорил... Heart Eyes

Едно бързо тестче за любителите на тестове.  Peace
https://www.obekti.bg/chovek/tozi-brz-test-shche-vi-pokazhe-shch … xJ4hn1I7x54dPzBCg

И лека нощ!  Hug

Канти  Hug сега ще те чета, но ако се повтаряме няма да трия. Лягам си!  hahaha

# 194
  • Мнения: 5 733
Здравейте Hug
Злати HugЛинка HugКанти HugБлагодаря ви за всичко споделено през вчерашния ден.
Канти HugБлагодаря за почерпката.

             

Колко малко е нужно на човека?... Да забележим хубавото в него и той да ни повярва. Така можем да променим света към по-добро.
Много е важно да казваме хубави неща на хората около нас! Защото добрата дума е балсам за душата на другия, тя може да го излекува, когато му е тежко! И наистина човек разцъфва, когато се отнасят добре към него и го обичат! Колко малко е нужно, за да сме щастливи, а не го правим!

                 


 

             


               

Добър  и усмихнат ден ви пожелавам. bouquet



Общи условия

Активация на акаунт