Идеалният климат у дома със Samsung Wind-Free™

  • 30 709
  • 1 058
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 927
Икономичен и тих. Да не изсушава въздуха

# 136
  • Мнения: 1 090
Безшумен и с добро съотношение цена-качество.

# 137
  • Мнения: 596
Да е с нисък разход на електроенергия, безшумен и да стопля/ охлажда бързо.

# 138
  • Мнения: 540
Да е икономичен и тих

# 139
  • Мнения: 2 069
Да има възможност за регулиране на посоката и силата на въздушната струя, така че да не се усеща студен вятър.

# 140
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
В близко бъдеще ,ще ми се наложи да избирам климатик.Вече прочетох повече по темата.Ще купя висок икономичен клас,съобразявайки се със големината на апартамента.Добрия монтаж и лесната поддръжка също ще са от съществено значение при избора.Да има функция за пречистване на въздуха,както и да се регулира влажността.И да издържа на екстремни климатични условия.Определено марката Samsung ще бъде в полезрението ми ,а водещото при избора ми ще бъде потребителските мнения и екстрите.

# 141
  • Мнения: 1 002
При избора на климатик за мен е важно той да бъде безшумен, икономичен, да бъде инверторен и не много скъп

# 142
  • Мнения: 428
Най-важното да мен е ниският разход на електричество,  както и да не замърсява въздуха и не на последно място да е тих.

# 143
  • Мнения: 8 810
Използваме климатик само през лятото, зимата сме на парно.  Бучи, а аз работя творческа работа, имам нужда от тишина. Искам и да не е толкова скъпо използването му през целия ден.
Трябва да го сменим с нещо по-подходящо. Искам и да йонизира въздуха.

# 144
  • София
  • Мнения: 1 573
Мога ли да попитам, дали климатикът в дома се отразява по някакъв начин на стайните цветя, особено лятото например?

В хола имам доста цветя (основно орхидеи) и не съм имала проблем с никое от тях. Точно срещу климатика имам един цимбидиум, за който доста се притеснявах, но вече година и половина си го духа директно (в хола, за съжаление, не съм с Wind Free) и нищо му няма. Предполагам, че ако растението е особено чувствително, може и да има някакво отражение, но когато не е директно срещу струята въздух не мисля, че би било проблем.

# 145
  • Мнения: 3 925
Да бъде безшумен, икономичен и бързо охлаждащ.

# 146
  • Мнения: 1 379
Важно е да е безшумен, за да може да се спи, когато е пуснат. Да се наглася силата и посоката на струята на въздуха. Плавно да повишава /намалява температурата до достигане на зададената такава. Вътрешното тяло да е с приятен дизайн. Да може да се изключват светлините му през нощта.

# 147
  • София
  • Мнения: 10 878
Да бъде безшумен, икономичен и с достъпна цена.

# 148
  • Мнения: 2 840
Икономичен и тих е основното . 'wind free' функционалност е нещо много интересно   Simple Smile

# 149
  • Мнения: 95
За мен е важно да е икономичен и безшумен, а също и на добра цена.

Общи условия

Активация на акаунт