Генеколози стара загора държавна болница

  • 6 102
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 304
Ад е било за тези от нас, които за отишли да търсят помощ, и са получили  овикване и шут в г***. В частната болница може да е всичко, но чак такова отношение не съм виждала.
Не разбирам, аз такова нещо не съм видяла там.

# 31
  • Мнения: 1 519
Аз мога да кажа абсолютно същото за болница “Тракия”...
Отидох една вечер с кървене, бременна в 7-8 седмица. Дойде някаква ужасна докторка , която ме прегледа и каза :” не виждам нищо”. Продължи с : “ Не знам от какво е кървенето, аз не виждам и плода, прибирай се у вас.”
Та... във всяка болница има такова отношение, къде грубо, къде некадърно.
Имах една прекрасна бременност , която завърши с раждане в 36та седмица. Благодарна съм на АГ-то за професионализма и лично на лекуващата ме лекарка, че всичко прикючи добре. Въпреки ранната седмица,детето ми не беше взето в неонатология,за да се изпише пътека,а ми беше дадено.
Това е моето мнение за двете болници. Всеки има различно и не е хубаво да се насажда на бъдещите родилки как видиш ли в АГ-то има циганки и те крадат.
Имаше две и те си бяха с отделна стая. Има обаче и в Тракия и в Ниа Мед, не забравяйте.
Лека бременност на всички момичета и прекрасен финал!

# 32
  • Мнения: 275
Изключително грешно разсъждавате. Момичето живее срещу нас и каза колко са платили. От лекари в АГ-то съм патила и то от жестока, престъпна некомпетентност.
Да ти изтекат водите става спонтанно и далеч не е до следене. Ако тръгнат лекаря не може да ти залепи мехура. Където и да е изхода може да е фатален. Усложнения се случват спонтанно. То ако знаеш какво ще се случи съвсем по друг начин ще стоят нещата.
Аз бях сложна бременност с придружаващи, със сигнали за прееклампсия от 6 месец. С контракции от 8 месец, предхождащи спонтанни аборти... да продължавам ли. Всеки месец бях по лаборатории и кабинети. Прокървих още в началните седмици и благодарение точно на докктор от частна болница сега имам здраво дете. Въпреки пандемията ме е приемала и ми водеше прегледи до последно и в родилното не ме остави. Един лев не съм и дала, но  ще и бъда благодарна цял живот, защото не ми беше длъжна с  нищо. Беше на смяна в кабинет, когато ме вкараха за спешно секцио. Докъто ме оперираха я чух отстрани да пита как съм и какво се случва. Беше оставила пациентите ,за да дойде да се увери, че всичко е наред. Нямала съм уговорка. Човешкко е.
Да не говорим какъв ужас преживя майка в държавното АГ ми като е изродила младо момиче, на леглото в болничната стая, защото когато е отишла да търси помощ са и връчили подлога да я даде на момичето и да си чака лекаря на който е платила... Или и на майка си да не вярвам?
И за ваша информация първия ми аборт е точно заради кадърността на една от държавното АГ. Отидох с положителен тест и леко прокървяване. Дори не ме прегледа. Развика ми се,че защото съм оперирана от щитовидна никога няма да износя дете, дори и да забременея ще правя аборти и няма смисъл да ме преглеждала. Излезнах разревана от кабинета. Няколко дни по-късно загубих детето. Това ли ви е спасяването на деца и родилки?
Не знам защо изобщо споменавате Раднево. Там болница нямат и не раждат само в държавното. Масово хората,които познавам от там родиха в Трета, не в държавната. Освен всички циганки. Те ги събраха в АГ-то, защото няма къде.
Мисля,че имах достатъчно опит и добри източници (кой по-добър от човек, работещ там и знаещ нещата от кухнята)
Неонатологията никой не им я оспорва, но останалото е ад. ( Детето ми се роди нагълтано с околоплодни води, не изплака веднага и въпреки всичко се оправи без никакви последствия)

Съжалявам за загубите Ви, вярвам, че не Ви е било леко, но за всичко си има логично обяснение, изследвахте ли се за тромбофилия? Тя доста често е причинител за ранни прокървявания и ранни спонтанни аборти, а не лекарите с грубото си отношение, а винаги може и да се поиска 2-ро и 3-то мнение ако някой лекар се е отнесъл неадекватно. Имам приятелка, която също е оперирана и няма щитовидна, но си следи хормоните, пие еутирокс и си държи хормоните в нормите, тя не само, че износи бебето, но и преноси с една седмица, но щом хормонът се следи, няма причина за притеснение.
Позната си загуби детето в 8ма седмица при великият д-р Христов в Ниамед, казаха и че е първеския и затова така е станало, със следващото щяло да се получи..., сама взе да чете, рови, да прави изследвания и се оказа, че е с тромбофилия и ако трябваше да се довери на същият този "велик" лекар, пак щеше да страда, поради немърливост на лекари, които не си правят труда, за да разберат защо тази млада жена си е изгубила бебчето...
Приемам Вашето мнение, но не мога да се съглася с него, добре, Раднево да кажем е изключение, а Казанлък, Сливен, Ямбол, те като си имат болници, защо идват в АГ-то тук? Да не говорим, че в Сливен имат специализирана АГ болница, но отново тежките случаи са в тук в държавното АГ, защо ли? Защо не ги приемат в Тракия.. хм.. много странно. Аз също имах прблемна бременност и се следях при "специалист" от Тракия, който твърдеше, че бременността ми се развива чудесно, а седмица след думите му, отидох на преглед в София, щото обичам всичко да е проверено 2 пъти, особено щом се касае за бъдещото ми дете и там тази чудесна бременност се оказа с дооста проблеми, които с направени изследвания се доказаха, за щастие имам здраво бебче и то НЕ благодарение на специалисти от Тракия, ако се бях доверила сляпо на този прехваален лекар, не искам да мисля, какво щеше да се случи... всъщност и не се знае, може след време да се проявят симптоми у детето ми, пази Боже, но това ще е благодарение само на един единствен човек, който си кара пациентите на конвейр и всички са доволни и щастливи от него.. защо ли? Ами защото ги подлъгва, че имат чудесна бременност и те сляпо му вярват и раждат преждевременно и това преждевременно раждане не е Божа работа.. повярвайте ми, а сериозен лекарски пропуск.
Изтекли водите преждевременно, да, лекар не може да ги затапи, но е можел да бъде по-наблюдателен и да види, че жената има някакъв проблем, който рано или късно ще избие, къде във води, къде в преекламсия, къде в скъсяване на шийката която трябва, често да се следи, а някои лекари я поглеждат в 8ма седмица и в края на 8ми месец... смях в залата...,
Мога да пиша още много по темата, но не виждам смисъл, останете си със здраве и нека си гледаме прекрасните здрави дечица и да им се радваме всяка секунда!

