Тренировки в домашни условия - 101

  • 32 073
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 491
арсен, аз също оня ден се опитах да направя лотос и се ужасих, че вече не мога да направя хубаво позата. Според мен това, че наблягаме на предимно силови тренировки или кардио, а не на разтягане, пилатес, си оказва влияние. Преди време, с много килограми отгоре, бях по-гъвкава.
За днес отчитам това https://www.gymra.com/instaview/TgxKFtW_4wY /имам нужда от по-различен тип тренировки/, както и 30 минути тичане вкъщи в двора. Вчера тренирах с Кристин Къри.

# 706
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
За днес отчитам пет часов планински преход. Над 2000 метра вече има сняг и студ! Simple Smile Сега изчезвам на имен ден, тренировката остава за утре!
Винаги съм гледала с насмешка на йогата и съм я пропускала. Нооо, определено се чувствам много добре след нея и вече го отчитам като грешка. Разтягане иначе не пропускам. Даже май се "натискам" в повече понякога, мислейки се за жената-каучук, и после ходя схваната и преразтегната на сто места.
Любче, какво стана с интервюто?

# 707
  • Мнения: 4 719
Отчитам седмица с тренировки по календар и днес 3 часа преход в планината.

# 708
  • Мнения: 2 874
И аз се движа приблизително по календара на ММ100. Вчера  правих ден 68, Fight Club, а днес- ден 65, Freestyle Flow, за която разгрях с тренировка на Лес Милс.
Аз също съм зле откъм гъвкавост. По принцип не съм много гъвкава и не мисля, че въобще някога съм правила лотос, а сега нещата са съвсем зле, което обаче не ме притеснява особено. Никога не ми е било цел да правя шпагат. Йогата от ММ100 не я препоръчвам. На мен най-много ми харесва една кратка тренировка на Витас - Intermediate Short and Sweet. За 20 минути  добре разтяга бедро и глутеус, които при мен са най-схванати.

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Добро утро!
За днес Пауър пънч от УФС фит. Хареса ми, много. Благодаря Звезди за мнението! Аз бях чела едно ревю на Дисфънкшънъл парот, който беше написал, че са лесни тези тренировки, и за това. Вярно е, че не рязмазва на пода но сивпр ефективна ми се видя, пулса ми беше висок, и въобще много добре си се натоварих. Та, ще по слушам звезди, и ще направя по 1 седмица от 3 фази една след друга, и после сигурно ще повторя. Така и така ще ми е скучно по 3 седмици да правя едни и същи 3 тренировки.
За гъвкасовстта, и аз съм много зле, но няма сила на света да ме накара да правя йога. Правила съм само на бати Тони от Р90х3 6 месеца (3 заменях от Р90х, и другите 3 за Х3) и бях започнала и стойка на ръце да правя, но... Не ми е приятно занимание, и вече правя само приятни за мене си неща. Не ме интересува как се отразява на тялото, а за духа, на мен се отразява никак.
Непо, вчера хубава разходка е била, в това смачкано време ти се кефя, че го правиш. Ноу също. А за "интервюто" някой ден ще е тази седмица, ще видя кога. Вероятността обаче да стане е малка, като й кажа, че няма да ме има 2 седмици януари 🤣🤣🤣🤣 и един ден декември. Ще видим, де.
Весел и усмихнат ден!

# 710
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Добро утро!

Аз отчитам вчерашната си домашна, ама наистина домашна тренировка, изчистих предния двор от листа, фасове и други (понеже в момента съм в споделена къща - демек всеки си има стая, а кухнята и хола са общи, хм дали ще ме разберете - в БГ ми се струваше много странно да живея така, но истината е, че не е лошо да си имаш компания, особено в чужда страна) и съквартирантите веднага сложиха отвън един буркан с вода, в който да си събират фасовете, да не цапат предния двор повече, после отидох в задния двор - същата процедура, оттам измих радиатора в кухнята, прахосмукирах цялата къща, без стаите на др съквартиранти разбира се, моята стая, къщата е леко големичка, измих подовете... после отидох в тоалетната на първия етаж, а от там се върнах в моята стая и бърсах прах.
След всичко това отидох до центъра да си търся топли обувки. Намерих само едни за 150 пауда и ще изчакам др петък и ако не ги намалят все пак мисля да си ги взема. Тук боти, ботуши, нямат никаква подплата, нищо! Колежките ми британки ходят по обувки тип пантофки на бос крак, това мин седмица, когато имаше слана! Та навъртях едни 12 000 крачки и купих само коледна украса. Нищо не бях яла цял ден, ама абсолютно нищо.
Прибрах се, след малко единия съквартирант британец се появи, гладен, нищо не бил ял и той, а в неделя тук ако не сте си пазарили... лошо - след 17ч нищо не работи Grinning извикахме и другия съквартирант и отидохме да ядем бъргър кинг на магистралата Grinning после се шегувах, че съм в 6-тия месец Grinning

