Паническо разстройство - 38

  • 27 126
  • 738
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 764
много хубаво е на още по-хубаво. Heart
Дарче, това много ми хареса. Ще си го напиша на лист и ще го закача на таблото на стената зад мен на работата. Няма нужда да бъдем вечно черногледи и песимисти.
Георги, Али, който знае питам - може ли ашваганда да се пие едновременно с АД? Или да изчакам да спра приема на АД. Това ще е към края на октомври с намаляването заедно. Така че , скоро. Приятни почивни дни момичета.
E, може, в много форуми така го комбинират даже. Не пречи, тя не се бърка с биохимията на АД. Мисля, че само с алкохол не бива да се смесва непосредствено след прием, че предизвиква диария.

# 391
  • Мнения: 1 372
Ееее айде сега пък алкохол не може. Аман от въздържание. То и с АД не може алкохол, сексът не се получава добре. Ще ни остане едното ядене бе хора. Grinning
Шегувам се разбира се. Щом не се комбинират само непосредствено след приема , пак е добре. Пожелавам на всички да се отървем от всякакви лекарства, да вземем живота си в ръце и да го живеем без страх. Да пием , да пушим, да правим всички онези неща които ни доставят удоволствие. Heart Eyes

# 392
  • Мнения: 23
Salii -Чул те Господ.Няколко седмици бях добре днес пак съм на черешата.Пия само дианксид отказвам други АД от страх.Провеждам по телефона разговори с Психотерапевт .Да му се невиди живот....До кога...Паники и тем подобни...Защо...Изпадам в тежки депресивни състояния.Не виждам изход вече..

# 393
  • Мнения: 5 459
Оффф, то може и от коаксила да си се подобрил. Нищо де, аз въпреки всичко ще започна ашвагандата  и ще я добавя към огромното чекмедже с витамини и антидепресанти, които изпивам....
Не е от него определено, защото нещата драстично се подобриха след започването на ашваганда. Преди това все едно не пиех нищо, даже се чудих за какво ми е тоя коаксил, че и в тая доза. Впрочем да добавя, че не съм депресиран, моята диагноза е health anxiety (незнам на БГ превода дали не е хипохондрия). А ти пиши след като я почнеш как са нещата, и в каква доза я взимаш. Според изследванията трябва да е над 600 мг на ден, разделена на 2 равни приема.

То на тази на Хималая пише, че се пие по 2 таблетки, ама на опаковката не пише от колко грама са. Аз оставих да я започна от утре. Дано ми подейства, че тази тревожност не се трае...

# 394
  • Мнения: 2 764
Оффф, то може и от коаксила да си се подобрил. Нищо де, аз въпреки всичко ще започна ашвагандата  и ще я добавя към огромното чекмедже с витамини и антидепресанти, които изпивам....
Не е от него определено, защото нещата драстично се подобриха след започването на ашваганда. Преди това все едно не пиех нищо, даже се чудих за какво ми е тоя коаксил, че и в тая доза. Впрочем да добавя, че не съм депресиран, моята диагноза е health anxiety (незнам на БГ превода дали не е хипохондрия). А ти пиши след като я почнеш как са нещата, и в каква доза я взимаш. Според изследванията трябва да е над 600 мг на ден, разделена на 2 равни приема.

То на тази на Хималая пише, че се пие по 2 таблетки, ама на опаковката не пише от колко грама са. Аз оставих да я започна от утре. Дано ми подейства, че тази тревожност не се трае...

Ако си взела от същата, която показах, почни с 2х2 , ако си до 70 кг и 2х3 ако си над 70. Поне така се пада дозирането де. Много е тегаво с паники и тревожности да се живее, но е по-добре пък отколкото с някаква болест Simple Smile Мисля, че всички, които се борим тук ще преодолеем нещата в даден момент и ще сме по силни от преди. Аз лично виждам всичко като духовно изпитание и сблъсък между моята визия за живота и съдбата и реалната пошлост на материалния свят (работата ми е свързана с постоянно летене по света поне 9 месеца годишно). Най-тежко е положението с тревожностите в САЩ по лични виждания и най добре в Нова Зеландия и Африка. Затова съм убеден, че ще се справим - защото има много много по лоши неща от нашите състояния!

# 395
  • Мнения: 1 134
Мене ме е страх да пия с тез хапчета. Преди с ципралекса жулих бири до сутринта и бях ок 😀😀. Сега от две години не пия и полудях 😀. Дано някога се оправим...

# 396
  • Мнения: 1 372
Георги, аз също смятам че като преодолеем тези състояния ще излезем по-силни. Нещо повече. Смятам и съм го писала тук, че ние и сега сме много по-силни и духовно извисени от повечето "нормални". Проблема ни е противоречието между  наща представа за живота и реалния такъв. Не можем и не искаме да се примирим с много неща, а повечето не зависят от нас. И какво става - водим вътрешна борба със себе си. Е как ще сме добре и спокойни. Човек за да е спокоен най-напред трябва да е в хармония с вътрешното си АЗ.
Пак се отвях във философстване Grinning Колко пъти съм си казвала "искам да съм непукист, дебил". И сигурно много от вас са си мислили същото. Но всъщност по-добре да сме си такива. Ние сме добри хора и който не ни оценява, много му здраве.
Прегръщам ви и честит петък на всички работещи.Kissing Heart

# 397
  • Мнения: 3 416
И аз някой път не виждам оправия. Днес пак неспокойствие, стягане, не мога докрай да си поема дъх, в същото време очите ми се затварят сякаш, едва-едва и имам чувството, че ще падна...
Отвратително

# 398
  • Мнения: 428
Много точно предаде моите мисли Salli. Аз също на моменти си казвам, че прекалено много мисля и затова съм на този хал 😂. Мечтая си да съм непукист 😉

# 399
  • Мнения: 1 134
Днес и аз съм с лудото си аз и цял ден се лутам в еуфория, после падеж и страх от болести...но дднес цял ден съм в нас и явно това ме трови...