# 33
  • Мнения: 9

РуСа-Мамма вчера бях на преглед и пред кабинета на др Христов имаше обявени цени.За раждане пишеше 850 лв (не пише нормално или секцио).Останалите цени ги снимах и ще ги прикача да погледнеш.

Доволна ли си от прегледа? Христов ли избра да ти води бременността? Колко струва прегледа при него?
Аз съм пациентка на др Христов от преди да забременея и не бих се доверила на друг.Той не води бременност,а само на частно ходя при него (30лв е прегледа).Както по-горе ти написах бременността ми следи (документално) др Мира Христова.Тя назначава всички необходими изследвания ,които се правят по време на бременността.Дава направления за всяко едно и ги правиш и носиш резултатите на следващия преглед.Лично аз ги нося и на др Христов да ги погледне.

Здравейте , интересувам се дали др Христов следи витамините ? Имам нужда от пълна консултация за витамини

# 34
  • Мнения: 3 730
Запазете си час и говорете директно с него.При съмнения за проблем ще ви даде нужните насоки и ще Ви каже какво трябва да изследвате.
Имайте впредвид,че Христов работи само на частно и направления за изследвания не дава.

# 35
  • Мнения: 45
Здравейте. Как стоят нещата, когато дойде време да раждам? Трябва да се обадя на докторката, която ме следи от държавната аг болница в Ст загора или предварителна трябва да говоря с нея, че искам тя да поеме раждането.
Или който е на смяна той ще ме изражда...

# 36
  • Мнения: 304
Здравейте. Как стоят нещата, когато дойде време да раждам? Трябва да се обадя на докторката, която ме следи от държавната аг болница в Ст загора или предварителна трябва да говоря с нея, че искам тя да поеме раждането.
Или който е на смяна той ще ме изражда...
Като наближи термина ще ти издаде направление за раждане. Да, трябва да и кажеш, че искаш тя да те изражда. Ако е секцио ще се разберете за ден, ако е естествено ще и се обадиш като почнеш да раждаш и тя ще дойде в болницата. А ако не държиш да е тя, пак и се обади като почнеш да раждаш, но вече при който е на смяна. При всички случаи тя ще ти обясни какво да направиш и точно кога да и се обадиш.

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Здравейте. Как стоят нещата, когато дойде време да раждам? Трябва да се обадя на докторката, която ме следи от държавната аг болница в Ст загора или предварителна трябва да говоря с нея, че искам тя да поеме раждането.
Или който е на смяна той ще ме изражд
Уговаряш се педварително с докторката си и в деня й звъниш, да дойде и да те изроди. Тозви вариант няма да е безплатен. Другият вариант е да те изроди , който е на смяна, няма да плащаш, но се предполага и че няма да се радваш на допълнително внимание

# 38
  • Мнения: 45
А колко ще струва евентуално естествено или секцио в държавната болница, ако се уговоря предварително с аг, която ме следи.
Аз мислех, че като съм при нея и тя ще ми поеме раждането безплатно.

# 39
  • Мнения: 3 730
Тук само можем да гадаем.Говори директно с АГ-то си и си задай въпросите.Тя ще ти отговори най-точно.

# 40
  • Мнения: 4 144
Всеки лекар има различна такса за съответните процедури. При кого се следиш?

# 41
  • Мнения: 45
При Д-р Анастенова.

# 42
  • Мнения: 14
  Тя май вече не работи или си е на кабинет

# 43
  • Мнения: 2
Аз мога да кажа абсолютно същото за болница “Тракия”...
Отидох една вечер с кървене, бременна в 7-8 седмица. Дойде някаква ужасна докторка , която ме прегледа и каза :” не виждам нищо”. Продължи с : “ Не знам от какво е кървенето, аз не виждам и плода, прибирай се у вас.”
Та... във всяка болница има такова отношение, къде грубо, къде некадърно.
Имах една прекрасна бременност , която завърши с раждане в 36та седмица. Благодарна съм на АГ-то за професионализма и лично на лекуващата ме лекарка, че всичко прикючи добре. Въпреки ранната седмица,детето ми не беше взето в неонатология,за да се изпише пътека,а ми беше дадено.
Това е моето мнение за двете болници. Всеки има различно и не е хубаво да се насажда на бъдещите родилки как видиш ли в АГ-то има циганки и те крадат.
Имаше две и те си бяха с отделна стая. Има обаче и в Тракия и в Ниа Мед, не забравяйте.
Лека бременност на всички момичета и прекрасен финал!
  Може ли да сподеш кои лекар в държавното АГ ти обърна внимание

Общи условия

Активация на акаунт