Подготовка за малкия човек - тема 8

  • 37 322
  • 752
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 472
Вземи го и отиди да попиташ в някоя аптека, те могат да разчитат тези кодове на коя година отговарят и ще ти кажат..
Иначе това 12М означава, че е годен 12месеца, след като го разопаковаш.

# 256
  • Мнения: 803
Какво мислите за този комплект на tomme tippe, има ли някой с лични впечатления от него?

Какъв бихте препоръчал вие? Hug

# 257
  • София
  • Мнения: 231
Комплекта не е лош, но аспиратора за нос на няколко места съм чувала, че е по-добре да е от другия вид с маркуча става по добро засмукване. Иначе другите неща ще са в употреба.
Какво мислите за този комплект на tomme tippe, има ли някой с лични впечатления от него?

Какъв бихте препоръчал вие? Hug

# 258
  • Мнения: 35 112
Според мен, поне 4 неща са излишни от комплекта, но зависи от това кое му е удобно на родителя да ползва. Аз имам аспиратор за нос са дърпане с уста, четка за косата му , която ползваме рядко. Ножичка, защото така ми е по- удобно. Термометър.

# 259
  • Мнения: 6 575
Аз имам този комплект. До сега (три месеца) съм ползвала само ножичката. Реже добре. Веднъж пробвах термометъра, за да видя как работи. Около 30 сек. отне измерването не температурата, сложен в дупето. Нямам друг, за да сравня дали е точно.

# 260
  • Мнения: 803

Другия, който обмислям е този - предполагам че четката, гребебчето, ножичката ще се ползват, за другите неща и аз се чудя. Какъв аспиратор за нос по конкретно като модел бихте препоръчали, ако трябва да съм честна изобщо не съм наясно как се ползва Confused

# 261
  • София
  • Мнения: 18 703
Аз аспиратор не сум ползвала нокога.Може и отдрлно да си закупите приборите.Моите нямаха коса също.

# 262
  • Мнения: 298
Малката вече е 1г.1м. Ползвала съм до момента четка/гребен (мисля, че бяха на Нук комплект), ножичка (на Нук заоблена) и 1-2пъти аспиратор https://www.hippoland.net/canpol-komplekt-aspirator-za-nos-s-nakrajnici, термометър (електронен на Canpol). Като всичките неща са закупени поотделно.

# 263
  • Мнения: 3 735
Аз се доверих на мненията на мои приятелки с бебета и закупих на Авент.

# 264
  • Мнения: 4 859
С дъщеря ми не съм вземала такъв конплект.Иначе изглеждат сладурски,за практичност не съм сигурна.
Аспиратор с нея не съм имала.Четка и гребен също не е имало нужда или нокторезачка.Купих ножичка за ноктетата,която и сега е в употреба.Термометър-имаме
обикновен електронен Quiкo и безконтактен Medisana,от който съм много доволна и дава минимална разлика ,цялото семейство ги използваме.

# 265
  • Мнения: 1 139
Какво мислите за този комплект на tomme tippe, има ли някой с лични впечатления от него?

Какъв бихте препоръчал вие? Hug
Edelvais, със сина ми ползвам на Томи Типи ножичката и нокторезачката, купих също и гребена с четката, почти не съм ги ползвала. Аспиратор имам за прахосмукачка, мисля че ниско се казваше, върши по добра работа от този в комплектите. За термометър този път мисля да взема за ухо или чело, като пораснат става мн трудно меренето с обикновен електронен.

# 266
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Имаме подобен комплект, без четка за зъби, от който не съм ползвала само гребенчето засега. По-нататък и то ще влезе в употреба.

# 267
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Какво мислите за този комплект на tomme tippe, има ли някой с лични впечатления от него?

Какъв бихте препоръчал вие? Hug

Същият имам. Ползвала съм ножичка, нокторезачка, аспираторчето и термометъра. Сега ме подсети, че имало четка за зъби, та трябва да го изровя да я видя. Доволна съм като цяло.
Само да вметна, че в амазон е двойно по-евтин от тук.
Tommee Tippee Closer to Nature Healthcare Kit https://www.amazon.co.uk/dp/B002IS0M32/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_KQWGDbFBRY2DS

# 268
  • Мнения: 560
Момичета, в Лидъл от понеделник има дрехи за бременни!

# 269
  • Мнения: 679
Може ли една бърза снимка на брошурата на Лидл.

Общи условия

Активация на акаунт