Какаово масло за тен

  • 1 480
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Привет, искам да попитам, когато използвате какаово масло за тен, преди това мажете ли се с слънцезащитен спрей? И само по себе си какаовото масло има ли слънцезащитни функции?

# 1
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Има слънцезащитен фактор под 5, което е недостатъчно. Но знам, че в миналото са се мажели точно с такова. Аз лично смятам, че което и да е масло/спрей от магазина, дори с висок фактор, не защитават достатъчно. Просто избягвай обедните часове. Аз лично не го правя, но рядко ходя на плаж. Което не е оправдание, де. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 651
Аз ползвам какаово масло вече втора година. Нанасям го почти едновременно със слънцезащитата. Ефектът е по-шоколадов и равномерен тен отколкото преди години, когато използвах само слънцезащитата.

# 3
  • Мнения: 34
Здравейте. Мисля да си купя какаово и кокосово масло. В магазина намирам кокосово масло в два варианта- единият е прозрачно и течно, а другият е бяло и твърдо. Кое трябва да си взема? Има ли значение? Четох, че трябва да се смесят двете масла.

# 4
  • Атина
  • Мнения: 283
Здравейте. Мисля да си купя какаово и кокосово масло. В магазина намирам кокосово масло в два варианта- единият е прозрачно и течно, а другият е бяло и твърдо. Кое трябва да си взема? Има ли значение? Четох, че трябва да се смесят двете масла.
Кокосовото масло държано на температура под 25 градуса е бяло и твърди, но над 25 градуса се втечнява. Така че маслото е едно и също, просто едното е държано на хладно, а другото на топло.

Общи условия

Активация на акаунт