Добър невролог във Варна?

  • 13 787
  • 6
  •   2
Отговори
  • Мнения: 226
Здравейте, искам да помоля да ми препоръчате добър невролог във Варна. Става въпрос за болки в гръбначният стълб,умаляване и треперене на краката и ръцете.. На 28 години съм,ако това има значение. Ходила съм на 3 невролога (2-ма в Добрич и  1 във Варна) без особен резултат. Благодаря предварително на отзовалите се!

# 1
  • Мнения: 10
Здравейте, д- р Ангелинова, намира се на Тодор Димов 28, доста добра в работата си, но мисля че не работи по Здравна каса. Доста време отдели на приятеля ми като разговор и преглед без да нервничи, че задава много въпроси и наистина се опитва да обясни с прости думи какъв е проблема без да използва сложни термини.

# 2
  • Мнения: 18
Др Габриела Антонова в Окръжна болница. Спокойна, уравновесена, отговаря на всички въпроси и обяснява по начин, по който да разбереш това, което не ти е ясно. Препоръчвам

# 3
  • Мнения: 8
Др Габриела Антонова в Окръжна болница. Спокойна, уравновесена, отговаря на всички въпроси и обяснява по начин, по който да разбереш това, което не ти е ясно. Препоръчвам

И аз съм за д-р Габриела Антонова. В Окръжната болница всъщност е завеждащ отделение. Много съм доволна от нея. Внимателен специалист със съвременни разбирания. Вече не бих отишла при друг невролог.

# 4
  • Мнения: 98
Аз съм много доволна от д-р Ангелина Въжарова в МЦ "Валем". Преглежда внимателно, спокойно, и обяснява всичко подробно. Постави ми бърза и точна диагноза, която после се потвърди и от рентгеновата снимка.

# 5
  • Мнения: 1
Др Габриела Антонова в Окръжна болница. Спокойна, уравновесена, отговаря на всички въпроси и обяснява по начин, по който да разбереш това, което не ти е ясно. Препоръчвам

И аз съм за д-р Габриела Антонова. В Окръжната болница всъщност е завеждащ отделение. Много съм доволна от нея. Внимателен специалист със съвременни разбирания. Вече не бих отишла при друг невролог.
Др Габриела Антонова в Окръжна болница. Спокойна, уравновесена, отговаря на всички въпроси и обяснява по начин, по който да разбереш това, което не ти е ясно. Препоръчвам
Здравейте само искам да ви кажа че въпросната лекарка изписа майка ми уж в много добро състояние а беше полумъртва .Не я препоръчвам

# 6
  • Мнения: 4 344
Здравейте.Бих искала пак да повдигна темата за добър невролог във Варна .Касае се за възрастен мъж с епилепсия .
Моля за препоръки .Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт