Повече от 25 години опит в едно бурканче. Участвай в играта на Бочко и спечели награди!

  • 4 744
  • 206
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 13 169
Още от първите дни на децата ползвах крем против подсичане. И все още го ползвам.

# 151
  • Мнения: 40
Ползвах кремчето веднага след като се прибрахме от родилния дом.Ползвам го ежедневно и до днес ,винаги помага.Понякога мажа на дебело ако има зачервено и то изчезва.

# 152
  • Мнения: 7
От самото начало,веднага след като се роди моето мъниче и до сега винаги ползваме кремчето.

# 153
  • Мнения: 397
Крем против подсичане ползвах най-много от самото раждане до към 12 месеца.

# 154
  • Мнения: 118
Още от първия ден използвам крем против подсичане.

# 155
  • Мнения: 365
В нашия дом имаме непрекъснато крем Бочко против подсичане.Най- често влизаше в употреба през първата година , но и сега когато децата са по- големи , пък и за нас чест го използвам

# 156
  • Мнения: 15
Още от първите дни на децата ползвах крем против подсичане.
Това е най-доброто за кожата на бебето от най-рано. Участвам с радост дано и аз веднъж да спечеля и моето бебче
😊❤️❤️❤️❤️

# 157
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
При моите деца подсичане в областта на пелената се е получавало най-вече лятото, от горещините, и тогава кремчето винаги помагаше!

# 158
  • Мнения: 52
Използвах крем Бочко ,против подсичане от първия ден на раждането на моите деца.Много добър ефект и те се чувстваха добре.И досега го използваме за цялото семейството.

# 159
  • Мнения: 39 424
Този крем ползвах активно със синът ми по време на смяната на пелените. Най- интресното е, че моята майка също го ползва за лицето си, заради смрадликата в него.

# 160
  • София
  • Мнения: 979
Дъщеря ми е родена средата на лятото и в най -  топлите дни, беше само по памперс, но понякога се запотяваше и за да предотвратя поява на подсичане я мажех с Бочко крем. Винаги в чантата си имам кремче, леко, малко и компактно. Благодаря Ви за неоценимата грижа за нашите съкровища

# 161
  • Мнения: 780
Първото дете си от гледах с Бочко от първият ден. И днес на масичка та си има крем Бочко за подсичане въпреки, че е на 7 години. И с него си маже раничките като падне. Той знае вълшебното кремче с таралежчето ми помага. Днес имам бебе на близо 2 месеца и продължавам традицията, но с новата ви кутийка и старият уникален ефект. Благодаря ви, че ви има! Аз обичам българската козметика!

# 162
  • Мнения: 3
Използвам кремчето от самото начало

# 163
  • София
  • Мнения: 2 049
Кремчето против подсичане използвам редовно и особено сега в горещото време.

# 164
  • Мнения: 181
Аз използвам продуктите на Бочко още с първото си дете,преди 7г.От раждането му ползваме сапунчето първо,после шампоанчето за коса и тяло и от годинката лосиона против комари та до днес.

Общи условия

Активация на акаунт