# 400
  • Мнения: 5 459
Оффф, то може и от коаксила да си се подобрил. Нищо де, аз въпреки всичко ще започна ашвагандата  и ще я добавя към огромното чекмедже с витамини и антидепресанти, които изпивам....
Не е от него определено, защото нещата драстично се подобриха след започването на ашваганда. Преди това все едно не пиех нищо, даже се чудих за какво ми е тоя коаксил, че и в тая доза. Впрочем да добавя, че не съм депресиран, моята диагноза е health anxiety (незнам на БГ превода дали не е хипохондрия). А ти пиши след като я почнеш как са нещата, и в каква доза я взимаш. Според изследванията трябва да е над 600 мг на ден, разделена на 2 равни приема.

То на тази на Хималая пише, че се пие по 2 таблетки, ама на опаковката не пише от колко грама са. Аз оставих да я започна от утре. Дано ми подейства, че тази тревожност не се трае...

Ако си взела от същата, която показах, почни с 2х2 , ако си до 70 кг и 2х3 ако си над 70. Поне така се пада дозирането де. Много е тегаво с паники и тревожности да се живее, но е по-добре пък отколкото с някаква болест Simple Smile Мисля, че всички, които се борим тук ще преодолеем нещата в даден момент и ще сме по силни от преди. Аз лично виждам всичко като духовно изпитание и сблъсък между моята визия за живота и съдбата и реалната пошлост на материалния свят (работата ми е свързана с постоянно летене по света поне 9 месеца годишно). Най-тежко е положението с тревожностите в САЩ по лични виждания и най добре в Нова Зеландия и Африка. Затова съм убеден, че ще се справим - защото има много много по лоши неща от нашите състояния!
Ами аз като тази, която си показал, не знам откъде да взема. Взела съм си от аптеката някаква на хималая...беше 8 лева 60 таблетки и пише да се пият по 2 , но не пише грамаж....

# 401
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Ашвагандата при проблем с щитовидната, до колкото знам не се приема... А в комбинация с ксанакс и деанксит може ли?

# 402
  • Мнения: 2 764
Ашвагандата при проблем с щитовидната, до колкото знам не се приема... А в комбинация с ксанакс и деанксит може ли?
Добавките може да се приемат с всички лекарства, освен с тия, които ги припокриват. Питах лекар, нямало проблем ашваганда да се взима с АД и бензота. Аз си мисля друго - за какво ще го взимаш, когато имаш ксанакс? Аз го пия, защото не искам ксанакс Simple Smile

# 403
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Еми точно де, да спра ксанакса и да го замести ашвагандата Simple Smile

# 404
  • Мнения: 504
Според мен това ще ти дойде твърде рязка промяна - не са съотнесени двете неща, според мен. Трябва много бавно дс намаляваш ксанакса и само ако се чувстваш добре да го замениш с Алвагандата.
Георги, аз реших да го пробвам в по - висока доза, не чак 3 x 2, но ще се прибвам с 2х 2.
Върнах се най - накрая от дългата почивка и се чувствам много странно в София ...
Сали - напълно съм съгласна с теб, много пъти съм си мислила, че тези неща ще ме направят много по - силна и истината не е далеч. Преди доста години (8 вече) отключих за първи път паник атаки, борих се месеци, успях да се преборя и в годините съм получавала единични, но по никакъв начин, не съм се страдала, просто ги преживявах и давах напред без да се замислям и плаша дори. До момента, в който родих .... безсъние, натрапливи мисли, страх за детето да не умре и да не ми стане нещо постоянно, за да избягвам от следродилна а депресия се върнах на работа на 20 ден след раждането ... и от цялото напрежение от всичко отключих тревожно разстройство. Искам да ви кажа,  че е в пъти по ужасно от паническото разстройство ... Sad Непрестанна тревожност, психосоматични прояви ( соматофорно разстройство) и усещането, че си затънал в едни лайна, от който няма измъкване ... дано успеем всички да се преборим - всеки с диагнозите си и да оставим всичко това зад гърба си...

Искам да споделя с вас едно мое откритие, успях почти да се оттърва от екстрасистулите и да си намаля услорения пулс с един гръцки магнезии - много особена форма е, течен е и не се предлага в БГ, но аз постигнах страшен резултат с него, казва се MAG 2. Вече почти нямам екстрасисули, освен много слаби и пуска ми от 95-100 в покой, падна на 85-92-3 в покой, което за мен си е успех. Препоръчвам го, четох за него в едно бразилско изследване, че дава резултат над 80% подобрения при хора с екстрасистули - и ето за сега при мен е така Simple Smile

quote author=neji_s link=topic=1136254.msg39308645#msg39308645 date=1568440898]
Еми точно де, да спра ксанакса и да го замести ашвагандата Simple Smile
[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт