Повече от 25 години опит в едно бурканче. Участвай в играта на Бочко и спечели награди!

  • 4 752
  • 206
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 394
От ден едно съм ползвала коремчето и за двете си деца. А и сега все още използвам понякога, ако се налага и винаги имам една кутийка.

# 136
  • Мнения: 502
Ползвала съм го първо върху кучето ми, а сега и с бебето още от първия ден. Винаги имам 1 допълнителна опаковка от този страхотен крем.

# 137
  • Мнения: 2 559
Още от първите дни на децата ползвах крем против подсичане.

# 138
  • София
  • Мнения: 20 205
От първия ден, в който ни изписаха от болницата след раждането, имах крем против подсичане Бочко и съм го ползвала винаги при нужда. Вкъщи винаги го поддържам наличен, защото го ползваме при всякакви кожни раздразнения и зачервявания. Преди две седмици дъщеря ми замина да следва в чужбина и в багажа й сложих една опаковка Бочко.

# 139
  • Мнения: 528
От първия ден използваме крем против подсичане-Бочко. Доволна съм, вече месец го използваме и нямаме подсичане Simple Smile

# 140
  • Мнения: 51
От първия ден

# 141
  • Мнения: 53
Използвахме крема против подсичане още от първия ден и така докато свалихме памперса.

# 142
  • Мнения: 4 859
Крем против подсичане имам от раждането на малката.За зоната на памперса рядко съм го използвала,при захранването най-вече,но се подсичаше много под мишничките и най-вече зад ушенцата след втория месец и редовно мажех.

# 143
  • Мнения: 8 847
Обожавам го тоя Бочко!
Добре ,че го имаше, защото още в родилния дом ни предупредиха за  проблеми с кожата на бебето. Спестихме си много неприятни моменти.

# 144
  • Мнения: 26
За щастие не сме имали чести проблеми с подсичането. Но вкъщи си имахме крем против подсичане на Бочко. Използвали сме го само няколко пъти след 10-тия месец.

# 145
  • Мнения: 417
От раждането до сега го мажа с крем Бочко при всяка смяна на пелената.

# 146
  • Мнения: 136
Още от първия ден започнах да използвам крем против подсичане.

# 147
  • Мнения: 4
От раждането мажем зоната под пелената при всяка смяна на памперса. Проблем сме имали само два пъти. Единия път бебчо не понесе новата марка памперси, а втория път татко зарзи мама и бебчо с грип, и трябваше да се грижи за тях. Остави бебчо по-дълго време с памперса и дупето веднага се зачерви.

# 148
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 788
oт 0 до 3м

# 149
  • Мнения: 90
След като ни изписаха от родилният дом. Нежната кожа има нужда от много грижи. Благодарение на крема за подсичане, не сме имали проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт