Парфюмни размисли и страсти - 229

  • 58 394
  • 741
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 273
Да, Идол е точно коледен парфюм. Днес го тествах, не е лош. Има и нещо секси и мръснишко в него.

# 271
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Здравейте, дами! Можете ли да ми кажете къде в София продават Ex Nihilo? Влюбих се в FLEUR Narcotique и искам да си го взема.

# 272
  • Мнения: 31 214
Здравейте, дами! Можете ли да ми кажете къде в София продават Ex Nihilo? Влюбих се в FLEUR Narcotique и искам да си го взема.
В Campomarzio 70.

# 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Благодаря, Densi!

# 274
  • Мнения: 697
Пробвах го Идола днес и не ми допадна , прилича ми на компот от круша , евтино ми мирише и не бих го купила , за подарък по Коледа също не бих го купила , очаквах повече...

# 275
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Мхм и аз не го искам за подарък Идола и предупреждавам да не ми го подаряват,за мен този парфюм не е трябвало въобще да го създават,абсолютно безсмислена история.Нова Бомба,ммм нямам нито една-https://www.fragrantica.ru/perfume/Viktor-Rolf/Flowerbomb-Bomblicious-56584.html За мен изобщо Идола няма грам прилики с класическия Трезор,нито с друг от линията.Сега ще ни залеят с негови фланкъри до безкрай.

# 276
  • Мнения: 913
Привет на всички!
В последно време изучавам Atelier Cologne, a сега съм хвърлила поглед на Serge Lutens, като от ароматите му познавам само Chergui.
Моля за отзиви за Arabie и Datura Noir, като предварително си казвам, че съм чела темите назад Simple Smile.
Благодаря много! Flowers Hibiscus
мога да споделя само за датура ноар, джинжифиловия чай и шерги, също и са амбре султан. Постепенно ставам фенка на тази къща, първата ми покупка без проба беше Датура. За мен няма нищо главоболно, има красиви обрати и ми е много любим. Обмислям следващ Лутен:)

# 277
  • Мнения: 5 249
Добро утро на всички! Според вас Chloe Love Story Eau Sensuelle подходящ ли е за късно лято/ранна есен? Обмислям да го купя за подарък в скоро време, затова питам.

# 278
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 154
Според мен е подходящ за всички сезони, много красив парфюм е Love Story Sensuelle.

# 279
  • София
  • Мнения: 5 567
Според мен е най-подходящ за пролет, но и наесен бих го носила, много го харесвам и аз.

Пробвах Идола и аз. Не бих го купила. При мен е сапунеста роза, с малко круша в началото, която след това напълно изчезва. Розата е твърде елементарна, това е основният проблем, който виждам. Другият проблем е лошото блендване на съставките. Трайността му е минимална. Според мен става за неангажиращ летен аромат, не го свързвам изобщо със зимата, нито с Коледа.

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Chloe Love Story Eau Sensuelle го обожавам,един от най-любимите ми парфюми завинаги.Подходящ е за цялата година според мен,голям красавец и е с доста добра трайност при мен,любим!

# 281
  • София
  • Мнения: 1 345
Усеща се много пипер.

По-подробно моля, много си лаконична. Искам омаен разказ Денси, както и от други дами, ако са го тествали Gift Heart

Edit:  прочетох ревюто ти, ох мъка от тези жеги имам страхотно главоболие

Последна редакция: пн, 26 авг 2019, 14:00 от chanel19

# 282
  • Мнения: 5 249
Благодаря за отговорите за Chloe. След такиви хубави отзиви ще действам смело. Поводът е в средата на септември, след това ще споделя дали подаръкът се е харесал.

# 283
  • Мнения: 518
Прекрасно е това Клое, почти ми свърши шишенцето от 20 мл, подарявайте смело Grinning

Днес пробвах новото Гучи. Нищо страшно не се разви в началото, улегна красиво, но за съжаление изчезна от кожата ми твърде бързо.
За 10-те минути в които усещах нещо, то ми хареса много.
Наистина напомня старата школа парфюми, които бяха елегантни дотам да се обръщат след теб. Но не поради някаква сластна сладост, а поради запомнящ се стил и класа.
Ще го пробвам в по-хладно време отново, и определено бих го приютила Heart Eyes

# 284
  • София
  • Мнения: 6 301
Тествах новото Туили. Предимно пипер усещам и вече като поутихне се появява базата на първообраза. Много тих и прибран, усещам че скоро ще изчезне. Аз имам проблем и с първото Туили, пръскам по много и подновявам, но пък много си го харесвам. Този пиперения не е мой.

Идола при мен е млада подсладена роза. Идеален парфюм за интервю за работа .

Общи условия

Активация на акаунт