# 711
  • Мнения: X
Уикенда си свърших поредната ФБ програма, сега се ослушвам за нова. И въобще съм в лека чуденка с какво да продължа. С 80 ДО, Lift 4, или пак с блендърите. Някой има ли представа дали ФБ ще пускат намаления тези дни покрай пуйкин ден?

Тази седмица съм си я предвидила за почивка и релакс. Днес отчитам час мобилност за цяло тяло. Heart Eyes
Непо, браво за планината, подобни преходи са страхотно разтоварване за почивните дни. Heart

Винаги съм гледала с насмешка на йогата и съм я пропускала. Нооо, определено се чувствам много добре след нея и вече го отчитам като грешка.
Hug

Звезди, на мен Витас ми действа супер стимулиращо сам по себе си. Heart Eyes В това отношение в моята лична класация пред него е само Дилън. Heart Именно с тях планирам да се разнообразявам до другия понеделник. Blush

No_frame bitch, ти по новата програма на Румяна И. ли тренираш? Как е? Може ли да те помоля за кратко резюме?

# 712
  • Мнения: 19 687
Аз имам следното питане - на НСА още ли може да се ползва свободно стадиона за тичане?

# 713
  • Мнения: 4 719

No_frame bitch, ти по новата програма на Румяна И. ли тренираш? Как е? Може ли да те помоля за кратко резюме?
За мен е супер,имам покачване на силата,издържливостта и видима промяна в тялото.Активната тренировка продължава около 20мин ,разтягането е много добро,изобщо  много съм доволна.

# 714
  • Мнения: X
Cristi, лятото поне можеше.
No_frame bitch, благодаря за бързия отговор! Сестра ми намекна, че може това да й подаря за наближаващите празници. Аз съм предубедена към Румяна, но ако пусне някоя промоция, систъра може и да го огрее. Simple Smile

# 715
  • Мнения: 19 687
Благодаря, селфиш. Ще се замъкнем с дребния другия уикенд.

# 716
  • Мнения: X
Питай за всеки случай в темата за тичане. Може да има връзка с това дали студентите имат лекции/ практики някакви в момента и т.н.

# 717
  • Мнения: 19 687
Даже не знаех, че има такава Blush

# 718
  • Мнения: 268
Мен ми е ужасно скучна Румяна. Едвам издържам 30те минути и постоянно гледам колко остава. И това при положение че първите 6-7 мин са загряване и последните 5-6 разтягане. Реално тренировката е има-няма 15-20мин.
За сравнение едночасовите на 80ДО изобщо не ги усещам.
Румяна има 50% намаление в момента на всички програми.

# 719
  • Мнения: 7 650
От мен днес скромно само една йогичка малко над 40 минути.
Сутрешното разтягане, което правя всеки божи ден още със ставането от кревата,не го броя.

На мен пък ФБ започват да ми омръзват и се оглеждам за нещо ново.

Яяяя, Румката пуснала намаления! Преди простотиите покрай ПУШ никога не беше участвала в инициативи тип "черен петък". Не вървят нещо нещата явно. Кофти. С новата си маркетингова стратегия и онлайн платформа изгуби сумай ти верни клиенти и потенциални плащачи.

ПП. А, да- Руми, ако четеш тук, моля те, провери в речника как се пише думата КОКАЛ и не се излагай повече така. Смешно е.

Последна редакция: пн, 25 ное 2019, 18:54 от TuЛи

Общи условия

Активация на акаунт