Тренировки в домашни условия - 101

  • 32 120
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Добро утро!
Браво, Непо, само така! Heart
За днес Уъркаут12 от ЛМ Инвинсъбъл, избрах я заради времетраенето. Правя я за втори път и установих, че е една идея по-лека от У13, макар и да е с цееелии 5 мин по-дълга. От вчера, макар и без тежести, имам МТ на бицепс, трицепс, корем, рамо. Но, да се оплача, за два дни, незнайно как, съм качила 1.5кг,което не ми се е случвало от многоо време. Не знам на какво се дължи, дано е временна задръжка на вода. МЦ го очаквам след 5 дни, но може и да е от него,обикноврно съм с 1 кг. отгоре преди цикъл, ма такова чудо... А вчера ядох броколи за вечеря (няма да споменавам, че бяха със сметана и сирена, ама ха). Може па многото броколи да ми саботират работата, няма как да е от сметаната 😃😃😃. Весел ден на всички! Джери, стискам палци за теб!
Изчезвам,

# 691
  • Мнения: 361
Отчитам завършена програма. Смятам другата седмица да завъртя пак Booty, освен ако междувременно не си поръчам някоя друга програма, което сериозно обмислям.
Хубав, макар и дъждовен петък, ви пожелавам!

# 692
  • Мнения: 4 740
Непо,сега видях дилемата с Екстрийма,ама аз бях останала с впечатление ,че него правиш,защото говориш за ластици при пилатеса....Накратко ,супер е ! И не е екстремен ,спокич,доста приятна и натоварваща програмка.Вчера почивах ,днес,тренировка 8от уникалната,предимно със собствено тегло.

# 693
  • Мнения: 1 402
Отчитам Xtrain бицепс и трицепс, още на първото упражнение standing dumbbell curl Кейт хвана 20 паунда в едната ръка и аз се уплаших Smile , направо мислех да спирам видеото...
От вчерашната тренировка имам силна мт на прасците.
Люба, аз винаги когато имам МТ задържам 1-2 кила вода, знам си, че е от мт-то и въобще не ги отразявам.
desi_ks, браво за завършената програма!
Хубав ден на всички Kissing Face

# 694
  • Мнения: 7 719
За днес- стретч, корем, йога. В обратен ред. Simple Smile
Вече имам МТ на корема. Blush

# 695
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Вчера се загледах в един филм и или трябваше да жертвам филма, или тренировката. Компромисно решение - замених кардиото от фикса с кростренажор 30 мин. След малко ще метна горна част от фикса. Чудя се утре коя гора да хвана - Стара планина, Пирин, Витоша.  newsm78

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравейте!
Непо, не е ли кофти времето за планина? Аз лично поне в Стара планина не бих отишла, там все ми се струва най-кофти времето. Ама където и да идеш, enjoy!
Отчитам Лес милс инвинсъбъл, тренировка 13. Реших тази седмица да си направя пак няколко такива тренировки, преди да захвана нещо ново в понеделник. Утре смятам да правя тренировка 14. Идеално си ми идват, и МТ ми докарват, и въобще не ми пречи, че са без тежести. В понеделник реших да почна УФС. Тапаут ми останаха 2 седмици, ама ми омръзна и както се вижда, не правя повече от 2 тренировки седмично. Ще си вкарвам между другите някоя от тях, дълги са ми за зимата. УФС обаче го захващам на седмица 6. Просто тренировките ми харесват. В дните за кардио ветоятно ще слагам нещо от Лес Милс или от Шон или от Тапаут. Така съм решила до НГ, ще видим дали ще изкарам или ще си завъртя Лес Милс пак. От 01 няма да ме има 14 дни, та за това гледам нещо да довърша, преди да замина.
Тръгвам, че работа ме чака. Като казах работа, моята приятелка ми е уредила интервю, хахаха, тук до майка ми, наистина ще ми удобно много мястото, за някаква работа на 4 часа. Ще отида да видя за какво става въпрос, ако ме устройва работното време, може и да се захвана, а пък ще видим кой ще ме покрива за малко с децата. Ще видим, де, нищо не се знае, но нека си помечтая.Е, ако кажат 300 лева за 4 часа няма как да стане, не си заслужава по никакъв начин 🤣🤣🤣

# 697
  • Мнения: 2 876
Вчера не събрах необходимите морални сили за йогата /ще пробвам днес да я вместя/и вместо нея направих тренировката за долна част от ММ100 - Downbeat Strength. Тренировката не е лоша, много мъртви тяги, но очаквах МТ или поне някакво напрежение в мускулите днес, а няма. В следващата десетдневка сигурно ще я заменя.
Люба, успех на интервюто. За уфс фит да те предупредя, че първите тренировки много ми харесваха, но от втората част ми допадаше само grapple.

# 698
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Успех с интервюто, дано са добри условията! Вече и аз си мечтая да работя на четири часа. С тия осем имам чувството, че животът ми минава само в работа... Rolling Eyes Мечтая си да направят четиридневна работната седмица!  hahaha

# 699
  • Мнения: 2 566
Аз работя 4 часа дневно, 4 дни в седмицата. И вечер пак съм уморена Joy Сори за оф-а.
Но имам час на ден бързо ходене, отиване и връщане. Така че си е спорт донякъде.

# 700
  • Мнения: 1 402
Отчитам Xtrain - Legs ...прасците още ме болят, но не попречиха на тренировката...много е добра ,с пулсации в трудната част на движението, отдавна не съм изпитвала такава пареща болка в мускулите, препоръчвам я - трябват малки тежести, слайдери, топка, стол и малък кръгъл ластик.

# 701
  • Мнения: 7 719
Днес цяло тяло, допълнително корем и 12 000 крачки. Доволна съм.
Непо, твоето компромисно решение и мен ме спасява напоследък. Откакто имаме пътека вкъщи се родих направо, почти няма ден, в който да не се ползва.

4- часов работен ден, пък ако може и от вкъщи е работата мечта за мен. Дори на 5- дневна работна седмица съм навита при тези условия. Blush Нещо такова търся и аз. Иначе, играейки го "отчаяна съпруга", АКА "домакиня", въобще не означава, че няма вечери, в които да съм каталясала и да спя като отрязан бор. Много грешна е представата, че щом си си вкъщи, не правиш нищо и се чудиш къде точно да си убиеш времето.Grinning Ето- домашните още ми се чудят как не съм свършила един сериал, а аз просто нямах достатъчно време за пътека тази седмица, например. Joy

# 702
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Сериали гледам САМО гребейки или от кростренажора!

# 703
  • Мнения: 7 719
Със сериозна МТ на глутеуса съм, но няма мърдане- отивам да си правя тренировката за корем днес, после ще направя едно кратко разпускане с пилатес топка и заминавам по задачи. Днес ни чакат благотворителни базари, коледни базари, въобще се очертава едно стабилно ходене пеша.

Последна редакция: нд, 24 ное 2019, 11:15 от TuЛи

# 704
  • Мнения: 1 402
All Out Low Impact HiiT направих току що, хареса ми много, особено втората част със степа. Хареса ми Xtrain(то на мен май всичко ми харесва де Smile), ще си я направя цялата както е 12 седмици.

Забелязах, че с течение на времето ставам все по-негъвкава, претупвам и разтягането винаги... помня, че с Румяна и Джилиън можех да направя мост и да се задържа за няколко секунди, а сега въобще не мога да застана в тази поза, въобще ми е невъзможно да се сгъна, пълно дърво...някаква йога за начинаещи ли, какво да  добавя и аз не знам....

Общи условия

Активация на акаунт