Подготовка за малкия човек - тема 8

  • 37 420
  • 752
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 1 455
Моят син отскоро спи в тяхно чувалче, средно дебело, настрани и по корем. Сега поръчах и зимно. Големият ми син също спеше в чувалче, но не съм попадала на такова, в което се спи само по гръб.

# 346
  • Мнения: 2 495
Сак поръчвате от George за България? Не се ориентирах. Мерси
И аз ползвам превозвач-КД Шопинг.
За ромпърите не видях цената...но предполагам няма да са кой знае какви пари.😉

# 347
  • Мнения: 35 153
Заповядайте , актуална информация от преди малко Wink
Скрит текст:

# 348
  • София
  • Мнения: 231
Оо супер са, още снимки има ли?
Заповядайте , актуална информация от преди малко Wink
Скрит текст:

# 349
  • Мнения: 35 153
Не. Но има цял рафт. Всякакви. Под 10 лв са за малчовците. За над годинка са с лев- два отгоре

# 350
  • Мнения: 4 092
Извинявайте за невежеството, какво е George и къде се намира в София?

# 351
  • Мнения: 35 153
Джордж е английски сайт. Потърсете представител в София във вашия квартал.
Сайта е asda.com

# 352
  • Мнения: X
Тези ромпърчета с цип май ще са най-удобни за закопчаване. Но повечето като гледам са с копчета...ще взимам различни за да преценя. Вие ползвали ли сте от моделите със цип и как ви се струват? 😊

# 353
  • Мнения: 35 153
Трудно ми бяха за преобуване

# 354
  • Мнения: 1 109
За майките, които пазаруват за момиченца : къде сте виждали са се продават ленти за главичка с панделки, цветя и подобни? Flowers HibiscusRibbon Не съм виждала в нито един магазин досега аз.

# 355
  • Мнения: 905
Ebay, amazon, aliexpress...
Онлайн има много голям избор Hug

# 356
  • Мнения: 3 758
Аз купих от Вис Виталис 2-3 за начало.Имат бродерийка цвете на тях.Малко големи за новородено,но ще ги занеса да ми ги свият.Иначе поръчах по-интересни от алиекспрес.

# 357
  • Варна
  • Мнения: 3 415
От амазон поръчах 3 ленти. Във физически магазини не успях да намеря изчистени, а повечето в бг сайтовете не ми харесаха.

# 358
  • Мнения: 43
В lcwaikiki има ленти с панделка Simple Smile

# 359
  • Мнения: 4 756
Вчера гледах в един магазин за детски и бебешки стоки, но не е в София. Иначе съм виждала в по-големите левчета/китайски и в доста детско-бебешки магазини. А бебето няма ли да се дразни от лентата? С бродерия нарочно не купих абсолютно нищо, защото от обратната страна има подплатено, което е доста дразнещо.

Общи условия

Активация на акаунт