Повече от 25 години опит в едно бурканче. Участвай в играта на Бочко и спечели награди!

  • 4 788
  • 206
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 287
Крем против подсичане използваме от самото раждане. Пробвах без крем, сменихме няколко марки пелени и стигнах до извода че детето не се подсича, само ако съм го намазала. След махане на памперса, на моменти отново се налага да използваме такава козметика.

# 121
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
От първият ден

# 122
  • русе
  • Мнения: 1 317
използваме  зеленият шампоан със помпа удобен за цялото семейство,а крема против подсичане е постоянно под ръка.
Благодарим за добрите продукти😊

# 123
  • Мнения: 862
От първия ден, когато забелязвахме зачервяване на кожата веднага мажехме кремче против подсичане. Дори след всяко миене мажехме по сгъвките. В момента, мажа където забележа зачервяване.

# 124
  • Мнения: 430
Крем против подсичане, използвах от първият ден на синът ми. В момента той е на почти две години и при нужда го използваме. Шампоаните с помпа, също от първият ден, винаги ги имаме в наличност 😊

# 125
  • Мнения: 2 074
 По всяко време при всякакви кожни раздразнения и зачервявания. Вълшебно е кремчето, наистина успокоява кожата.

# 126
  • Мнения: 782
Още от първия ден в болницата се използва крем. Даже в болницата, която ще раждам в списъка е крем бочко, сапун  и памперси бочко.

# 127
  • Elhovo
  • Мнения: 363
Козметиката на Бочко ползвам почти от раждането на моето момиченце. Най-често се  налага в летните месеци  , когато е с  памперс. Ползваме го и за рани,охлузвания и пъпчици .

# 128
  • Мнения: 942
Използваме крема против подсичане ежедневно.  Доволна съм от
 ефекта.

# 129
  • Мнения: 793
Още от първите дни след раждането до към първата година на детето.

# 130
  • Мнения: 3 199
Най-често се подсичаше лятото, когато беше на годинка и половина, тогава не можех да я отуча от памперса, тя бягаше и се криеше наакана и като я видя вече беше късно - с червена и болезнена кожа на дупето.

# 131
  • София
  • Мнения: 1 646
Крем при подсичане ползвах за детето от първия ден до сваляне на памперсите.

# 132
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 260
От първия ден имам крем против подсичане.
При нужда - още при минимално зачервяване- използвах, за да предотвратя подсичане.

# 133
  • Мнения: 1 050
В първите три месеца ползвах най-активно крем против подсичане, докато кожата беше много нежна, пелените се мокреха много по-често и се създаваха предпоставки за подсичане. Голяма помощ кремчето Бочко ми оказваше през лятото, когато се подсичаше под гушката, тъй като бебето ми е по-пухкаво. Сега в периода на първите зъбки зачервяването на дупето отново е налице. Кремчето Бочко ми помага през всякакви периоди на растежа.

# 134
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ползвахме го съвсем малко. Но пък от шампоана не се лишаваме нито ден.

Общи условия

Активация на акаунт