Парфюмни размисли и страсти - 229

  • 58 638
  • 741
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 032
Аз ли съм единствената, при която няма никакъв шлейф и излъчване? Бързо изчезна върху кожата ми, малко повече се задържа върху дрехите, а не е като да използвам непрекъснато силни и мощни парфюми и това да се е отразило върху обонянието ми, тъкмо обратното. Confused

# 601
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Да, прилича на Обувката определено, но същият не е.
Е, Денс щом и ти пишеш,че има някакви прилики,значи наистина е така.Тогава съм убедена,че няма да ми хареса,аз не харесвам Обувката,абе като се запозная ще пиша.За срещата елате в Бургас,хаха.

# 602
  • Мнения: 31 398
Ох, колко добре звучи среща в Бургас, дано!❤
Не мога да преценя дали ще хареса, по- скоро не е твой. Ти си по цветята. Пробвай.

# 603
  • Мнения: 13 544
Продължавам да купувам на сляпо, 50/50 ги уцелвам, все се заричам да спра, но трудна работа.

# 604
  • Мнения: 2 235
Аз успях най-после да пробвам Lalique Soleil, много приятен, но действително пролетно-летен, въпреки че по описание ми звучеше есенен. Няма да го купувам скоро, ще изчакам поне догодина, апък и много скъп с тая гривна. Много ми хареса Satine, много ми напомня ангелите на Живанши.

# 605
  • Франция
  • Мнения: 898
Тествах и новия Joy by Dior Intense. Не е за мен.
С това май приключих всички нови предложения. Нито една нова любов за мен. Тъжно ми е някак си Sad

# 606
  • Мнения: 31 398
Аз желая страстно Joy by Dior Intense. Ще го купя със сигурност, но имам цяла бутилка от предишния и малко ще изчакам.

Влюбена съм и в златното око на Кензо. Heart Eyes

# 607
  • Мнения: 2 939
Да, прилича на Обувката определено, но същият не е.
Е, Денс щом и ти пишеш,че има някакви прилики,значи наистина е така.Тогава съм убедена,че няма да ми хареса,аз не харесвам Обувката,абе като се запозная ще пиша.За срещата елате в Бургас,хаха.
По-скоро си мисля, че няма да ти хареса, поне от това което знам за вкусът ти. Доста близки допирни точки виждам с теб. Е, имаме и разминавания но това е в реда на нещата.
Аз май ще се окажа единствената, на която не харесва Раваа. Аз намирам прилика освен с Обувката и с 5th Avenue Royale.
Това определено не са моите аромати. Няма ли цветенца и сочни цитруси, вече бягам с двеста. Мога да понеса всичко в един парфюм, но нещо трябва да повдига аромата, да го кара да трепти и звънти, да вибрира, а не да се стеле ниско по кожата ми. В противен случай  ми става горещо и ме обливат топли вълни, имам чувството, че нещо пълзи около шията ми и се опитва да ме задуши, буквално ми свършва въздухът за дишане, смазва ме.
И така, ядосана съм на масовите брандове, с арабските парфюми приключих безславно, решила съм да се разходя и до магазина на Нотино да подкарвам нишовите. Така като се познавам съм доста скептично настроена, ама знае ли човек!? Много бих се радвала ако нещо ми хареса, обещавам първо с вас да споделя. Simple Smile

Последна редакция: сб, 07 сеп 2019, 17:59 от Sysly

# 608
  • Мнения: 31 398
Няма почти нищо нишово, освен Амуаж в магазина на Нотино. Пълна загуба на пространство. Скука.

# 609
  • Бургас
  • Мнения: 259
Няма почти нищо нишово, освен Амуаж в магазина на Нотино. Пълна загуба на пространство. Скука.
Densi ела с Бургас да видиш какво е парфюмна скука Joy

# 610
  • Мнения: 31 398
Няма почти нищо нишово, освен Амуаж в магазина на Нотино. Пълна загуба на пространство. Скука.
Densi ела с Бургас да видиш какво е парфюмна скука Joy
Очаквах много нишове, много аробски в Нотино и съм силно разочарована. Голям светъл магазин, чисто празен.

# 611
  • Мнения: 8 476
Очаквах много нишове, много аробски в Нотино и съм силно разочарована. Голям светъл магазин, чисто празен.
Също и аз. Почти всичко, което предлагат, може да се намери и на други места. Това, което го нямат в магазина -  в сайта им, а по-разпространените парфюми в други сайтове на цени в пъти по-добри.

# 612
  • София
  • Мнения: 5 658
И аз не открих в Rawaa нищо, което да си заслужава похвала, че и покупка. При мен се показа като приятен, с нищо особено неотличаващ се парфюм, който на всичко отгоре изчезна срамно бързо.

Последна редакция: нд, 08 сеп 2019, 10:19 от Атти

# 613
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Жълтото око на Кензо и на мен ми е мнооого интересен. Яд ме хвана като тествах другите, а на него нямаше тестер.

Рава си е съкровище за тея пари. Зимата е страхотен. На мен ми е супер любопитно как при всеки се развива различно и си чета с кеф.
Ал Харамайн или както там се произнася, ми е супер интересен бранд и бих се сдобила и с други неща на него. Blush

В Нотино още не съм додрапала да ида. Мемоар има ли го за тест там? Достатъчно смела съм и ще пръсна на кожа хаха.

densi, завиждам благородно, че си била свидетел на такива смешни реакции, само да седиш отстрани и да се подхилкваш е било. Grinning

# 614
  • Мнения: 2 939
Тествах и новия Joy by Dior Intense. Не е за мен.
С това май приключих всички нови предложения. Нито една нова любов за мен. Тъжно ми е някак си Sad
Йоан Владимир, ти поне успя да кажеш нещо все пак, аз и това не мога. Simple SmileТествах всичко и в мен остана усещане за едно нищо, ама голямо нищо. Даже не ми се пише за това, не знам тъжно ли ми е, смешно ли ми е.  По-скоро ми едно никакво. Новото Гучи ме изнанада и развълнува доста, но като отидох с готовност за го купя нещо се размислих и го подминах. Не знам дали ще го нося, а нямам намерение отново да тъпча шкафа си със статисти, които подушвам от време на време и до там. На мен ми е тъпо, това е точната дума.Sad

Последна редакция: сб, 07 сеп 2019, 19:50 от Sysly

Общи условия

Активация на акаунт